Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat reggelente (nem minden reggel, de sokszor) az ülőgumó és szeméremcsont közötti csontív? Aztán a nap folyamán elmúlik általában fórum

Mitől fájhat reggelente (nem minden reggel, de sokszor) az ülőgumó és szeméremcsont közötti csontív? Aztán a nap folyamán elmúlik általában (tudásbázis kérdés)


18. bujuli (válaszként erre: 16. - Kolibri)
2010. jún. 5. 10:40
Igen! Nekem van egy enyhe méhsüllyedésem, egy vetélés után olyan fájdalmaim voltak, hogy se ülni, se feküdni nem tudtam. Görcsoldó segített, de ha vmi nyomja a medencefenék izmait, akkor az olyan érzés, mintha a csontod fájna, nekem legalábbis.
17. 42af71f255 (válaszként erre: 15. - Bujuli)
2010. jún. 5. 10:09
Nekem ez már több éve vagy 8-10 éve van ez időről időre,és szerintem ezek közül egyik sem áll fenn....mondom csak az alvásmódot és az ágy keménységét találtam mint okot.
16. Kolibri (válaszként erre: 15. - Bujuli)
2010. jún. 5. 10:07
Nem tudok rola...ezek is okozhatjak?
15. bujuli
2010. jún. 5. 09:58
Nincs aranyered vagy méhsüllyedésed? Vagy medencegyulladásod?
14. 42af71f255 (válaszként erre: 12. - Kolibri)
2010. jún. 5. 09:56
Igen,jó mélyen...olyan mintha valamelyik csontom fájna nagyon..:S
13. 42af71f255 (válaszként erre: 11. - Kolibri)
2010. jún. 5. 09:55
Hát ezt nem tudom...nem lehet,hogy ki kell már cserélni,mert kifeküdted?De lehet még szerintem a megváltozott alvásmódtól is...mert nekem akkor fáj,ha az oldalamon alszok...gondolom,mert akkor az egyik oldal megnyomódik....(nekem általában csak az egyik oldal fáj)
12. Kolibri (válaszként erre: 10. - 42af71f255)
2010. jún. 5. 09:53
Neked is ott egesz bent, melyen faj?
11. Kolibri (válaszként erre: 10. - 42af71f255)
2010. jún. 5. 09:52
Ott-ott! De mitol kemenyedett meg az agyam? Eddig is ezen aludtam, ugy ertem evek ota, ez meg csak par hete jelentkezett.
2010. jún. 5. 09:50

Szia!


Nem vagy egyedül!Elég sokszor szoktam így kelni,és én arra a következtetésre jutottam,hogy akkor fáj nagyon,ha kemény az ágy,amin alszom!

Edzőtáborban anno polifoamon aludtunk a földön,és reggelente nagyon fájt.Illetve akkor szokott még,amikor párom szüleinél alszunk,és ott nagyon kemény az ágy....


Ez tényleg meghatározhatatlan,ott a bikinivonalnál fáj,belül a csont vagy mi a fene....nem???? Nagyon kellemetlen érzés,nekem kicsit olyan is,mint ha pisilni kellene..

9. Kolibri (válaszként erre: 7. - Costarika)
2010. jún. 5. 09:45
Na, hat en orulok, ha leteszem a fenekem neha, az ulomunka nagyon messze all tolem. Sokat megyek es mozgok, de utesre nem emlekszem. Valahogy inkabb elore fele faj.
8. Kolibri (válaszként erre: 5. - Agis)
2010. jún. 5. 09:42
Meg az is furcs, hogy ules kozben nem faj annyira, csak inkabb, ha mozgok, megyek. De pl. reggelente, akkor fekves kozben faj...
2010. jún. 5. 09:41

Lehet, hogy a farokcsont fájdalma sugárzik ki.Az ülőgumó, a keresztcsont és a farokcsont fájdalmai sokszor egybemosódhatnak. Segíthet a fizikotherápia (elektroterápia, UH), ezenkívül a vény nélkül kapható gyulladás-és fájdalomcsillapító gélek(pl. Diclac, Rheumon) használata.

De előfordulhat, hogy csak "be kell járódnia". Ez esetben csak a mozgás segít. Általában olyanoknál alakul ki ilyen jellegű fájdalom, akik tartósan ülőmunkát végeznek vagy állnak ill. valamilyen ütés érte ezt a részt.

6. Kolibri (válaszként erre: 5. - Agis)
2010. jún. 5. 09:40

De mitol lett kemenyebb, mint regen volt? De annal bentebb faj, ugy ertem jobban a labaim kozott, ott nem ulok mar, csak igy probaltam leirni a konkret helyet.

Voltam vekonyabb is, akkor nem fajt.

5. agis
2010. jún. 5. 09:36
Kemény a szék amin ülsz...és éjszaka megfájdul. Talán sovány vagy...?
4. Kolibri (válaszként erre: 3. - Agis)
2010. jún. 5. 09:32
Nem talaltam osszefuggest, mert nem csak akkor. Pedig bennem is felmerult.:)
3. agis
2010. jún. 5. 09:28
szex?
2010. jún. 5. 09:27
Tobbszor ebredek erre reggelente, es mindket oldalon erzem. Mitol lehet?
2010. jún. 5. 09:27
Mitől fájhat reggelente (nem minden reggel, de sokszor) az ülőgumó és szeméremcsont közötti csontív? Aztán a nap folyamán elmúlik általában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook