Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitöl lehet? fórum

Mitöl lehet? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 1. 12:37

Az valóban nem, de van olyan, hogy elhalt a magzat, de magától nem lökődik ki, és akkor csak pecsételget. Ez sajnos a gyakorlatban megtörténhet.


Lehet, hogy nem fogjuk megtudni, mi történt, a fórumindító nem írt már, de okulásként jó lehet annak, aki olvas, hogy a vetélés nem mindig jár iszonyú kínnal, és bőséges vérzéssel.

13. Szilvita (válaszként erre: 12. - Ardilla)
2012. jún. 1. 10:02
Én ezzel tisztában vagyok, de az alvadt darabos vérzés azért már nem a pecsételgetek kategória...legalább is szerintem.
12. Ardilla (válaszként erre: 8. - Szilvita)
2012. máj. 27. 07:08

Nem feltétlenül jár erős vérzéssel a vetélés. Nyilván ez sok mindentől függ, de egy fiatal, rosszul megtapadt, életképtelen magzat leválása kb. annyi, mint egy menstruáció csak több alvadt darabbal, ami valójában lehet a leszakadt placenta is.


Ami miatt érdemes az orvost mielőbb felkeresni, hogy legyél biztos benne, ez csak pecsételgetés, de a gyerek megvan, és mivel gyereket akartok, maradjon is meg. (Persze feltételezve azt, hogy egészséges, csak egy kisebb hormonzökkenő miatt vérezgetsz.) Ehhez pár nap ágynyugalom kell, és ha dolgozol, orvossal kell kiíratnod magad.


Ha viszont vetélés, akkor ki kell ürülnie a méhednek. Ha ez magától nem megy, akkor az orvosnak kell befejeznie, mégpedig záros határidőn belül.

2012. máj. 26. 23:16
Köszönöm válaszod,..akkor ez most még nem baba:/se bajj..majd legközelebb:)
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Chichaaa)
2012. máj. 26. 23:11

Valószínűleg azért görcsölsz, mert válik le a nyálkahártya és most viszonylag sokat késett.

A cicifájás néhány nap és megszűnik, csak feltehetően lassabban ürül a progeszteron. Úgy a ciklus 4-5. napjára már visszaesik a folliculáris fázis szerinti normál értékre.

2012. máj. 26. 23:02
Erösnek nem erös,de a görcs..:/elötte szoktam görcsölni,mikor meg jön elmullik,most pont forditva van
8. Szilvita (válaszként erre: 7. - Chichaaa)
2012. máj. 26. 22:59
Vetélésnél elég erős vérzésed lenne.
2012. máj. 26. 22:54
De ha van baba,nem lehet h a vérzés..esetleg..vetélésre utal,ne adj isten:/..hát igen doki,..minimum még 1hét:/
2012. máj. 26. 22:46
Csak kéne az a teszt, meg esetleg egy doki is megnézhetne, mert lehet hogy van ott baba, és pecsételgetsz, kapnál rá gyógyszert, ami segít megtapadni.
2012. máj. 26. 22:43
Hát igen szeretnénk babát,biztam is benne h összejött,de most valahogy,ez a „vérzés”..már..:(a ciklusom végén voltunk együtt ezért várok a tesztel!(egyet csináltam 6.nap késésnél de az nega lett)..
2012. máj. 26. 22:41
Hát, elég gyanús a mellfeszülés!! Nekem ez volt a jel, amiből tudtam, h baba lesz! M egyébként sosem fájt. Attól h vki babás, pecsételő vérzése simán lehet a mens. idején. Nekem is volt. Legtöbb esetben nem jelent rosszat!!! Ja, amúgy: TESZT!!!!
3. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Chichaaa)
2012. máj. 26. 22:36

Közel két hete késik, és még nem csináltál tesztet???

Szeretnétek babát vagy épp ellenkezőleg?


Első körben szerintem is teszt!

2012. máj. 26. 22:34

csinálj tesztet!


Hogy mitől hát nyilván a párodtól:PPPP

(de ezer dolog lehet)

2012. máj. 26. 22:29
Szisztok!közel 2hete késik a mesim erre ma megjött valami féleképp de köze nincs a megszokott vérzésemhez,plussz nekem mikor megjön élböl elmullanak a mesis tünetek,de most pont h elöjött az enyhe görcs,és a cici bimbo érzékenységem is megmaradt!nem tudom eldönteni h most ez mi lehet és h mitöl!?:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook