Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha egy rokonnal olyan a viszony, hogy lagziba nem hívod meg, de emiatt más rokonok orrolnak? fórum

Mit tennél, ha egy rokonnal olyan a viszony, hogy lagziba nem hívod meg, de emiatt más rokonok orrolnak? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. márc. 1. 14:12
nekem is csak az a szar az egészben, hoyg nagybátyámat lesz... magasról egyértelmű és megse fordult a fejemben hogy elhivjam, viszont mamám hoyg csinálja a cirkuszt, szal őt meg szeretem nagyon és tök rossz hogy mindig ezen bőg, és már ott tartok, hoyg nem tudom, hoyg ne adjam e be a derekam,és hivjam meg, viszont senki nem bánja a rokonok közül, hogy nem lesz ott mert midnenki utálja csak mamaám nem. Ugyhogy ne tom.
2010. márc. 1. 14:12

ne viccelj

ne hívjátok meg

750 e. az rengeteg lóvé

ha az apja pampuskázik akkor neki is tipli van

ne hívjátok meg

23. Sylvia81 (válaszként erre: 15. - 416b7aa963)
2010. márc. 1. 14:10

Most nyáron lesz a lagzitok, ugye? Ismerős a neved a 2010es esküvős fórumból...

Nekünk júliusban lett volna, ha nem jött volna közbe a második csemete.

És lehet, hogy én most azon gondolkodnék, hogy a saját keresztanyámat, apukám testvérét meghívjam-e? És nem vagyok biztos benne, hogy elhívnám, sőt, valószínűbb, hogy nem, bár nem tett ellenem ilyet. Egyszerűen csak jól akarnám érezni magam, mert az én, azaz a MI napunk, nem kell oda feszültség meg fesztivál!!!

22. 416b7aa963 (válaszként erre: 21. - 4ce0ebd54f)
2010. márc. 1. 14:09

anyám testvére lopott meg, és nagyanyám bőg a kicsi fia miatt.

Szóval a nagybátyámról van szó!

2010. márc. 1. 14:08
Jaj most olvasom, ez a te tesód volt aki meglopott?? Bocsi félrenéztem, aszittem, az anyukád testvére, vagyis a nagybátyád.
20. 416b7aa963 (válaszként erre: 16. - Sylvia81)
2010. márc. 1. 14:08
nem jelentettük fel mert mamám azt mondta belehal...és akkor is mi voltunk a mocskok mert hát hogy képzeljük hogy fel akarjuk jelenteni.
19. 8d41d7537c (válaszként erre: 12. - 416b7aa963)
2010. márc. 1. 14:08
Ez most komoly?? Mitől kedvenc akkor? Egyáltalán az őt pártolók hajlandók elmenni az lagzitokra?? Szerintem fogd a párod,aztán irány Bali! Nagyobb élmény lesz a homokos tengerparton,mint a szemrehányó rokonság kereszttüzében....:-/
18. 4ce0ebd54f (válaszként erre: 8. - 416b7aa963)
2010. márc. 1. 14:07

Ezt magában érzi az ember hogy szívesen látna-e olyan embert, aki meglopta vagy sem. Felesleges is a kérdés.

ÉN azt mondanám neked, hogy: sosem etetnék egy hazudós, lopós embert, főleg az esküvőmön.

ANyukád is miért sír? Akkor kellett volna sírnia amikor a testvére meglopta a gyerekét!

Ere mondják azt, hogy nem erőszak a disznótor!

Az én esküvőm, azt hívok meg akit akarok, ha anyukám meg sírna ezért mert a bátyót nem hívom meg, maradjon otthon ő is.

2010. márc. 1. 14:07
Szia!Ez a nap a Ti napotok lesz!Csak azt kell meghívni szerintem,akikel jól érzitek magatokat és szeretnétek hogy osztozzanak a Ti boldogságotokban.Aki megorrol megorrol!Minden csoda 3 napig tart!
2010. márc. 1. 14:06

Valahol érthető, hogy a mamád így áll hozzá, neki mégiscsak a fiacskája. De ha ezért húzza az orrát, hát tegye! Amúgy meg örüljön, mert majd' 1millával lopott meg benneteket, mégsem jelentettétek fel!!! Megtehettétek volna, simán.

Ha nem tudja elfogadni, tényleg nem kell megjelennie neki sem, pont nem fog hiányozni onnan az orrhuzigálása. Maradjon otthon és főzőcskézzen a fiacskájának.

Vagy mondd meg neki, hogy ha visszaadja a pénzeteket, nyugodtan jöhet - gondolom, úgysem teheti meg, nincs annyija, különben nem tőletek csalta volna ki...

2010. márc. 1. 14:06

nem akarom meghivni, de nagyanyám már 5 hónapja csak bőg hogy biztos nem fogom meghivni a kicsi fiát, és jajj hogy ez milyen szörnyű.És már nagyon elegem van belőle , hoyg én avgyok a szar mert nem hivom meg. Azzal senki nem foglalkozik, hoyg azért nem hivom mert...okom van rá.

Hogy magyarázzam meg mamámnak? Már öszintén forog a gyomrom a lagzi gondolatától is, mert ha szóbakerül scak veszi elő a zsepijét és bőg.

Nem azzal törődik hogy ez nekem rossz hanem hogy a kicsi fiát nem hivjuk. Most akkor ne hivjam mamámat sem?

2010. márc. 1. 14:05
Feltenném a fapofát, aztán semmiképp se hívnám meg. Kész!
13. 8d41d7537c (válaszként erre: 4. - 416b7aa963)
2010. márc. 1. 14:04

Mondd neki,h csak akkor hívod meg,ha zseb nélküli ruhában jön:-D (Bocs,ne hari..)


Komolyra fordítva: én sem hívnám meg! Aki egyszer ilyet tett,máskor is megteszi.Gondolkodott volna előtte! (Mondjuk az ő helyében lennék nem is lenne pofám elmenni!)

12. 416b7aa963 (válaszként erre: 5. - Bocianya)
2010. márc. 1. 14:04

az egész család tudja mit csinálált,de hát mamámnál ő a kedvenc és bármit megtehet. Miután velünk ezt megcsinálta ugyan ezt eljátszotte a saját keresztanyjával is, aki mamám testvére és még igy is ő a kis kedvenc. Szóval mindenki tud mindent, és mégis ő a legaranyosabb a világon.

Mi meg a szemetek.

2010. márc. 1. 14:02
szerintem kár is róla beszélni nem kell meghivni és kész......igy jártak.......
2010. márc. 1. 14:02

Ne a mások elvárásaidnak felelj meg! Magadnak!

Elég indok azt hiszem amit tett.

Nem élhetünk úgy hogy MINDENKI elvárásának megfeleljünk! Szerintem....

9. e27d5a6391 (válaszként erre: 3. - B2076ec79b)
2010. márc. 1. 14:02
csatlakozom
2010. márc. 1. 14:01

ja és anyámat is nyirják állandóan, hogy mekkora szemetek vagyunk hoyg nem hivjuk.

Persze mikor meglopott bennünket akkor nem volt semmi, senki nem mondott neki semmit,most meg minket bántanak.

2010. márc. 1. 14:01
leszarnám hogy mit mondanak,nemrég csalódtam a legjobbnak hit barátainkban....kutyát nem érdekli hogy mi van veled......csináld ahogyan jónak látod,kicsit nyers voltam,ne haragudj csak szar érzés amikor rájösz hogy hűlyének néznek.....
2010. márc. 1. 14:00
Én nem hívnám meg! Te nem éreznéd jól magad ha ott van, akkor ne tedd, aki megorrol, az vagy megbékél, vagy nem....ez az ő dolga. A lagzi a TIED!!!
2010. márc. 1. 14:00
Konkrétan nem hivnám meg és ha még töllem lopta a pénzt akkor meg pláne nem!tudják ezt a többi rokonok hogy mi az oka vagy nem publikus elöttük annyira?
2010. márc. 1. 14:00

tőlünk, majd kimagyarázta magát, és 750.000ft unk bánja de a rokon aki orrol ránk amiért ezt az ember nem hivjuk annak akkor is a fia az isten és még mi vagyunk a szemetek mert nem hivjuk. Mit tegyek? Mert már nagyon unom és legszivesebben nem is esküdnék,mert állandóan csak erről van szó és megy a bődés , mamaám bőg hoyg én vagyok a szemét hogy nem hivom el a fiát, aki anyám testvére, az nem számit hogy meglopott minket.

Mit tegyek?

2010. márc. 1. 14:00

Sz@rnék rá, már bocsánat.

Az én lagzim, azt hívok meg akit akarok, nem vagyok köteles az egész családot vendégül látni, főleg nem azokat akikben nem bízok, csalódtam..stb.

Ha a többi rokon ezen fennakad.... nem kötelező megjelenni

2010. márc. 1. 13:59
semmit a ti esküvőtök, nektek kell jól éreznetek majd magatokat azokkal az emberekkel akikkel akarjátok :-)
2010. márc. 1. 13:58
Mit tennél ha egy rokonnal olyan a viszony hogy lagziba nem hivod meg de emiatt más rokonok orrolnak? Konkrétan akit nem hivunk pénzt lopott
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook