Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után mitől lehetnek görcseim? fórum

Szülés után mitől lehetnek görcseim? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 1. 18:52

Szülés után sok minden megváltozhat a szervezetben. Én pl. betegesebb vagyok, mint előtte. Esetleg nézesd meg magad egy másik orvossal és bizony az endometriózist is ki kellene zárni.

Nekem "csak" a bal petefészekben volt és erős fájdalmakat, rosszul léteket okozott. Több helyen olvastam, hogy elvileg a szülés is előhozhatja, bár ebben nem biztos az orvostudomány. Csak találgatnak.. Viszont írod, hogy mensi előtt jönnek ezek a görcsök, ezért is gondoltam erre a betegségre!

2012. márc. 1. 17:48
Okozhatják összenövések is, bár az inkább műtét után jellemző, endometriózis kizárva?
2012. márc. 1. 16:53
Én a helyedbe jobban utána járnék. Háziorvos nem utal be máshová? Nem kéne elfogadni azt,h. a dokid nem talál semmit, menj el másikhoz akkor.
2012. márc. 1. 16:51

Járt már így valaki ? Vagy egyedi eset vagyok...

Remélem tudtok segíteni mert egy kicsit kétségbe esett vagyok mert épp kis tesó projekt előtt állunk és soha életemben nem volt ilyen problémám csak a szülés óta... :(

2012. márc. 1. 16:47

Sziasztok!


16 hónapos a lányom viszonylag gyors és könnyű szülésem volt komplikáció nélkül . 4 hetes volt a lányom amikor legelőször begörcsöltem szabályosan szülési fájdalmaim voltak csak szünet nélkül mintha csavargatták volna a méhem petefészkeimmel együtt mint egy vizes rongyot és kisugárzott a vesémbe is elzsibbadtam térdig és a medencém is szét akart robbanni a fájdalomtól, sem menni se mozogni nem tudtam csak feküdtem összegörnyedve görcsoldóval 2 óra alatt elmúlt gondoltam biztosan most húzódik vissza a berendezésem :) Következő görcsölésem rá 4 hónapra volt ugyanezekkel a tünetekkel és azóta 2 havonta jelentkezik semmi előjel nélkül tompa fájdalommal mielőtt megjönne a mensim és utána bedurvul... Szerintetek mi lehet a gond ? A dokim nem talált semmit. Magnézium hiány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook