Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehetnek görcseim? fórum

Mitől lehetnek görcseim? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. okt. 24. 05:53
Szia, minél hamarabb menj orvoshoz.Semmilyen munka nem lehet fontosabb az egészségnél.
2011. okt. 24. 04:36
Kb 2 honapja roszalkodik a menzeszem, az az par csepp barna folyas, mi nemszokot elofordulni soha eletembe. Mindig rendesen jott meg 28 napra, 5-6 napig tartot es elmulot. Most pedig olyan erzesem van, mintha felfujtak volna a mehen belul, a multheten fejeztem be a mensit, az az a barna folyast, majd majd meghaltam olyan gorcsok gyotortek, mitha megakarna jonni egesz nap. Melleim mintha megnottek volna es szoktak viszketni idonkent, ugyszinten a hasfalam itt ott. Szedelgek munkaba, tegnap rosszul lettem a fagyitol, hol ott imadom. Teszteltem, de negativ lett. Probalok orvosi rendelobe eljutni, de ez a hetem eleg huzos lesz, remenykedem h csutortokre azert betud fogadni es megcheckkol. Kicsit felek, h mi lehet az oka, hormon zavarra gyanakszom, 1x mar volt ilyen mikor meg 14 eves voltam, de az volt utoljara. Nem elek stresszes eletet, nem hajszoltam magam tul munkaba...
2011. okt. 24. 04:31
Gorcseim vannak es nemtudom mitol, teszteltem, de negativ lett...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook