Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ha a párotok...? fórum

Mit tennétek ha a párotok...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. málna92 (válaszként erre: 16. - 7ac18b9dfa)
2011. okt. 16. 19:31
te jó isten szerencsére nincs...meg is őrülnék ha lenne és ilyen pasitól...:/
17. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 15. - Málna92)
2011. okt. 16. 19:30
persze, mert vaj van a füle mögött
2011. okt. 16. 19:29
még babád is van?
2011. okt. 16. 19:29
Ha hiszitek hanem, én tényleg tök nyugodtan és normálisan kezdtem el vele megbeszélni a témát, de egyszerűen nem lehet, mert ő az aki kiborul és nem képes normális felnőtt emberek módjára viselkedni.
2011. okt. 16. 19:29
Kedvesen köszönj el tőle és majd meglátod milyen véleménnyel lesz rólad, mennyire ragaszkodik....ha negatív nincs értelme ragaszkodnod hozzá...
13. málna92 (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2011. okt. 16. 19:28
Hát igen fel is hoztam neki egyből a szex témát...persze az is hülyeség:D Mindent tagad...
12. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - Málna92)
2011. okt. 16. 19:28

Ezek szerint összeilletek, hiszen egyikőtök sem tökéletes.

Nincs tökéletes ember...

2011. okt. 16. 19:27

Szia. Mindenkeppen tisztazd vele a dolgokat, és kérdezz rá nyíltan miért beszél ki

másnak miért nem Neked mondja mi a baj. Ez lenne az egyenes....

2011. okt. 16. 19:26

viszont megkaptad a választ arra, hogy miért nem akar veled szexelni...

hagyd a vérbe...

2011. okt. 16. 19:26
Igen kb. ezeket mondtam amiket írtok, erre teljesen kikelt magából és elkezdett osztani, hogy mit vagyok én ezen kiakadva amikor semmi rosszat nem tett, és hogy nem gondolta komolyan amiket írt...mondom akkor minek írtad?! Ja és amiket rólam írt neki azt úgy is gondolja, mert, hogy én tényleg (szerinte)nevetséges dolgokon kiakadok. Az a baj, hogy nála az is nevetséges ha azzal van bajom, hogy tiszteletlenül beszél velem és én ezt nem nézem el neki.
2011. okt. 16. 19:24

Nem hiszem, hogy szerencsés ebben kívülről véleményt kérni. Fogsz kapni hideget-meleget!


Te tudod, mennyire fontos az az ember neked, azt más nem tudhatja.


Egy biztos, az indulat, a harag, a hibáztatás, a duzzogás nem jó tanácsadók.


Higgadj le, ülj le vele, ne hibáztassátok egymást, mondd el, mennyire szereted, és nem lenne jó ezt így folytatni, lehet-e máshogy! Ennyi.


Hm?

2011. okt. 16. 19:23

hát ez ciki.

valószínű, hogy az igazság a kettő között van, már a srác érzelmeit és rólad való gondolkodását tekintve.

az nem a legjobb, hogy ahány szituáció, annyi arca van, nálam is bizalmatlanságot eredményezne.

néhány "tiszeletkör" után valószínű, hogy nálam szakítás lenne a vége /ennyi idősen stb. stb.../

2011. okt. 16. 19:23

Ennyi infó alapján nem nagyon lehet beleszólni más magánéletébe. De a leírtak alapján ha a pasit érdekelné a kapcsolat és annak jövője, akkor bőven megmenthető lenne a dolog, úgy viszont, hogy le se' sz*rja, sok értelme nincs vele időt pocsékolni.


A tudatlanság pedig nem sokat ér. Semmi nem marad örökké titok, nem igazán jobb, ha 30 év után derül ki, hogy hazugságokra építkeztünk.

5. málna92 (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. okt. 16. 19:23
Hát én azért örülök, hogy megláttam, mert eddig állandóan azt kaptam meg, hogy én vagyok a sz*r barátnő...minden kis apróság miatt, ő pedig tökéletes és hibátlan. És már lassan tényleg kezdtem elhinni,hogy mivan ha tényleg ennyire szörnyű lennék...legalább bebizonyosodott, hogy közel sem olyan mint amilyennek előadja magát.
4. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. okt. 16. 19:23
Mond meg neki, hogy akkor az Neked rosszul esett amikor én írtam egy pasinak, de amikor Te írsz egy lánynak az tök normális dolog, ugye? Főleg, hogy még meg is alázol...hát tudod mit, akkor innentől kezdve nem lesz kit megaláznod,mert én itt hagylak!
3. Ami.
2011. okt. 16. 19:22
Ha úgy érzed h nem fogsz tudni megbízni benne,felesleges tovább együtt maradnotok.Arról nem is beszélve,hogy arra semilyen mentség nincs(az sem h volt pár sms nálad)hogy ronda dolgokat írjon rólad.Hogy tisztel akkor?Ha problémája van,miért nem veled beszéli meg,miért egy idegen régi(ex)csajjal?
2. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. okt. 16. 19:20

Így jár aki mások fiókjában kotorászik!

Néha jobb a boldog tudatlanság. :)

2011. okt. 16. 19:17

Már régebb óta problémás a kapcsolatunk ezért sokminden megfordult a fejemben. Nem vagyok büszke rá, de belenéztem a barátom facebook-jába. Tegnap este mikor hazaértem láttam, hogy elfelejtett kilépni és nem bírtam megállni, hogy ne nézzem meg az üzeneteit(ő már régebben nézegette a telefonomat rendszeresen...ezelőtt én sosem néztem bele semmijébe sem). Erre találtam egy beszélgetést amiben egy egyik régi "ismerősével" kibeszélt engem, és eléggé tiszteletlenül beszélt rólam, és ez még semmi...képeket is kért a csajtól, és hát volt egy-két nem éppen baráti beszélgetéshez méltó rész....(megcsalni biztos, hogy nem csalt meg vele, mert a csaj nem magyar és egyszer nyaralás alatt keveredtek össze még pár éve. De ez engem nem érdekel, mert ez is eléggé felháborító és teljesen kiakadtam. Nem gondoltam volna, hogy képes erre a barátom. Mikor számon kértem még neki állt feljebb és nemhogy próbált volna javítani a helyzeten inkább csak rontott a gyerekes és b*nkó viselkedésével.

Ugye írtam, hogy régebben nézegette a telómat és akkor talált nálam pár sms-t egy fiúval akit akkor nyáron ismertem mikor még csak 4 hónapja voltunk együtt. Én akkor szörnyen rosszul éreztem magam és beismertem, hogy mekkora hülyeséget csináltam és próbáltam helyrehozni a dolgokat. Nem történt semmi azzal az illetővel azon a pár sms-en kívül.Azóta még csak nem is beszélgettem más valakivel(haverokon kívül) és tényleg semmit nem tettem amivel megbántanám. Erre most ő csinálja ezt ráadásul úgy, hogy én még azóta is megkapom azt a régi dolgot. Most ezzel védekezik és úgy gondolja, hogy semmi rosszat nem tett azzal, hogy ilyen megalázóan kibeszélt azzal a *****-al és, hogy flörtölgetett vele. Hozzátenném, hogy az én sms-eim tényleg csak ártatlan sms-ek voltak amikben semmi rosszat nem írtam róla. Ti mit godoltok erről? Volt már ilyen veletek? Mit tennétek a helyemben? Azt érzem jelenleg, hogy többet nem tudok benne megbízni, mert egészen eddig azt adta elő, hogy ő a mintapasi aki soha nem írogatna más lányoknak. Szörnyen érzem magam, nem akarom elveszíteni sem, de közben úgy érzem, hogy részemről ez már sosem lesz a régi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook