Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lesz egy ember ilyen? Miért dicsekszik valaki folyton s miért támad másokat, hogy ki milyen? fórum

Mitől lesz egy ember ilyen? Miért dicsekszik valaki folyton s miért támad másokat, hogy ki milyen? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. nov. 24. 08:33
Önimádó, nárcisztikus és valszeg egy sor önbizalomhiánnyal küszködik... az mindig fura, ha valaki túl "hangos"... magáról meg sosem beszél... vajon miért is nem?
10. 98aa2e5eda (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 24. 08:24
ne is legyen. menekülj.
2020. nov. 24. 08:16
lehet yhogy fogyatÉkos ?
8. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 24. 07:25
Egyébként akarsz tőle valamit?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 98aa2e5eda)
2020. nov. 23. 22:28
Nincs neki pénz, ez a helyzet, s nekem soha nem kellett senki a pénze miatt. Nem keresem őt már jó ideje, csak valamiért érdekel a viselkedése, hogy mitől lehet ilyen, mivel soha nem volt dolgom ilyen emberrel.
6. 184481d874 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 23. 22:25
Nem veszed észre ,hogy csak tetszik neki,hogy ragaszkodsz hozzá? Az ilyen, tipikus önimádó.Ha jó párkapcsolatot keresel benne,akkor ő arra nem alkalmas,ezek szerint.
5. 98aa2e5eda (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 23. 22:22

ne keresd őt, ha kell a pénze, csak akkor.


egyébként keress egy normális párt magadnak.

2020. nov. 23. 22:18
Megbeszélni nem lehetett vele semmit, s eldöntöttük, hogy akkor menjen mindenki a saját útján, viszont ha keresném őt, 100%, hogy nem utasítana vissza, s reagálna az üzenetemre.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 184481d874)
2020. nov. 23. 22:15
Nem tudom, nagyon sokszor támadott azzal, hogy én nem akarok tőle semmit, csak játszok vele. Heti szinten megkaptam ezt, majd hozzátette sokszor, hogy nyugodtan randizzak más férfiakkal, nem érdeklem őt, majd pár napra rá csak keresett. Megmondta, hogy nem kellek neki, nem akar semmit, mégis mikor mondtam neki, hogy tudom, hogy van valakije, elkezdett magyarázkodni, hogy nem, ha lenne neki, nem is írt volna soha nekem...
2020. nov. 23. 22:10
Vigyázz vele.Lehet,hogy nárcisztikus?
2020. nov. 23. 22:03
Nemrég “ismertem meg” az illetőt. Nagyon határozottnak tűnik ha ránéz az ember, viszont úgy érzem ez csak egy maszk, de nem tudok rájönni, hogy miért ilyen, mivel egyszerűen nem engedi, hogy megismerjem. Annyit tudok, hogy gyerek volt, mikor az apukája meghalt, állítása szerint mindig gazdagok voltak, mégis a szomszédja elárulta, hogy sokszor adósságunk volt. Azóta mondhatni, hogy kikupálódtak kicsit, jobban megy sora neki is, testvérének is s az anyukájának is. Viszont az illető folyton dicsekszik, hol azzal, hogy mit vett mennyiért, hogy a lányával, hogy ilyen tökéletes a lánya, olyan tökéletes. Magáról nem nagyon beszél s irántam se érdeklődik, hogy mi hogy, viszont heti szinten belémköt, hogy nem így kellen ezt meg azt csináljam, milyen vagyok, nem lehet velem beszélni... facebookon napi szinten tesz közzé valamit, mintha muszáj lenne, hogy ő legyen a középpontban... mitől válhat valaki ilyenné?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook