Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől viselkedik így egy férfi? fórum

Mitől viselkedik így egy férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
95. ea60cc00ae (válaszként erre: 93. - E3786dd7b2)
2011. júl. 29. 14:30

A munkanélküliségbe besegít, amiben szenvedek....ez van sajnos. Ez pedig hála a kedves orvosoknak. Főleg a rokonságunknak, mert mindenki doki... Épp 2 éve lassan, hogy kirúgtak egy hosszabb táppénz miatt. Külföldön meg gyagyásra kerestem magam annak idején... A magyar helyzet épp iszonyat "shit".

Hogy miért nem lehet így szeretni valakit? Erre régóta keresem a választ! Főleg, ha valóban normális pasiról lenne szó... / ez volt a reklám helye / :-)

94. e3786dd7b2 (válaszként erre: 91. - ENTJ)
2011. júl. 29. 13:39

Így van!..És még számtalan férfitípus létezik:

Adonisz, anya kicsi fia, csajozós, dumás, ezermester, idegroncs, lovag, lúzer, magányos farkas, Rambó, munkamániás, szexőrült, zaklató, városi legenda...:-)

93. e3786dd7b2 (válaszként erre: 92. - Ea60cc00ae)
2011. júl. 29. 13:25
..A munkanélküliségen lehet változtatni, ..az utóbbin már kevésbé.. ..de miért ne lehetne szeretni akár egy beteg embert is?.. (kivételt képez az agybetegség!:-))
2011. júl. 29. 12:37

Igen vannak alapfeltételek. Ezért írtam, hogy sokszor nem ez a meghatározó sajnos.

/ munkanélküliség, betegség egy hozzá nem értő orvos miatt...stb... / "Egy normális pasi ez miatt bukik el jelenleg..."

91. ENTJ (válaszként erre: 83. - E3786dd7b2)
2011. júl. 29. 12:33
Én 9 típusról tudok...átlag felettiben 3 típus. Átlagosban is 3 típus. És átlag alattiban is van 3 típus...jól álcázzák magukat, de nem tudják hosszútávon leplezni álnokságukat. Ilyennek születnek, és lusták emberileg változni kapni szeretnek, meg követelnek...adni csak mikor az érdekük úgy kívánja...meg ilyenek.
2011. júl. 29. 10:53

Persze! Mindenkinek vannak elképzelései!...és mindenkinek más...

..de azért léteznek alapfeltételek a "rendes" jelzővel kapcsolatban..

2011. júl. 29. 10:43

Sajnos a mai világban sok minden befolyásolja, hogy a nyuszika mitől lesz rendes. Illetve, mi alapján döntik el, hogy "rendes".


VAN rendes nyuszika...néha a galaxis másik végében csücsül és vár a végtelenségig.

88. e3786dd7b2 (válaszként erre: 87. - Ea60cc00ae)
2011. júl. 29. 10:40
:-)
2011. júl. 29. 10:39

Köszike!


Igen...ugra-bugrálok. :-)

2011. júl. 29. 10:38
..Csak teszteltem, hogy tudok-e "rendes nyuszit fogni" ebben a formában!..:-)
85. e3786dd7b2 (válaszként erre: 84. - Ea60cc00ae)
2011. júl. 29. 10:33

Kiugrott egy "fiúnyuszi" a bokorból!..:-)

Igen! ..Tudom, hogy vannak!:-)

2011. júl. 29. 10:24

Sziasztok!


Azért van még rendes pasi is, csak ritkán repked, mint az a bizonyos "fehér holló". :-)

Szóval az a 2 féle inkább 3.....


Bye!

2011. júl. 29. 10:04

Kétfajta férfi létezik: Aki hűséges a sírig, ...és ezt olyan szinten műveli, hogy még a párját is levegőnek nézi...:-)

..és aki az ellentéte ennek: A tenyerén hordoz, szépeket mond,..de nemcsak neked!..:-)

Lehet választani!:-)

Ugye milyen nehéz dönteni!:-)

82. lisa65 (válaszként erre: 25. - Hancsalean)
2011. júl. 29. 06:54

Az hogy Te úgy érezted minden jót megadsz neki, nem jelenti azt, hogy ő is ugyan ezt érezte!

Nem vitatom, hogy jót adtál neki, de ezek szerint neki más kellett. Mint irtad, neked viszont nem volt jó, akkor most miért is keseregsz? Minden kapcsolatban vannak szép dolgok, ezek vagy megmaradnak, vagy el kell őket felejteni.

Lépj túl rajta, légy boldog és szeresd magad! Hidd el nem érdemli meg, hogy ezzel és vele foglalkozz.

Nem szabad és nem kell áldozattá válni, ez önmarcangolás. Természetesen fáj, ha igy viselkednek velünk, de mihamarabb állj talpra és mutasd meg, hogy mit vesztett el, akkor igenis sajnálni fogja, de ha magad alatt vagy, akkor még örül is, hogy vége.

81. hancsalean (válaszként erre: 80. - ENTJ)
2011. júl. 28. 22:16
Igazán köszönöm bíztató soraidat!
80. ENTJ (válaszként erre: 79. - Hancsalean)
2011. júl. 28. 21:23
Élményem nincs, de tapasztaltam...már a munkámból kifolyólag...hogyan és miként lehet a nulláról újból kezdeni...értelmileg, érzelmileg és materiálisan, nem könnyű egyedül, de másokra hallgatni sem tanácsos. jól vagy rosszul de magad egyedül hozd meg a döntéseid, ami nem motivál, hanem manipulál azt neked illik eldönteni melyik úton kívánsz járni és melyik út az, amiben visszatalálsz a magad tiszteletére, bizalmára és szeretetére...a motiváció most szükséges számodra, nem érzed magad egyedül...csókom és ölelésem, együtt érzek veled.
79. hancsalean (válaszként erre: 78. - ENTJ)
2011. júl. 28. 20:06
Gondolom van tapasztalatod bőven sajnos. :(
78. ENTJ
2011. júl. 28. 16:29
Mostantól meg játszunk, képzelegjünk,:))) gondoljunk bele, miért is viselkedik így vagy úgy egy férfi... aki lábtörlőnek nézi azt a nőt, akit egykor választott magának, kibirtokolt...meg ilyenek...szerintem, zavarodott lett, meg pihent agyú...neki jó legyen azt annyi...minden más talány meg teher, nem tűri h áldozat legyen de másokból szívesen csinál, addig üti a vasat míg forró és formázható a maga javára. Kutya harapást szőrivel,édeseim... tudjátok h az ilyen életvitel élő férfi hogyan tud nyüszíteni, méltatlankodni, mikor az élet rajta gyakorolja a nyúl lövi a vadászt, vagy mikor a fagyi vissza nyal...:-DDDDDD
77. 53dfddad18 (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2011. júl. 28. 16:28
Nem. Férfiak esetében ez lenne a természetellenes. Valójában felszabadult érzés keríti hatalmába, élvezi a szabadságot, majd amikor megunja, hamarosan új családot alapít.
76. Ailen Zia (válaszként erre: 14. - Venu)
2011. júl. 28. 16:23
Dettó... Teljesen új ember lettem, amikor szakítottam. Mindig mosolyogtam, azóta is olyan vagyok. Hát mit mondjak, az exemet sem törte meg a szakítás... 2 nappal azután hogy vége lett, találkozott azzal a csajjal, aki már akkor tetszett neki, amikor még együtt voltunk. Ennyire viselte meg...
75. 4c30444687 (válaszként erre: 51. - Hancsalean)
2011. júl. 28. 16:20
Légy közömbös és tárgyszerű, annyi kedvesség elég neki, amit már csak illedelmességnek lehet inkább nevezni.
74. ENTJ (válaszként erre: 73. - Hancsalean)
2011. júl. 28. 16:16

Minden tiszteletem, h odáig eljutottál jelenleg...h elég, "nem akarsz így tovább élni" Egyetértek veled, mert szeretni magad annyi, mint becsülni önmagad és másokat... ez közel nem önzőség.

Mit csinálsz és miért! Ezt illene tudnod. Üdv.csókom és ölelésem.

73. hancsalean (válaszként erre: 72. - ENTJ)
2011. júl. 28. 16:09
Hát arra értettem, hogy ne rá pazaroljam az energiám, hanem a gyerekek után magamra. Nehéz, mert tele vagyok szeretettel, világ életemben adtam magamból. Nekem is elkell érnem egy szintet, amikor azt mondom elég, innentől már magam is fontos vagyok. Mindig próbáltam a kedvébe járni, nem ő volt gavallér velem. Tudom, hogy ez hiba...számomra nagy lépés volt az is, hogy azt mondtam, nem akarok így tovább élni.
72. ENTJ (válaszként erre: 71. - Hancsalean)
2011. júl. 28. 15:58

Önzőnek lenni...miben?

Önzőség lenne az, h nem vagy többet kutya, három majom, vagy lábtörlő illetve tárgy... annak akit szeretsz...most akkor ki az önző, és gyenge...aki üt mert nem szeret vagy az, aki szeret és állja az ütéseket. De ennek így kell lennie? Muszáj így lennie? Mert önzőség lenne részedről ha nem rugdoshatna tovább a korlátolt...bocsika! Összezavartál...nem önzőség amit közöltem, korlátoltság valaki részéről. Nem akartam senkit jellemezni. Ha tovább szereted energiát pazarolsz erre a felelőtlen emberre, akkor egyetértesz a férfi viselkedésével, és ön-sajnálod magad. Ami meg jogosan a gyerek után jár neked anyagi hozzájárulás... azt nem ő és nem te döntöd el hanem a mindenkori jog. Élj vele mert az, a gyereket védelmezi és nézi.

71. hancsalean (válaszként erre: 70. - ENTJ)
2011. júl. 28. 15:32
Nehéz önzőnek lenni, más természet vagyok. De igazad van amúgy. :(
70. ENTJ
2011. júl. 28. 15:22
Mondd neki, ha gyereknek/gyerekeknek és neked jó, neki is lehet jó, nem állsz ellene. De ha a gyereknek és neked nem jó...ne képzelje, h neki jogosan jó lehet. Nem kívánság műsor az élet... Reális és ennyi. Ha beleszerettél ebbe a férfibe> ideje lesz kiszeretni belőle...illetve magadat jobban tisztelni, bízni és szeretni. Ez nem vicc ez íratlan szabály. Az élet létezésének íratlan törvénye.
69. ENTJ
2011. júl. 28. 15:14

Szerintem 1 megoldást látok...legyél titokzatos NŐ!

Ne legyél se jó se rossz...semleges, kedves de közönyös...a legrosszabb 1 férfinek h aki eddig odadó őszinte és kezelhető volt...az most számára kezelhetetlen közönyös és TITOKZATOSSÁ vált. 3xmond neki nemet mint 1x igent. Miért...csak! Mosolyogj sejtelmesen, legyél kívánatos csinos ápolt, szerény, szolid, de titokzatos mosoly ragyogjon a szemedben...ezt voltál számára ezért akart téged, de ez most már nem az övé lesz...mondj neki nemet, a gyereket se láthassa akkor mikor ráér, majd akkor mikor te érsz rá, h közben elmehess szórakozni és ne munkával töltsd az időd...meg ilyenek. Éld meg magad jól, ha szóváteszi> tőle tanultad, azt ennyi.

68. Clau26
2011. júl. 28. 15:13
Én is azt tudom mondani lásd a gyerekekben az örömöd,ne foglalkozz vele próbálj távolságtartó maradni és az idő majd megoldja..
67. hancsalean (válaszként erre: 66. - 702b020dc9)
2011. júl. 28. 15:08
Idáig tartottam is magam, most ért el egy hullám...
66. 702b020dc9 (válaszként erre: 60. - Hancsalean)
2011. júl. 28. 15:07
nna így kell ezt csinálni ;) a fájdalomból erőt meríteni. akár ki is csinosíthatnád magad ;) élvezd a gyerekeid társaságát. beszélgess a bnőkkel.. változtass mindenen, ami úgy érzed hogy segítene.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook