Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitévők legyünk a párommal? fórum

Mitévők legyünk a párommal? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 1. 21:27
A bringát szerintem buktátok.
2013. szept. 1. 21:26
Hiába pénzkidobás az albérlet, lépjetek le amint tudtok.
3. dc6552b986 (válaszként erre: 1. - Ffbf0c1259)
2013. szept. 1. 21:24
Öljétek meg:)
2013. szept. 1. 21:23

Hozzátenném, fiatalok vagyunk még, 20-on évesek, az elköltözés már folyamatban van, de ez a biciklis téma nagy szöget vert a fejünkbe és nem találunk megoldást. Egyébként a barátom anyja igazi pszichopata, évek óta terrorizálja, persze a barátom mindent lenyel, de mióta ott vagyok nagyon eldurvult a helyzet. Támadóan lép fel, feljelentéssel, rendőrségi ügyekkel fenyeget, zsarol, a barátomat már többször kidobta, de mivel ő úgy érzi, hogy egyenlőre pénzkidobás az albérlet mindig visszamegy.


Egyébként pont akkor tűntek el a biciklik, amikor hoszabb távra ment albérletbe, de mivel még tanul (egyetemista) ezt nehéz fenntartani.


De egyenlőre arra a kérdésre várunk választ, hogy hogyan kapjuk vissza a bicikliket, a második lépés az lesz, hogy ketten kiveszünk egy albérletet ahol lakhatunk.


Köszönjük szépen előre is a válaszokat.

2013. szept. 1. 21:21

(a barátnőm:)

A barátom anyukája nem normális, és nemrég levittem a 80 ezer forintos még decathlonban vásárolt biciklimet, mert a barátommal túráztunk. Neki egy legalább 150 ezer forintos biciklije volt otthon.


A lényeg, hogy egy hosszú hétvége alatt, amikor nálunk voltunk (sajnos a szüleim csak hétvégente engedik hozzánk) a két bicikli eltűnt a barátom lakásából ráadásul az anyja pénzt követelt cserébe, mert szerinte mi tartozunk neki. Ez tulajdonképpen lényegtelen.


Én feljelentettem, de a rendőrség nem csinált eddig semmit és csak találgatni tudunk kihez vihette a bicikliket. Az is lehet, hogy eladta őket, bár állítólag még megvannak. Szakítani nem fogok a szerelmemmel, mert nem tehet erről az egészről, de mindketten tanácstalanok vagyunk, mert neki például a biciklije volt a legnagyobb mozdítható érték a lakásban.


Az anyja egyébként uzsorából él, néha már a mi, az én pénzemből vásárolt élelmiszert "lopja el" nem sajnáljuk, csak már félünk, minden cuccát behoztuk a szobájába és szeretnénk majd zárhatóvá tenni, de fontos lenne, hogy visszakapjuk a bicikliket. Nem is csak anyagi, inkább eszmei értékről van szó.


Egyébként nem tartoztunk neki semmivel. Havonta beleadtunk a rezsibe is elég nagy összeget.


Légyszi segítsetek, hogy mit tehetnénk. Hamarosan el is fogunk költözni, de egyenlőre ez még nem megy.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook