Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől dagadhat be folyton mindkét lábam? fórum

Mitől dagadhat be folyton mindkét lábam? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. dec. 31. 16:28
Saci, az új évre azt kívánom Neked, hogy továbbra sem kényszerülj gyógyszer szedésére, az egészségi gondjaid oldódjanak meg, hogy zavartalanul és boldogan élvezhesd a fiatal életedet! :D
53. Saci.
2012. dec. 18. 10:07
Nem szedek semmilyen gyógyszert
52. Saci. (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2012. dec. 18. 10:06
Köszönöm :)
2012. dec. 17. 11:55

Én ajánlanám neked a webbeteg.hu oldalt, ahova érdemes regisztrálni.

Ha oda leírod a panaszaidat, a leleteidet, pár napon belül elismert szakorvosoktól kapsz választ a

problémádra, feltüntetve a lehetőségeidet, hova fordulhatsz. Az az orvos írja alá a szakvéleményt, aki összeállította, tehát felelős is érte.


A fizetés ezért csak annyi, hogy felhívsz egy általuk megadott mobil számot, amivel X Ft-tal támogatod ezt a lehetőséget más betegek számára is, vagy megveszel egy olyan újságot, ami őket támogatja. A nevét ők írják meg.


Arra viszont készülni kell, hogy minden köntörfalazás nélkül, nem púderezve a dolgokat kapod az információt. De ez szerintem így helyes, jobb ha tudja az ember mivel áll szemben.

2012. dec. 17. 09:16
Véletlenül nem szedsz magas vérnyomás elleni gyógyszert?
2012. dec. 16. 21:22

Szerintem a daganatokat elég biztosan felismerik. Ne ijedezz.

Kíváncsi vagyok, mi lesz a diagnózis, és szívből kívánom, hogy legyen értelmes kezelési mód a panaszaidra, és meggyógyulj.

48. Saci.
2012. dec. 16. 19:13
Nem tudta az orvos hogy milyen elváltozást látott a röntgenen. a vér leletem jó lett.
47. Hedi13
2012. dec. 16. 18:41

Mi van a rtg leleten pontosan? vérkép készült? Abban van eltérés?

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!

46. Saci.
2012. dec. 16. 17:56
Lehet ez daganat?
45. Saci.
2012. dec. 16. 11:02
Az ortopéd orvos nem igazán tudott hozzá szólni, azt mondta gyulladásos elváltozás, szerinte nem komoly de biztos ami biztos elküld teljes vizsgálatra és ott megmondják van e máshol is ilyen elváltozás. De azt hogy mit lehetne vele tenni azt nem tudja. Még nem tudom mikor megyek, volt időpontom de másikat kell kérnem.
44. Hedi13 (válaszként erre: 43. - Saci.)
2012. dec. 14. 18:44
Húha, nem fejtették ki részletesen? Mikor mész?
43. Saci.
2012. dec. 14. 18:30
Ma voltam röntgenen, valami elváltozás van a csont szerkezetemben. Beutalót kaptam tejes test csontizotóp vizsgálatra
42. Saci.
2012. dec. 7. 19:48

Kedves Kőgyöngy! A háziorvosom tud a hajamról, a lábamról, mindenről. De a kettő nem függ össze, mert a hajam 5 éve hajfestéktől hullott ki. Bánfi hajszeszt próbáltam, nem ért semmit, ahogy semmilyen kapszula, tea, vitamin, vagy más egyéb dolog.

Jódozott sót használunk. Az összes rossz fogamat megcsináltattam a nyáron.

Majd kérek nagy labort, ha a röntgenen nem lesz semmi

2012. dec. 6. 20:42

Szia Saci! Nem értem hogy miért apránként csepegteted az információkat a házi orvosodnak? Miért nem zúdítod egyszerre a nyakába az egész tünet együttest?!(dagadó láb,foltban hulló haj, stb) Lehet hogy találna összefüggést közöttük.

De Te magad is sokat tehetnél saját magadért. Gondolok itt arra, hogy tudod használni az internetes fórumokat. Ha beütögetnéd szépen sorjában a töneteidet, és a megállapított dolgokat amiket leírtak neked (pl jódhiány), nagyon sok mindent megtudnál a szervezeted működéséről, és arról hogy hogyan segíthetsz magadon.

Jódhiányos vagy?-Igen! Nosza rajta, vegyél egy kg jódozott sót, és főzzetek vele.(kb 100ft/kg) Nem kell többet használni belőle mint a másikból.

Hullik a hajad?

Menj el fogorvoshoz, lehet van egy rejtett gyulladt fogad. Vagy krónikus mandula gyulladás, ha van még mandulád.Próbáld ki a Bánfi hajszeszt, nem kellemes az illata, de hatásos. Természetesen el kellene olvasni milyen problémákra javasolják.

Írd be a keresőbe a címszavakat amikre nem tudod a választ. Amellett hogy tanulsz belőle, lehet a megoldás előtted van, csak nem is gondolsz rá.

És még mindig ott van, hogy egy "nagy labort " kéne kérni,csináltatni.

Ne elégedj meg azzal, hogy húz a vállán a doki, és széttárja a karját, azzal hogy nincs ötlete a lábdagadásodra.Ő sem Isten, de együtt boldogulhatnátok. Ismétlem: minden ünetet elkéne mondani, egyszerre.

Jobbulást!

40. Hedi13 (válaszként erre: 39. - Saci.)
2012. dec. 6. 14:25
Jó lenne, ha kicsit több helyre küldene el az orvos! Pl: belgyógyászat, reumatológia, stb.
39. Saci.
2012. dec. 6. 14:23
Jövőhét pénteken megyek röntgenre, ha nincs semmi akkor nem ortopédiai gond. Remélem el tud küldeni valahová az orvos, mert szerintem nincs gond a csontommal..
2012. dec. 4. 17:31
Kíváncsi vagyok. Remélem, kiderül valami, mert ez így nem jó!
37. Saci.
2012. dec. 4. 17:29
Csütörtökön megyek orthopediára, remélem ott mondanak valamit.
2012. dec. 2. 19:51

Kedves Nisa,

Ha valóban idős férfi vagy, amint a másik fórumon állítottad, akkor joggal szedted a hialuront, mert az, másolom:

"belülről biztosítja: a bőr és kötőszövetek víztartalmát, ezáltal rugalmasságát, fiatalságát, hidratálja és segíti a tápanyagok szállítását,

csökkenti a súrlódást az ízületekben a porcok felszínén, így védi a porcokat a mechanikai traumákból adódó „kopás” ellen, ezzel hozzájárul az ízületek rugalmasságához, mozgékonyságához."


Azaz idősebb korban fellépő kopásos tünetek ellen való. Nem a tanácsot kérő fórumindító panaszainek kezelésére.


Ha az a fiatal lány vagy, aki a képen szerepel, akkor még fiatal vagy ahhoz, hogy tuti tanácsot adj, és rendkívül buta és felesleges dolog volt a hialuron szedése.

35. nisa
2012. dec. 2. 19:41
szerintem érdemes lesz meg probálni a Hialuron direct táplélék kiegészitöt szedni én is igy voltam csak nekem azt mondta az orvos megkell müteni de csak 7-év mulva lesz hely a mütétre akkor halotam erröl a gyogyszernek nem nevezet valamire ami nekem segitet at orvos nem igaz elég drága de6-szem után mát jobb volt a lábam ha kérdésed van nyugotan kérdez nisa
34. Saci.
2012. dec. 2. 09:35
palette
2012. dec. 1. 20:01
Hűű, hát milyen vacak egy hajfesték volt az?
32. Saci.
2012. dec. 1. 19:59
15 voltam, lilára festettem a hajam alul.. ezért csak ott hullott ki. akkor már egy éve festettem feketére azzal nem volt gond
31. Guruljka (válaszként erre: 30. - Saci.)
2012. nov. 30. 15:02

Drukkolok, hogy nőjön a hajad. Nem is hallottam még, hogy egy területen kihulljon.

Vannak hajgyógyászok is, érdemes esetleg elmenni, bár nem tudom, mennyibe kerülhet.

Időpontot jó előre kell kérni a szakrendelésekre, minél előbb telefonálsz, annál jobb!

30. Saci.
2012. nov. 30. 10:31

Amikor voltam, nem tudtam, hogy köze lehet hozzá, de végülis mind1 mert a pajzsmirigyemmel minden oké.

Hát a hajammal évek óta gond van, a bőrgyógyász szerint nincs olyan gyógyszer ami rendbe hozná. 5 éve a tarkóm felett kihullott és nehezen de vissza nőtt, viszont 2 centinél nem nőtt nagyobbra. Én bízok benne hogy vissza nő, az elmúlt 3 hónapban nőtt majdnem 1 centit.

Hétfőn tudok bemenni a városba, kérek időpontot orthopediára és majd meglátom mit mond az orvos.

29. Guruljka (válaszként erre: 27. - Saci.)
2012. nov. 29. 21:19

Nem azt a jódot kellene bevenned, amit a sebekre árulnak a patikában.

Ha orvosnak nem mondod, hogy dagad a lábad, akkor honnan tudhatná?

Most ugyanúgy bajod van a hajaddal, vagy az rendbejött?

28. Saci. (válaszként erre: 26. - Guruljka)
2012. nov. 29. 20:44
Akkor az achillesemmel nincs is gond. A talpamban lévő ín szokott begyulladni, de már ez is elég rég fordult elő. Ugyanis soha nem szoktam futni, vagy kilométereket gyalogolni...
27. Saci. (válaszként erre: 23. - Hedi13)
2012. nov. 29. 20:42
A pajzsmirigy vizsgálaton jött ki ez az eredmény, ott mondta az orvos. Gyógyszertárba kellene vennem jódot és azt adagolnom minden nap.. lehet hogy tényleg ezt kéne? Csak annyit mondott az orvos, hogy jód hiányos vagyok.. de egyébként a hajam miatt mentem el pajzsmirigy vizsgálatra, ott nem mondtam, hogy dagad a lábam.
2012. nov. 29. 20:35

Hát alapesetben az achilles az a vastag in, ami a sarkad fölött a vádlihoz megy, az mozgatja a lábfejet fel és le.

Ha begyullad, akkor fáj. Ha meghúzódik, nem bírsz rendesen járni.

25. Saci. (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2012. nov. 29. 20:33
Sok orvosnál voltam a lábammal, mindegyik mást mond. Sarok süllyedés, lúdtalp, ín gyengeség a talpamban. Az achillesszel nem tudom mi van vagy hogy van..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook