Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek a helyemben? fórum

Mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
20. 55Judit (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2020. aug. 19. 16:37
jav: rangon alulinak...
2020. aug. 19. 16:35
Nem tudom milyen igényeid vannak munka terén. Viszont ha lépnél a kapcsolatból, ideiglenesen lehetne mindegy csak fizessenek. Székesfehérváron a Densonál igaz hogy műszakolni kell, de van felvétel. Siófokon a TESCO-nál mindig keresnek árufeltöltőt. De valószínű más nagyobb áruházban is vesznek fel árufeltöltőt. Erről a kettő lehetőségről úgy tudok, hogy nem érdeklődtem munka ügyben. Ha te még keresel is, olyan nincs hogy nem találsz. Ha ranangon alulinak érzek ezeket a munkákat, akkor nem is érzed olyan rosszul magad abban a kapcsolatban.
18. fincsi5 (válaszként erre: 12. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 19. 16:14
Nálad ez humor?
17. michelle.r (válaszként erre: 14. - Vivo44)
2020. aug. 19. 15:50

A Hoxán is megismertem jónéhány embert, akihez szerintem bármikor oda mehetnék, hogy gáz van, beszélgessünk, és még csak nem is találkoztunk. És ez vice -versa így van. De olyan is van, aki már kicsekkolt innen, mégis szinte napi kapcsolatban vagyunk.

Ezért nem hiszek abban, hogy valaki nem képes egyetlen olyan kapcsolatot sem létrehozni, hogy legalább meghallgassák. De nincs nálam a bölcsek köve, akár tévedhetek is 😉

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Vivo44)
2020. aug. 19. 15:44

Persze, hogy produkálhat furcsaságokat, de 10 évig kiszolgáltatva lenni, egy rossz kapcsolatnak, a saját hibánk is. Nem azt írta, most romlott meg a kapcsolata, 10 éve.

Ebből régen lépni kellett volna, önállósodni, nem kiszolgáltatni magunkat egy másik embernek, anyagiak miatt.

15. Babi11
2020. aug. 19. 15:25
Mindenkép váltanod kell. Először keres munkát és költözz el.
14. vivo44 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2020. aug. 19. 15:20

Pedig sajnos van olyan, akinek maximum a Hoxa jelenti a társadalmat, a kibeszélst, megbeszélést.....

S nem az illető ember feltétlen a hibás. Az élet produkál furi helyzeteket.

13. buspics (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2020. aug. 19. 14:42
Örülj neki, hogy még nem voltál ilyen helyzetben. Ez szerintem valahol szerencse kérdése is.
12. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 14:38
Miért csak az íreknek köszönöd meg? Teszem azt egy skót vagy egy walesi neked nem számít?
11. michelle.r (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2020. aug. 19. 14:22
Mindig megkapom érte a magamért, de akkor sem hiszem el, hogy valaki egyetlen barátot sem tud összeszedni egész életében. Ha így van, akkor valamit nagyon rosszul csinál.
10. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 14:02

Sajnálom.

Az ország melyik részén élsz?

Jó megoldás lehet, ha szobát bérelsz és keresel munkát, vagy olyan helyre mész dolgozni, mely biztosít szállást.

Ha nem keresel jó sokat, önálló bérleményt nehezen lehet fenntartani, leginkább sehogy.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2020. aug. 19. 13:34

A cél szentesíti az eszközt. Más eszével, életével nem tudok gondolkodni, de az biztos, hogy én a pénz miatt nem maradnék egy car kapcsolatban.

Nekem az is annyira furcsa, amikor azt hallom, nincs kivel megbeszélnem, megosztanom a problémákat.

A kollégák között is akad mindig, aki szívesen beszélget, vagy segít. Egyet tudok elképzelni, ha valaki mindig csak negatív és lehúzná a másikat, hogy elkerülik emiatt.

Harmincnyolc évesen már illik önállónak lenni.

8. Amaunet (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2020. aug. 19. 13:19

Ismerőseim az Ibidennél dolgoztak oprátorként. Váltott műszak, munkába busz vitte-hozta őket, szálló biztosítva.


Persze 38 évesen nem ilyen terveket szőnek általában az emberek, hanem a tizenéves gyermekeik jövőjét egyengetik.

De, nem minden élet egyforma.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Buspics)
2020. aug. 19. 12:00

Van amelyik még szállót is biztosít. Ilyen volt a SUZUKI Esztergomban.

Vagy az eü. is rendelkezik szállókkal, még akkor is, ha nem szakképzett.

2020. aug. 19. 11:54
Ha nincs senki, aki lelkileg támogatna, akkor nincs vesztenivalód. Én kockáztatnék a helyedben és kivennék egy szobát, ha kell, akkor másik városban, ahol van munkalehetőség. Ha minden kötél szakad és nagyon nem találsz munkát, akkor szalag mellé még mindig mehetsz, oda mindig van felvétel szerintem.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 11:45
Mi mást lehet erre mondani, mint hogy keress munkát, és költözz el.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 11:43

Nem mindegy hol élsz. Van ahol van munka, van ahol nincs még nem szeretett sem.

Biztos van az a pont, amikor túlcsordul a pohár, de 10 évet végigcsináltál vele, keress munkát és akkor lépj tovább. Bár én utálom ha valaki anyagiak miatt marad valakivel, de 10 év bosszúság után nem csinálnék nagy lelki traumát belőle talán.

Ha idegileg nem bírod, akkor viszont keress már most albérletet, mert nem tudom elképzelni, hogy egy embernek, gyerek nélkül függeni kellene egy másik embertől. Állj a sarkadra, önállósodj!

3. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 11:27

Akkor kellett volna lépned amikor még volt munkád, gondolom már akkor is voltak gondjaitok. De tudom, utólag mindig okosabb az ember.

Én is munkát hajtanék, ez lenne az elsődleges feladatom és gondolatom. Utána a többi. De ne maradj vele ha számodra mérgező.

2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 11:16
Elmennék abból ami van egy albérletbe és keresnék már most munkát. Talán nem olyan bonyolult. Csak akarat kérdése....hiszen pénzed van albérletre pár hónapra....
2020. aug. 19. 10:58
van egy nagyon rossz és boldogtalan több, mint tíz éve tartó párkapcsolatom. Úgy érzem, hogy az 50% az idegességemnek, rossz közérzetemnek ez adja ki. Családhoz nem mehetek, mert csak egy iszákos rokonom van,aki nagyon durván iszik és agresszív ilyenkor. 38 éves vagyok Mivel a munkám megszűnt jelenleg nem tudnám magam eltartani albérletben. Rossz, hogy nem hívhatok senkit, ha baj van. :( Annyim még van, hogy egy szobát ki tudnék venni magamnak és pár hónapig ott ellenék,addig nem tudom találok e olyan munkát, hogy külön albérletbe menjek. A párommal viszont semmiképp nem akarok maradni. Idegesít nagyon és bánatom van mellette. Köszönöm aki ír.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook