Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok az Efassor hajradírról? fórum

Mit tudtok az Efassor hajradírról? (tudásbázis kérdés)


12. Zsú1965 (válaszként erre: 11. - Katarina_)
2012. febr. 14. 08:34

Festés előtt szeretném a saját színemet leszedni, hogy maga a festés szebb legyen.

A leírásod alapján valószínűleg nekem nem ez lesz a megoldás. Kár, mert sokkal olcsóbb mint a blansolás a fodrásznál:(

2012. febr. 13. 17:55

Én kékesfeketéből csináltam világosbarnát, csak meleg vízzel kevertem ki, nem oxival, az arányok azok voltak, ahogy írja. Hajtőre nem tettem, csak a másfél-két centis lenövéstől. Nagyon vékonyszálú a hajam, de nem lett baja tőle. Rákentem, majd fésülgettem, és folyamatosan néztem, mennyire világosodik, ahogy elérte a saját hajszínemet, lemostam. Kicsit vöröses. Kb 600 ft volt egy tasak, nekem vállig érő hajra elég volt, derékig érőre kell azért kettő. Oxi nem kell, bőven elég a meleg víz, úgy sokkal kevésbé roncsol ráadásul. (ha szőkét akarsz, szerintem azt 2 lépésben, egyszer eddig, 1-2 hét múlva még egyszer, de azért jót nem tesz, és a fejbőrre lehetőleg ne menj vele) Vöröses lesz az árnyalat mindenképpen, de nekem pl. nem vészes. (de én csak világosbarnáig szívtam le)


Zsú, ez nem szőkítő, a sötét festéket radírozzák le vele, nem a saját hajszínedet (kiszívja azt is, de nem arra van)

10. Zsú1965 (válaszként erre: 6. - Homokóra)
2012. febr. 13. 14:38
MOndj erről többet lécci.... ár, használat stb. Szőkére festem ahajam, de hajlamos bevörösödni, és ha fodrász blansolja, az elég húzós árban. Jó lenne valami otthoni alternatíva.
9. Nessie (válaszként erre: 8. - Detty04)
2012. febr. 13. 14:23
Szia! és oxival csináltad? ha igen 6-os vagy 9-es? És narancssárga lett tőle a hajad,vagy inkább szőkés? Kösziii a választ!
2011. dec. 13. 22:14
A világ legjobb színeltávolítója! Nem fogsz csalódni benne! Én 3 napja használtam,4-esböl 8-as lettem fél óra alatt és megmaradt a hátközépig érö hajam.Csak ajánlani tudom!
2011. nov. 2. 13:48
ez az efassor is L'oreal lermék, milyen másik színleszedőre gondolsz?
6. homokóra (válaszként erre: 4. - Picipoki)
2011. nov. 1. 07:34

Szia!


Nem kell hajradír..van a L'Oreálnak egy terméke..színleszedő..én mindig ezt használom itthon, ha meguntam a sötét hajam:) Semmit nem lehet észrevenni a használata után..ugyanolyan egészséges maradt a hajam..igaz..az enyém rövid:)

2011. okt. 31. 23:36
Jobb fodrászra bizni. könnyü tönkre tenni a hajat a szőkitővel is és az effasorral is. nem ezek roncsolnak vagy csinálnak bármit is a hajjal hanem a hidrogén amivel kikevered és sajnos a világositáshoz erös hidrogén kell. Könnyü annyira tönkre tenni a hajat hogy már csak az ollo segit. Ilyen komolyabb dolgokat jobb a fodrászra bizni.
2011. okt. 31. 23:14
azt olvastam, hogy gyengébb mint a szivatás, leszedi a festett pigmenteket
2011. okt. 31. 23:11
Hajradír??? Az meg mire jó? Sosem hallottam róla.
2011. okt. 31. 23:07
tapasztalatokat várom
2011. okt. 31. 23:07
Mit tudtok az efassor hajradírról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook