Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért sajnálok egy olyan embert, aki folyton frusztrált, beolvas másoknak? fórum

Miért sajnálok egy olyan embert, aki folyton frusztrált, beolvas másoknak? (beszélgetős fórum)

14. buspics (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 09:27
Most mondom, hogy nem fog változni. A bántalmazó személyiségek képtelenek rá. Sok ilyen embert ismertem, a belátásra és a változásra való hajlandóságuk egyenlő a nullával és mindig a környezetüket hibáztatják mindenért, a szar gyerekkorukért is. Én nem pazarolnám rá az időmet a helyedben. Fölösleges sajnálni is, mert csak ő tud saját magán segíteni.
13. Channa* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 20:52

Akkor lazán csak ennyit mondj: "Ne törölje senki belém a száját, ha nem tettem semmit..."


Ne azt kérdezgesd, hogy mi a baja...

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2021. ápr. 15. 20:48
Voltunk külön fél évet. Egy éve ismerjük egymást, az elején találkoztunk párszor, majd szétmentünk, én elkezdtem lemondani róla, majd pár hónap után jelentkezett lényegtelen kérdésekkel. Havonta, 2 havonta egyszer valamivel felhívta magára a figyelmemet, mivel írt. Majd megkérdezte tőle, hogy most mit akar, ha minden vacakért belémköt, majd megjegyeztem neki, hogy mondja el, mit szeretne hogy viselkedjek vele, mert neki soha semmi nem jó, mit vár el tőlem, egyszer semmibe vesz, egyszer úgy beszél, mint egy szerelmes férfi. És akkor mondta, hogy próbáljuk meg együtt, de én azzal a feltétellel mentem bele, hogy nem engem használ szemetesnek, ha baja van elmondja és nem rajta tölti ki a gyerekkori sérelmeit meg a komolexusait...
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 20:46

Szerintem nincs benne semmi extra szimplán egy pcs. Te csak szeretnél magyarázatot,felmentést adni neki. 🤷‍♀️

Próbálod megfejteni a nagy lelkivilágát lefogadom 🤔

Hol van kedves László felhasználónk? Ő imádná és önigazolást kapna végre hogy "minden nő a bunkó pasikra" bukik. 😂

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. ápr. 15. 20:42

Mivel mennék az agyára?



Azzal, hogy a semmin veszekedik velem, és én megkérdezem, hogy most mi a baja?



Szerintem te valamit nagyon félreértettél...



Ne törölje senki belém a száját, ha nem tettem semmit...

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 20:38

Fél éve? És már ilyen türelmetlen veled? Mondjuk, ha állandóan izélgeted, akkor megértem.


Szerintem még most menjen mindkettőtök egy másik úton, mert ez nem lesz jobb.

8. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 20:28

Megnyílik nekem...


mi e fenéért kellene bárkinek is megnyílnia bárkinek?


Azért, mert ez most a trend?


Nem gondolod, hogy tényleg az agyára mész?


Én tuti, hogy a kardomba dőlnék, ha állandóan azt kérdezgetné valaki, hogy mi a baj?

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 19:52
Hát ez pár év múlva börtön lesz. Menekülj.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 19:49
Ez már régen rossz!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2021. ápr. 15. 19:48
Nem tudom megmondani, hogy mit szeretek benne. Biztonság érzetet ad valamiért.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. ápr. 15. 19:44
Nem vagyok az, viszont mindig úgy gondoltam, hogy több van benne, mint amennyit ő mutat... a szívem mélyén ezt érzem, de nem képes megnyílni nekem. Mikor rákérdezek, hogy mi a baj, az a válasza, hogy semmi. Ez csak az én fejemben van, hogy neki baja van...
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 15. 19:40

Mit szeretsz benne?

Tudod mikor hagynám!!!

2021. ápr. 15. 19:36
"Mazochista" vagy kicsit?
2021. ápr. 15. 19:29

Mindenki azzal van, hogy bunkó a párom, én mégis sajnálom. Folyton frusztrált, ingerült, ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné ingerült, engem támad, mintha én lennék mindenért a hibás. Belémtörli a száját, mivel velem van a legtöbbet kontaktusban, majd pár nap/hét elteltével mintha mi se történt volna, mintha minden ok lenne, minden megy tovább. Ha megemlítem neki, akkor azt mondja, hogy az a múlté, ne beszéljünk róla.

Havi szinten megbánt, mégis nem tudom haragudni rá, viszont ő soha nem kér bocsánatot, nem ismeri el, hogy ő hibázott... Fél éve vagyunk együtt kisebb-nagyobb hullámvölgyekkel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook