Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel játszik a gyerekünk? fórum

Mivel játszik a gyerekünk? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mivel játszik a gyerekünk?

5. baay
2011. nov. 11. 21:05
nekem ketö fiam van deni 3 boti 1 evesek.most kezdtük az ovit es tanacstalan vagyok ha ovibavan semmi baj ha ithon van minden a fejetetejere all nemjacik ha jacik is kb 5 perc az öcset sem hagy jacani piszkalja.mindenre nem es az elmarathatatlan hiszti.ha tudtok segiteni köszönöm
2008. febr. 21. 20:51
Kipróbáljuk majd mi is,bár a nagyobbik még csak 6és fél,de ha megtanul olvasni bizosan tetszeni fog neki szereti a kártyás játékokat.
2007. nov. 22. 19:25
én nem veszek. Ha otthon a család biztos kitalálunk valami jót. kutyát sétáltatunk, kirándulunk, beszélgetünk, festünk, varrunk. vagy ezeket együtt.
2007. nov. 22. 18:22
Vettem a gyerkőceimnek karácsonyra egy-egy paklit én is, kiváncsian várom bejön -e a dolog. Amúgy köszi a tippet. Bizakodom...
2007. nov. 14. 23:22
Három gyermekem van, Levi (10), Anita (8) és Zsuzsi (3). A picivel mondjuk nincsenek ilyen problémák, sokat foglalkozunk vele, de a nagyobbakra gyakran kevesebb idő jut. Sokszor ülnek a TV vagy a számítógép előtt, és ilyenkor egy kicsit aggódom - jót tesz ez nekik? Jah bezzeg a mi korunkban még a ki nevet a végén, a legó meg az olvasás volt a menő... Persze próbálkozunk mindenfélével, a nagy, színes társasjáték dobozok rövid izgalmat és utána gyors unalmat váltanak ki, a gyönyörű babák és katonák hamar a szekrény mélyén végzik. Nehéz a számos gyerekcsatorna által kínált izgalmakkal, vagy interaktív internetes játékoldallal konkurrálni. Aztán egy ismerősöm ajánlott egy Álomfogó nevű kártyajátékot. A kártyajátékok eddig nem igazán kötötték le a gyerekeket, de ismerősöm annyira áradozott róla, hogy gondoltam, adok neki egy próbát, kaptak a gyerekek 1-1 paklit - nem volt egy rettenetes kiadás, árban kb. ugyanannyi volt, mint a többi kártyajáték.

Ugrás a teljes írásra: Mivel játszik a gyerekünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook