Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A te gyereked miket, mivel játszik az udvaron, parkban, kertben? fórum

A te gyereked miket, mivel játszik az udvaron, parkban, kertben? (tudásbázis kérdés)


14. Dina2
2010. máj. 27. 14:27

vagy talán nekem kellene megmutatni nekik, mivel mit lehet egy kis fantáziával szórakozni?

dehát engem sem tanítottak játszani...

13. Dina2
2010. máj. 27. 14:25

most csak az jutott eszembe, miért van az, hogy anno, az én gyerekkoromban nekem még nem bolt számítógép, dvd, elektomos kütyük, még csak szines tv-nk sem volt (azon is csak egy-két csatorna).

nem volt tizenöt babám, hat csomat kirakóm, kétszáz épitőkockám, stb...mégsem unatkoztam soha.

mindig feltaláltam magamat, hagyatkoztam a fantáziámra, akár a szobában bent, akár a kinti játékban, még ha legtöbbször egyedül is játszottam.

miért van az hogy a mai gyerekek képesek lennének egész nap a tv-t bámulni, ha engedném, de mivel nem engedem, jönnek, hogy "miiiit játsszak, anyuuuu?", pedig ketten vannak, tele játékokkal?

csak én nem értem?

2010. máj. 6. 12:23
homokozás, főzés virágszirmokból, kréta rajz, ugró iskola ...
2010. máj. 6. 11:23

Sokat járunk közösen bicajozni is.

Akicsi pedig sokat homokozik,hintázik.

2010. máj. 6. 11:22
7 évessel sokat lehet közösen tollasozni,labdázni és közben beszélgetni.Mi is ezt tesszük a 8 éves lányommal.Ja és szeret még az udvaron rajzolni aszfalt krétával.
9. Dina2 (válaszként erre: 8. - Dina2)
2010. máj. 6. 09:38
tudum=TUDOM :)
2010. máj. 6. 09:31

arra szeretnék ötleteket, mivel tudum kicsalogatni-és kint is "tartani"-a 7 éves fiamat a szobából a számítógép mellől, amikor ilyen szép idő van.

kinti játékunk sajnos nem sok van, nem is tudom, mit érdemes még venni egy hétévesnek?

homokozni szeret, meg a kertünk alatti nádasban mászkálni, de ezeket max egy óra alatt megunja.

2010. máj. 6. 09:30
homokózo, csúszda, hinta, csak úgy nézegeti a növényeket vagy a bogarakat a földön, azt nagyon élvezi, kismotor, babakocsiját tologatja, vagy csak rohangál a többiekkel, kutyánkat birizgálja :D El van bármivel
2010. máj. 6. 09:02

Homokozik,rolerozik,nyulakot eteti,cicákkal,kutyával

játszik...stb

5. Kavicsné (válaszként erre: 2. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 08:40
Ugyanez pepitában, kiegészítem krétázik (aszfaltkréta), biciklizik (pótkerékkel), bújócskázik, fogócskázik, szeret ugróiskolázni, labdázni.
2010. máj. 6. 08:39
focizik, és a tyúkokat istápolja, kutyát simogat.
2010. máj. 6. 08:37
Sokszor csak összevissza szaladgál :) de nagyon szeret motorozni,homokozni meg focizni :)
2010. máj. 6. 08:34
Kismotorozik, imád homokozni, csúszdázni, babakocsit tologatni, mászókázni, hintázni
2010. máj. 6. 08:33
A te gyereked miket, mivel játszik az udvaron, parkban, kertben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook