Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha szellemet látnátok a lakásban? fórum

Mit tennétek, ha szellemet látnátok a lakásban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. júl. 20. 22:47

Egy időben én is sokszor láttam szellemet... De engem nem bántottak soha. Bár első alkalommal megijedtem, mert a tv is hangyás lett. Utána kérdeztem mástól is a házban (10emeletes, laknak páran), de senkinél se volt szünet, akinél akkor ment a tv, pedig az egyikükkel még a csatorna is azonos volt!!! Tartott vagy 10-15 percig, de pár perc után már nem féltem.

Aztán egyre többször láttam őket. Volt tanítóm is, de meg ne kérdezzétek, mit tanított, mert 2 alkalom kivételével álmomban jött! Nna, az ilyen tanulást nem nagyon kívánom senkinek... Utána úgy éreztem magam, mint aki egy hete nem aludt.

És a volt munkahelyemen is volt szellem. Egy jó régi ház volt, átalakítva kocsmává. Mindig az éjjeli takarításkor jött, egymástól függetlenül hárman is éreztük. Egy 50körüli vékony pacák volt, egyszer hozta a feleségét is. A hitetlen kollégák elnevezték Sanyi bácsinak. Én nem féltem tőle, de nem szerettem, ha beleáll az összesöpört szemétkupac közepébe. :( Nem mintha szét tudta volna rúgni... :D

Amúgy szerintem ő valami alkeszforma volt. Sose kért segítséget, pedig okszor felajánlottam neki. Lehet, hogy csak a kocsmaszagot hiányolta odaát??? :)

30. Crystall (válaszként erre: 27. - Preszter Gabi)
2009. júl. 20. 22:28
Igy van a fiamnak is volt egy "látogatója" kb 3 éves koráig, éjjel felkeltette sokszor de soha sem bántotta, mondjuk meg sem lepödtem mivel én is hajlamos voltam mások számára láthatatlan dolgokat átélni, érezni.
29. sundance (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2009. júl. 20. 22:17
:DDDDD Osztom a véleményed!
2009. júl. 20. 21:13
Semmit nem tennék.Talán kiváncsi lennék rá ,miért ragadt a földön ??
27. Preszter Gabi (válaszként erre: 25. - Aa35c27f5c)
2009. júl. 20. 21:09
Igen,én is úgy hallottam,hogy a gyerekek láttják a szellemeket.A keresztfiam még igan kicsike volt,úgy másfél, két éves.A gyerkszoba egyik sarkáb ha felnézett,mindig keserves sírásra fakadt.A menyezeten mi nem láttunk semmit,de neki valami rémisztő dolog volt ott!
2009. júl. 20. 20:59

szerintem a második spanglira már nem gyújtanék rá.


:)

2009. júl. 20. 20:57
Ilyen élményem kétszer volt, mindkétszer álomban, illetve félálomban és a szeretteimet láttam, akik nem sokkal előtte távoztak közülünk. Igazából a mai napig nem tudom, hogy álom volt -e vagy valóság...viszont a kislányom, 2 éves korában nagyon sokáig látott egy szellemet. Ahol laktunk, két párhuzamos út fut egymás mellett, kb 10 méteres közzel...Egyszer a külső úton elütöttek egy fazont, ő biciklivel volt, meghalt...Aztán kislányom egyik nap, mikor a teraszon álltunk, ő a karomban volt, mutatott ki az út szélére, ahova a férfi családtagjai kis kereszttel jelezték, hogy ott halt meg a szerettük...és mondta, hogy "biciklivel elesett a néni"...és akárhányszor a teraszon voltunk, ezt mondogatta és mutogatott ki az útra. Később elárulta a férfi volt fodrásza, hogy bizony vállig érő haja volt. Többször emlegetett egy nénit a fürdőszobánkban is, abban az időben rettegtem kimenni éjszaka :\ Nehéz dolog, ismeretlen, nem tudjuk féljünk -e vagy sem.
24. Szücsi (válaszként erre: 23. - 5b55aabc6f)
2009. júl. 20. 20:53
Naponta minimum kétszer tusolok, tusfürdő, testápoló, hónaljnyalóka, és parfüm... De egy időben még a kocsi hátsó ülésén tanyázó gyerekem is megjegyezte, anya megint büdös a karkötőd... Olyan szagot árasztott, mint amikor a furnér lemezt pácolják... Mindenki érezte aki körülöttem volt... Fürdés után egy ideig nem, de aztán annyira érezhető volt, hogy aki velem egy szobában volt, az is megjegyezte... Ha levettem, elraktam, nem volt szaga. Pár nappal az újra felvétel után megint kezdte... De kifőztem, elmondtam amit ajánlottak hozzá és hát eltűnt. Azóta látogatóm sem volt. Tudom, hogy hülyén hangzik, nem vagyok rá büszke, de ez történt. Majd egyszer talán megtudom, mi volt az oka, hogy engem kerestek :I
23. 5b55aabc6f (válaszként erre: 18. - Szücsi)
2009. júl. 20. 20:43
Egyébként egyszer néztem egy szellemekről szóló műsort, és ott azt mondta egy ilyen szellemekkel foglalkozó szakértő,hogy ha hirtelen furcsa szagokat kezdesz érezni,vagy hirtelen hőmérséklet változást érzékelsz magad körül(mondjuk egy hűvös fuvallatot)akkor lehet hogy szellem van a közeledben.Vagy pl,van aki úgy érzi,mintha valaki állandóan figyelné,érzi valakinek,vagy valaminek a jelenlété.Máris borzongás fut át rajtam.Szerencsére én még nem érzékeltem ilyet,de lehetségesnek tartom.
22. Szücsi (válaszként erre: 20. - Tücsimücsi)
2009. júl. 20. 20:29
Lehet rajtam vigyorogni, én is azt tettem az első időkben... De aki nálam nagyobb hitetlen az festi magát, ezért voltam megzavarodva nagyon az első időkben.
21. Preszter Gabi (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2009. júl. 20. 20:26
Nekem is ez az egy "személyes kapcsolatom"volt vele,de számtalanszor érzékeltem valakinek vagy valaminek a jelenlétét.
20. tücsimücsi (válaszként erre: 18. - Szücsi)
2009. júl. 20. 20:25

Figyi, mi van ha nem is szellem volt, hanem ufo?

Nem, nem gúnyolódok, ugyanis én mind a kettőben hiszek.

19. Preszter Gabi (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2009. júl. 20. 20:23
A fejét nem láttam,de halványan a ruhaját azt igen.Világos drapp alapon búzakalász minták.
18. Szücsi (válaszként erre: 11. - 5b55aabc6f)
2009. júl. 20. 20:22

Nem vagyok hülye és ezt szerencsére a közeli családom is tudja...

A férjem éjjel jár dolgozni, reggel 6-7 körül szokott hazaérni. Mindíg mellém bújik még egy kicsit, és úgy ébreszt. Egyszer éreztem, hogy mellémbújik, én meg felnéztem az órára és megláttam, hogy hajnali három van. Gyorsan megfordultam, hogy megkérdezzem mi történt, hogy itthon van, de nem volt ott senki...

Aztán hónapokon át megtörtént ez a dolog minden éjjel, még az ágy is mozgott alattam, ahogy mögém kucorodott a látogatóm. Volt olyan hajnal, hogy beszéltem hozzá és válaszolt is. Férfi volt, próbált hozzám közeledni, de leállítottam, utána udvarias maradt. A mai napig nem tudom mit akart velem... Elmondtam a férjemnek, megpróbáltuk égve hagyni a kislámpát mikor elment, az bejött, akkor nem látogatott. Ja, és akkor sem, ha hétvégén mellettem aludt a férjem. Szerencsém volt, nem nézett a családom bolondnak. Ők még jobban elfogadták, mint én a dolgot... Aztán volt az, hogy a karkötőm kezdett bűzölögni, borzasztó erős, rossz szagot árasztott, szerintem vele hoztuk haza a szellemet is... Ne nézzetek bolondnak, sosem hittem az ilyenben... Szerencsére kb. egy éve béke van, elküldtem, egy csomó helyen érdeklődtem hogyan kell, szerencsére sikerült. De az első pár napot kivéve sosem féltem tőle, nem hiszem, hogy bántani akart. Egy ideje béke van, de soha nem felejtem el, mi történt velem...

17. 62cc0f78ae (válaszként erre: 12. - Preszter Gabi)
2009. júl. 20. 20:17

Milyen volt? Már külsőre.


Amúgy tényleg mászkálnak össze-vissza, nem mondom azt, hogy szellemek, de furcsaságok:)

2009. júl. 20. 20:17

Meglepődnék.

Én még soha nem láttam szellemet, "csak" érzékeltem, de azt egy időben jó sokszor.Brrrrr....

A szellemet általában a gyerekek látják, egyébként egyszer olvastam itt a hoxán, hogy a szellemek tul.képpen energiamezők.

15. emagdi (válaszként erre: 14. - Preszter Gabi)
2009. júl. 20. 20:17

világosban? de furcsa!

és mennyire tisztán láttad?

14. Preszter Gabi (válaszként erre: 11. - 5b55aabc6f)
2009. júl. 20. 20:13
Nem!Nő volt,és nem éjjel,hanem este úgy 6 és 7 között.
2009. júl. 20. 20:11

nem tudom, hogy hirtelen , hogy reagálnék, de szerintem megijednék..

inkább nem akarok egyet se látni..

12. Preszter Gabi (válaszként erre: 7. - Szücsi)
2009. júl. 20. 20:11
Örülök hogy Neked is volt benne részed.Amikor én elmondtam a találkozást az ismerőseimnek ,azt hitték,hogy bekattantam.Nem féltem,csak furcsa dermedtség fogott el,ezután modtam neki,hogy nézzen körül.Kb.5mp.volt az egész.Ahogy jött,úgy tovább suhant.Szupi volt!!!!
11. 5b55aabc6f (válaszként erre: 7. - Szücsi)
2009. júl. 20. 20:09
Na és jó fickó volt a az éjjeli látogatód?:)Miről beszélgettetek?
2009. júl. 20. 20:08

nemtudom :(


a mindenkori hangulatomtól függ, ha ideges lennék, akkor odafutnék a páromhoz, hogy segítsen :)

ha nyugodt lennék, akkor megkérdezném miért jött, kell valami segítség talán?

2009. júl. 20. 20:06
nem hinném el hogy látom.
2009. júl. 20. 20:03
félsz - bocsi
2009. júl. 20. 20:02

Meg kell ismerkedni vele, beszélgetni, megtudni mit akar... És elmondani neki, nem fész tőle, reméled ő is jóindulattal van irántad... Lehet a segítségét is kérni.


Hónapokig volt éjjelente látogatóm, hidd el, én is meglepődtem a dolgon, nálam kételkedőbbet még nem láttál és mégis megesett velem...

2009. júl. 20. 20:02

Mit hoztál?:DDDD


Na jó, ez csak poén:)

2009. júl. 20. 20:01
Összesz.rnám a gatyámat. :)
2009. júl. 20. 20:00
Megdörzsölném a szemem és megnyugtatnám magam,hogy biztos csak képzelődöm.
3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Preszter Gabi)
2009. júl. 20. 19:59

:)))))))


Én sikítanéééééék!!:DDDD

2009. júl. 20. 19:59

Bemutatkoznék, majd leülnék vele beszélgetni egy kávé mellett.


;)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook