Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Irjon aki látott, vagy érzékelt már szellemet! fórum

Irjon aki látott, vagy érzékelt már szellemet! (beszélgetős fórum)

1 2 3
86. Miléna1990 (válaszként erre: 84. - Aa35c27f5c)
2012. márc. 27. 14:22
Szia! Háztisztítást kell végezni! Meg kell szenteltetni utána a házat! Én is holnap fogom csináltatni egy olyan boszorkánnyal, aki már nekem nagyon sokat segített. Olyan jóst, vagy boszorkányt keress, aki a jóslásért nem kér pénzt, de elfogadja, ha adsz. aki már eleve pénzt kér, az általában csaló. Remélem azért tudtam kicsit segíteni. sok szerencsét! U.I.: soha nem szabad félni!
2010. márc. 20. 10:19
Ja, és annyit még, hogy ezek a csattanások attól függenek, mikor fekszünk le este...Ha 9kor kikapcsoljuk a tévét, akkor már 10 óra felé csattanás van, ha később, akkor később...Párom mindenféle elektromos kisülésekkel nyugtatgat, de én többet képzelek bele...
2010. márc. 20. 10:18
Látom, nem mostani a téma, de mostanában -sajnos- engem is foglalkoztat a téma...Új építésű házban lakunk október eleje óta, mi építtettük, anyuék meglévő telkére...Idén, vagy talán már tavaly év végén is elég fura dolgok történtek. Kezdek rettegni attól, hogy párom, aki munkakeresés közepette van, netán három műszakos munkát kap, mert az éjszakákat nem élném túl...Egyre sűrűbben ébredünk arra, hogy a gyerekszoba ajtaja magától kinyílik, illetve éjjel nagyon hangos csattanásra. Először arra gondoltam, talán a friss fagerendák recsegnek, de ekkora reccsenéseket követően már ránk kellett volna, hogy szakadjon a tető...Olyan, mintha valaki jól becsapná a szekrényajtót mérgében. Ma éjjel már párom is felébredt rá, a gyerekek nem. Mi lehet ez??? Ha szellem van, hogy a fenébe lehet kiűzni anélkül, hogy hívni kellene valakit? Mert jobban félek attól, hogy ha valami mágust hívnánk, még több rosszat okozna...
83. Sammel
2010. febr. 4. 16:06
a hiszel a szellemekben fórumban van egy jó sztori :P enyém nézd meg
82. Sammel
2010. jan. 1. 13:29
velünk szemben egy olyan ház van ami 13 -as és kb 20 évvel ezelőtt baltával fejbevágtak ott 1 nőt .
2009. szept. 17. 22:20
hahóóóó...
80. geridina (válaszként erre: 66. - Kandi)
2009. jún. 18. 11:53

Szia!

Sikerült azóta kiderítened?

79. anyuca66 (válaszként erre: 77. - Dorottya84)
2009. márc. 25. 05:47

A halottakat el kell engedni, tudomásul kell venni ennyi volt.

Te valószínüleg elengedted, nem volt nehéz, mert nem igen beszéltetek. Nem is fog jelentkezni. ( szerintem, és ne is bántsd amiért olyan volt a kapcsolatotok amilyen. Biztosan ő is bánta ).

Akkor még semmi ilyesmiről nem tudtam, és mégis el engedtem a szüleim. Az anyukám 25 éve, apukám 23 éve lesz hogy meghaltak. Szinte még soha nem álmodtam róluk, nem éreztem a jelenlétüket.

Az após lehetett ( vagy a szüleim egyike?? ) mikor olyasmit tapasztaltam : valaki nagyon csendesen bejött a szobánkba és a fotelba leült. Ott volt vége annak a mozgáshangnak. Nagyon megilyedtem, nem mocorogtam, aztán hamar elaludtam. Biztosan megnézte jól vagyunk - e. ( pár évvel előtte a párom beindult, el akart válni, aztán mégse. Olyan munkahelye van most is, hogy rendszeresen vidékezik, Fenn állhat a veszély hogy akár én nem egyedül alszom. De nagyon is egyedül aludtam az ágyba )

Én erre tudok gondolni. Mintha ő is békén hagyna, látja jól vagyunk.

2009. márc. 24. 14:40
akkor ki lesz az????
2009. márc. 24. 14:15

Nos én nem látom őket csak érzékelem!


A családi ház ahol laktunk már nagyon régi ház,még a háború idején több család is lakott ott..... és ebből kiindúlva voltak akik oda kötődtek! Nálunk is volt olyan hogy magától le és felkapcsolódott a villany, a csapot valaki éjszaka közepén kinyitotta és zúdúlt ki a víz.......én csak a jelenlétüket érzem éreztem mikor ott laktam.Eleinte féltem és szorongtam hogy "Istenem mit akarhatnak......"majd az hónapok,évek múlásával tudtam hogy nem bántanak,csak érzékeny vagyok rájuk hogy érzem a jelenlétüket.Volt hogy ha éreztem hogy van ott valaki szóltam neki hogy tudom hogy itt vagy és nem zavar........elcsvegtem pár mondatban velük(de tuti frászt kaptam volna ha látom vagy hallom is őket).

A másik hogy tavaly november közepén meghalt anyám (nem voltunk jóban,nem is beszéltünk egymással,sőt az unokájára sem volt kiváncsi......én ezeket nem is bántam,bár halottról jót vagy semmit.....).Már hónapok óta éreztem hogy hamarosan meghal,mikor épp szopiztattama kislányom egy hétfő reggelen,azt éreztem hogy ott van anyám és néz minket,gyönyörködik az unokjába és szabályszerűen tudtam hogy ő az senki más.........miután letettem a kiságyba a lányom,hívott Apukám és közölte hogy félárva lettem. Cseppet sem lepődtem meg a hír hallatán,mivel tudtam hogy ő jött elköszönni,még pár napig éreztem a jelenlétét,de azóta nem.

Ezek olyan dolgok hogy valaki fogékony rá valaki nem.

76. csutkababa (válaszként erre: 75. - Biológus)
2009. márc. 24. 14:09
szerintem sem...
75. biológus (válaszként erre: 72. - Makrai.lilla)
2009. márc. 24. 13:56

azt hiszem nem

de lehet hogy tévedek...

74. biológus (válaszként erre: 71. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 13:41

Őszintén? Néha igen. De talán csak azért, mert ijedős gyerek voltam.

Azóta egyéb nyalánkságokat is megtapasztaltam már, mint például a telekinetikus energiák felébredése és szellemidézés /akaratlanul.../.

Még fiatal vagyok, nem döntöttem el, mennyire merjem átadni magam a másik oldal megismerésének. Azt hiszem, nem is rajtam múlik... jön ez magától. Olyan, mintha lassan ébredezne valami szunnyadó, roppant erő a testemben, ami egyrészt nem zavar, sőt természetes, másrészt viszont félek tőle.

2009. márc. 24. 13:35
amuigy egyszer volt velem is oylan hogy érdekes mód a lakásba lekapcsolt a villany magától meg a magnó kikapcsolt,és bekjapcsolt,és ezt apám is látta ! tökre megijedtem,pár napig anyámhoz költöztem,ja és elmentem egy paphoz mert ismertem, h szerintem szellem van stb azt mondta ez baromság,nincsenek is.hogy mondhat egy pap iylet?????
2009. márc. 24. 13:33
ez mindig is érdekelt engem,mindenkiböl szellem lesz vagy hogy van ez????bocs a hülye kérdésért
71. csutkababa (válaszként erre: 70. - Biológus)
2009. márc. 24. 13:30
ez nem tul szerencses kepesseg szerintem, nem zavar ez teged?
2009. márc. 24. 13:26

Sziasztok!

Én tinédzserkoromig voltam teljesen szkeptikus. Azután rájöttem egy borzongató élmény kapcsán, hogy talán mégsem hülyeség. Én nem látom a szellemeket, talán mert túl fejlett már a racionális agyféltekém, viszont érzékelem őket. Mindig megálmodom, ha történik valami, és ha eljönnek, vacogtató hideg szél fúj a jól fűtött szobában... de hallom is őket.

Úgyhogyha a falunkban meghalt egy ismerős, én tudtam először, hogy valaki meghalt. Már rég Pesten élek, de múlt héten meghalt apukám barátja. Mire felhívott, már tudtam.

69. csutkababa (válaszként erre: 67. - Kawaclipse)
2009. márc. 24. 13:12

hat vannak, meg ilyenebbek is...

de inkabb hanyagolom a temat...

2009. márc. 24. 13:07
Bocsánat, nem ilyedjek, hanem ijedjek. :)
2009. márc. 24. 13:04
Én teljesen szkeptikus vagyok ebben a dologban, életemben egy dolog történt amit én nem tudtam megmagyarázni, de más biztosan megtudna. Egyik barátomnál voltam (én is férfi vagyok), egy kis esti szórakozás után nem mentem haza, hanem ott aludtam. Ő egy olyan lakásban lakott, ami katonai kórház volt, és felújított fiatalok házát csináltak belőle. Csak annyit mondott este, hogy ne ilyedjek meg semmitől, de valószínűleg le fog esni a laptoptáskája a szekrényről, meg a konyhában a szedőkanál a gáztűzhely fölül. Kinevettem, kimentem, megnéztem a szedőkanalat, igaz ha hozzáértem leesett, de ha nem akkor nem. Ott hagytam a falon. A laptoptáska egyértelmű volt, a szekrény tetején feküdt lappal a szekrény felső lapján. Reggelre az is leesett meg a szedőkanál is. Nem Imre volt, mert mindketten a hangra ébredtünk. Azóta is szkeptikus vagyok, bár ezt nem tudtam megmagyarázni. De vannak ilyenek.
66. kandi
2009. márc. 24. 12:57

Nekem nem olyan rég (néhány hete) volt egy nagyon furcsa álmom - nem tudom az volt-e - amit nem tudok hová tenni:

Félálomban voltam éreztem fázom ezért magamra húztam a mellettem lévő "póttakarót". És ezek után volt egy olyan érzésem, mintha valaki ráült volna a mellkasomra, nehéz volt. Egy szőke kisfiú jelent meg és megkérdezte tőlem hol vannak a nagyszülei? Én meg mondtam, hogy nem tudom kik az ő nagyszülei. Mire ő azt mondta itt laknak ebben a házban...

Egy régi, kis családiházban lakunk. Azt tudom, hogy a házat úgy vásárolták párom és szülei, hogy előtte halt meg az idős házaspár aki itt élt, de nem tudom volt-e olyan unokájuk aki esetleg 6-7 éves korában meghalt volna.

Minden esetre annyira különös volt... nem tudtam eldönteni, hogy álom volt vagy valóság, maga az érzés nagyon valósnak tűnt. De most, hogy így újra eszembe jutott lehet, hogy valahogy megpróbálom kideríteni volt-e korán meghalt unoka.

65. Regus
2009. márc. 24. 12:56
Akit érdekel ez a téma, annak ajánlom Moody könyveit (Élet az élet után, Gondolatok a halál utáni életről, A fényen túl)
64. csutkababa (válaszként erre: 62. - 6c5f346e46)
2009. márc. 24. 12:50

igen, nagyon bonyolult, kezdve azzal, hogy pontosan kell tudod, a jelenlegi lakhelyed,es a szuletesi helyed kozotti km legvonalban...

es nem kesz a teszt se 10 perc alatt, tobb mint 1 oraba is beletelik, ha mar csinaltad parszor..

eloszor meg tobb idot is igenybe vesz,

de en azt is elhiszem, hoyg vicc...

ki tudja...

majd a kovetkezo eletemben megmondom :DDD

63. csutkababa (válaszként erre: 59. - Regus)
2009. márc. 24. 12:48
legyen ugy
62. 6c5f346e46 (válaszként erre: 59. - Regus)
2009. márc. 24. 12:47
két gyerekes növény????egyénként,nagyon hamar el lehet rontani,mert elég bonyolult...nem lehet,hogy valahol te is elbakiztad????
61. Regus (válaszként erre: 60. - Panasonic)
2009. márc. 24. 12:47

előző élet kalkulátorokat ajánlanak - játékból! - a neten, például:

[link]

2009. márc. 24. 12:44
Ilyen tesztet nem lehet találni valahol a neten?
59. Regus (válaszként erre: 58. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 12:43
Csutkababa, olvastam a könyvet, és ki is számoltam játékból, hogy mi voltam előző életemben. Ha jól emlékszem, valami kétgyerekes növény jött ki.... Az előző rendszerben komoly művek nem jelenhettek meg spirituális témában, csak olyanok, amelyek kifigurázták ezt a nagyon is komoly témát. Ez a könyv 1989-ben jelent meg, úgyhogy ez már mindent elárul... Külföldi szakemberekre hivatkozni lehet írói fogás is, a hitelesség kedvéért.
58. csutkababa (válaszként erre: 56. - Regus)
2009. márc. 24. 12:37

nem tudom,te olvastad e,

en igen, tobbszor is.

a tesztet nem Hernadi irta.

ha olvastad volna, ezt is tudnad szerintem.

a tesztet sok professzor alkotta, mas orszagban, es csak magyarra lett forditva,


nem kotekszem,csak megjegyzem,csendben :)

2009. márc. 24. 12:35
tényleg Hernádi Gyula...én is Krudyra emlékeztem...fent van a neten,a www.Bookline.hu könyváruházban...ott megtaláltam..és Krudy álmoskönyvét is...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook