Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet biztonságosan szellemet idézni? fórum

Hogyan lehet biztonságosan szellemet idézni? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 3. 16:46
Egyedül semmiképpen ne állj neki ha nem vagy "szakképzett" sokan szeretik azt hinni hogy ez egy veszélytelen dolog pedig nem az. Rengeteg minden negatívitást belehet vonzani én is csak azt tudom mondani mint Boszi mindenképp keress valakit aki ért is hozzá és mellette biztonságfba lehetsz.
5. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Buzasi1983)
2009. ápr. 2. 21:57

biztosan nagyon hiányzik ha már erre a döntésre jutottál.nincs a közeledbe médium vagy halott látó?

csak azért kérdezem mert ez egy veszélyes dolog.magadba semmi képpen se csináld. inkább kérjél fel olyat aki jártas a dologba.ha nincs ilyen akkor inkább probálj vele álmodni.ha sikerül akkor az álmodon keresztül is kapcsolatba léphetsz vele.

2009. ápr. 2. 19:24
Biztonságosan? Tudással:)
3. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Buzasi1983)
2009. ápr. 2. 19:23
A szellemidezes c.topik 31-es hozzaszolasa szerintem eleg biztonsagos,mivel 2-en kell csinalni.
2009. ápr. 2. 19:21

szerintem ezek veszélyes dolgok,olyat hallottam hogy jöhetnek olyan szellemek is ,akiket nemis akarsz ezért veszélyes,meg sok más okból is.

én nem merném.

2009. ápr. 2. 19:20
szzeretnem az apukamat megidezni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook