Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok a "tág magzati gyomorról"? fórum

Mit tudtok a "tág magzati gyomorról"? (tudásbázis kérdés)


10. Teddy25 (válaszként erre: 9. - Jucás)
2009. jún. 14. 19:18
Köszönöm :)) Ti is vigyázzatok magatokra ebben a nagy melegben.
9. Jucás (válaszként erre: 8. - Teddy25)
2009. jún. 12. 13:32

Örülök, hogy minden rendben:))


Könnyű, és gyors szülést kívánok Neked, és jó egészséget mindkettőtöknek!

8. Teddy25 (válaszként erre: 7. - Jucás)
2009. jún. 12. 10:50
Köszönöm :) Túl vagyok a uh-n. A doki azt mondta, hogy szerinte is egy kicsit nagyobb, de semmi komoly. Szerinte nem lesz itt probléma. :) ( hát remélem, ez a mondata azért megnyugtató volt). És igen, ezen a uh-n már befordult a baba, sőt mivel most nem takarta magát, úgy néz ki hogy kislány lesz :D Eddig mindig takarta, titkolta, hogy ő kicsoda. Most már nyugodtabb vagyok, köszönöm a válaszodat is.
7. Jucás (válaszként erre: 2. - Teddy25)
2009. jún. 2. 14:14
Ja, és a 30. héten még nem vagy elkésve a megfordulással. Nekem a 32. héten állt be helyesen. Ne aggódj, mert azt érzi a baba is!
6. Jucás (válaszként erre: 2. - Teddy25)
2009. jún. 2. 14:12

Szia!


Szerintem ne aggódj! Tudom milyen rossz érzés, mert anno a doki ugyan ezeket mondta nekem is. Én nem bírtam kivárni a 2 hetet. Elmentem magán úton ultrahangra, és ott hála istennek mindent rendben találtak. Addigra kiürült a kis gyomra.

A babák gyakran isznak a magzatvízből, és valószínű, hogy a Te babád is jó nagyot kortyolt belőle. Szerintem a következő ultrahangon minden rendben lesz! :)

5. Teddy25 (válaszként erre: 4. - **Rita**)
2009. máj. 27. 19:47
5 hete még minden rendben volt. Remélem 2 hét múlva is rendben lesz minden. Ha komoly gond lenne, akkor nem várnának 2 hetet az újabb uh-gal. Igaz?
2009. máj. 27. 09:22

Legrosszabb esetben

Valamilyen elfolyási akadályra kell elsődlegesen gondolni ami miatt nem tud a gyomor ürülni!

2009. máj. 27. 09:13
Senki? :(
2009. máj. 25. 18:32
A 30. hétben vagyok és az orvosom ma az uh-n tág magzati gyomort állapított meg. Azt mondta sok a magzatvíz a baba gyomrában. 2 hét múlva kell kórházi ultrahangra mennem, ahol ismét ellenőrzik és megvizsgálnak 4D-vel is. A baba még farfekvéses. :( Még azt mondta a doki, hogy lehet, hogy magától csökken a magzatvíz a pici gyomrában, sikerül ürítenie. Hát nagyon remélem. És hanem, akkor mi történik és a mi a következménye? Köszönöm a válaszokat előre is. Nagyon aggódok.
2009. máj. 25. 18:29
Mit tudtok a "tág magzati gyomorról"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook