Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennétek, ha meglopna egy közeli ismerősötök? Tudod, hogy ö volt, de még nincs bizonyíték! fórum

Mit tennétek, ha meglopna egy közeli ismerősötök? Tudod, hogy ö volt, de még nincs bizonyíték! (beszélgetős fórum)


1 2
2014. febr. 9. 07:23

Akármennyibe került, nem az ár, a lopás a lényeg.

Ezeket a "közeli ismerősök"-et el kell veszíteni. Mintha nem is léteznének. Ezentúl nem köszön, nem beszél, átnéz. Nem reménykedni, hátha megjavulnak. Érdekes, egyben gusztustalan amikor a lopóssal jópofiztok egy összejövetelen, mert mégiscsak régi ismerős...meg közeli...meg olyan jópofa vicceket tud..


Ha mégis megbocsájtasz(magadban), akkor fura kapcsolat lesz.


szerintem.

2014. febr. 9. 06:59
Vicces verzió lenne, ha szépen visszalopnád! :-)
5. ssahi (válaszként erre: 3. - 5674644b5d)
2014. febr. 9. 06:57
igen tudom lehet hogy ez lesz ,,,én is ilyesmire gondoltam .csak azért rosszul esik .
2014. febr. 9. 06:56
Hogy nem sül le a pofájáról a bőr! Legalább dugná el!
2014. febr. 9. 06:42
Mit szóljunk? Drága tanuló pénz én megszakítanék velük minden kapcsolatot. Vissza is követelheted, de szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy letagadná.
2014. febr. 9. 06:04
Képzeljétek el .Pénteken a 3 éves kislányom farsangon volt.Gondoltuk a párommal lefényképezzük ,de nem találtuk meg a fényképező gépet.felforgattuk az egész lakást de nincs meg a gép,akkor el kezdtem gondolkodni (mondanom sem kell nagyon ideges voltam ) na mindegy ,eszembe jutott hogy van egy haverom akivel szoktam cimbizni ő már lopott tőlem ,,,,,megbocsájtottam ,,,,!!!! de minek ! és akkor esett le hogy mint ha láttam volna náluk ,,csak nem vettem róla tudomást de,,még ö se ....ez nagyon gennyes dolog és tényleg láttam csak valamiért nem vettem komolyan csak mondom ez olyan mint a miénk ,,,,,,nem mindennap keresem a fényképezöt ,,,azért nem tünt fel ,,,,,,egyszer már le buktattam ! 20 ezer forintos gép ,,,,,a kislányom szoktam vele fényképezni ,,,,meg amugy is :( na ? Mit szóltok ? Szép kis hétvége .
2014. febr. 9. 05:50
Mit tennétek? Ha, Meglopna egy közeli ismerősötök Tudod hogy ö volt, de még nincs bizonyíték !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook