Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek a babám első szülinapjára? fórum

Mit vegyek a babám első szülinapjára? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 7. 09:24
Mi kislányunk első szülinapjára sok apróságot kapót.Én azért gondlom így mert ők még hamar megunják.Nálunk volt torta,mesekönyvek,ruha,babakocsi,baba......Szerintem úgyis kap hétköznapokon is játékot,.Szóval én inkább maradandó dolgot akartam.Ezért kapót mesekönyvet,amibe bele írtuk hogy első szülinapra.meg kapót egy fali órát pillangós(agyagból),azóta is imádja.De ez is gyerektől függ.
14. Tina87
2010. máj. 6. 22:22
Valami fejlesztő játékot bármilyet.Én lánykám imádja a csiga bigáját, fisher pric-os azt kapta első szülinapjára :D Meg persze torta tapicskolás ezerrel :)))
13. Dinuss
2010. máj. 6. 22:18

Szia!

Nekunk is kozeleg az elso szulinap, torta tuti lesz es en meg egy babataxira gondoltam es azt tudja hasznalni kesobb is.

12. magi78
2010. máj. 6. 21:54
Az én lányom az első szülinapjára egy bébitaxit kapott és annak nagyon örült, meg persze volt torta is.
2010. máj. 6. 21:43

A Fisher Price cuccok a tescoban a legolcsóbbak, főleg ünnepekkor még akciósak is.

Homokzó felszerelést, talicskát, stb. is ott vettem.

Könyveket, thomas játékokat és egyéb játékokat is a teszveszen veszek, meg a helyi olcsóbb játékboltunkben.

10. csincsillab (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2010. máj. 6. 21:36
Amúgy honnan szoktatok ajándékot vásárolni?
9. zsanci79 (válaszként erre: 8. - Csincsillab)
2010. máj. 6. 21:33

Persze, ez természetes, hisz olyan kicsi még, hogy a figyelmét nem tudja még sok ideig lekötni semmi.

Mi el szoktunk rakni játékokat 1-2 napra, és mindíg más kerül így elő, és az megint az újdonság erejével hat. Csak a thomas megunhatatlan. Ő már amúgy másfél éves

2010. máj. 6. 21:27
Az a baj, hogz a legtöbb játékot hamar megunja.
2010. máj. 6. 21:26
A torta nem marad ki, az biztos, az ajándékkal vagyunk fennakadva.
2010. máj. 6. 21:24

Tőlünk több kisebb dolgot kapott, és Thomas fan lévén Thomas voncsit, egy Fisher Price Vonatot, amit nagyon imád.

De a csomagok bontogatása érdekesebbnek bizonyult. Jó csörgős és színes legyen :))

2010. máj. 6. 21:22

Mi az első szülinapokra mindig nagy ajándékot vettünk,veszünk.Vagy sokat.

A lányom sok mindent kapott a tortán kívül.Babakocsit,kiskonyhát,babát.

A fiam pedig tanulókutyust a mai napig imádja.:)

4. kisj
2010. máj. 6. 21:21

Egy 1 éves baba szerintem legjobban egy szép kis tortának örülne 1 szál gyertyával.

A gyertya elfújása után pedig hagyni kellene, hogy tegyen a tortájával bármit:)

2010. máj. 6. 21:21
pl: Tanulószék (az én fiam nagyon szereti, még most is pedig már 4 éves)
2. d560948772 (válaszként erre: 1. - Csincsillab)
2010. máj. 6. 21:20
Süss neki egy tortát... és itt a nyár, mondjuk egy homokozó játékot. :o)
2010. máj. 6. 21:19
Mit vegyek a babám első szülinapjára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook