Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a párod, aki a gyermeked apja, ütne, és nem tudnál hová menni? fórum

Mit tennél, ha a párod, aki a gyermeked apja, ütne, és nem tudnál hová menni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
92. 0c97fbb607 (válaszként erre: 87. - 8d2332796b)
2008. márc. 31. 21:52
ne már:(((
91. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - AnciPanci)
2008. márc. 31. 21:50

Ne haragudj, de arra még nem gondoltál, hogy a gyermeked is sorra kerülhet? Szerintem ne akard, hogy ismerje az apját! Valószínű csak az öklére emlékezne...


Itt az elválás nem megfutamodás, hanem bölcs döntés. Mi lesz a kisfiaddal, ha egyszer a férjed a legvéksőkig elmegy???

2008. márc. 31. 21:44

Azonnal visszaütnék. Lehetőleg a legfájdalmasabb részére. Senkinek sincs joga verni a másikat! Egyáltalán nem természetes és nem is szabad hagyni, mert csak elfajul a dolog! Akár a legvégsőkig is!

Szóval ne hagyd magad!!!


Persze ezzel nem azt mondom, hogy maradj vele és ahányszor csak ütni akar, verekedj. Én azonnal elválnék az ilyen állattól! (és nem kérek bocsánatot a szóért, mert ezt a címet érdemli, azok után, amit csinál veled:(

89. petrikek (válaszként erre: 88. - Bnedora)
2008. márc. 9. 14:25

Ja, én is. Baseballütővel... egyszer és jó nagyot, ha lehet a fejét ütném.

Hogyan üthet meg egy pasi egy nőt? Ráadásul egy anyát??? A gyermeke anyját???

Na az ilyentől én k...án bepipulok.

2008. márc. 9. 01:34
visszaütnék
87. 8d2332796b (válaszként erre: 86. - Cheetos)
2008. febr. 19. 10:52
aki hagyja hogy üssék, tényleg megérdemli :(((
2008. febr. 19. 06:07

Még valami. Miről beszélsz?? Terhességi csíkok, 5 kg??? Ezt egy normális pasi észre sem veszi, már ha szeret!

Ő talán mindíg is egy Adonisz volt és marad???

Ja, most "csak pofozkodik"?

Gratula. lesz ez még több is !!! Aki egyszer üt, az üt máskor is.

Anyaotthon? Segítséget lehet kérni, csak merni kell felvállalni!

Hinni benne? Ez olyna mint amikor az alkoholista megígéri ,hogy "ez az utolsó pohár anyukám". Ha hagyod hogy üssön, akkor megérdemled!

2008. febr. 19. 06:03

Mindíg van hova menni, ha AKARSZ ! Ha nem mész, nem is akarsz igazán............akkor neked ez így jó. Légy mártír, szenvedj, sokan vannak így ezzel !

A lépéshez btorság kell, ha az nincs, megette a fene.

Még, hogy nincs hova..............ezek kifogások, üres savak!

Mindíg van HOVA !

Csak járjon az agyad! Egyszer élsz, úgy , ahogy te akarod !

2008. febr. 4. 20:50

egyébkent van valami ami miatt nem megy el, és nem hagyja ott a lányt mert megbánta.

méghozzá a kényelem. lehet hogy megbánta és visszacsinálná de azért arra lusta hogy lelépjen mert kiszolgálják. egyedül nem biztos hogy kellemes munka után hazamenni és főzni magára.

hogy miért üt?

megbánta, és igy vezeti le a dühét.

lehet megváltozik de csak akkor amig addig ütöd mig bele nem kékül:))))és akkor is csak a színe.

szóval ne várj mert bele halhatsz!

2008. febr. 4. 17:20

sziasztok!

én ugyan nem olvastam vissza de csak annyi hogy az első alkalommal szedni kellett volna a sátorfát és húzni.

én ugyan nem szedtem fel egy kilót sem de ez genetika.nem fogyi.

de nekem sincs kockahasam. az tuti.és vannak csikok is. 4 kg-s gyerekek után ezzel az embernek fel kell készülnie.

én azt mondom egerben élsz. nagyváros.

szerintem ott is van lehetőség arra hogy legyen hova menned.

2008. febr. 2. 18:06

Teljesen elítélem.

Azt nem szoktam érteni, vannak nők akik ilyen pasinak 3-4 gyereket szülnek. Miért???

A verekedések szenvedő alanyai nem csak a nők, a gyermekek is.Mi van a jó példamutatással?

81. 5cb4354c81 (válaszként erre: 76. - 465949e6bd)
2008. jan. 26. 21:55

Adnék neki olyan atyaúristent, hogy besz.rna!!! Annyira rühellem az ilyen agyilag halmozottan sérült barmokat, hogy azt elmondani nem tudom.

A nővérem is élt egyszer egy ilyen idiótával! Arra gondoltam, jól megveretem (kezét, lábát törték volna...), már minden meg volt szervezve, indultak volna a "fiúk", amikor is a nővérem az utolsó pillanatban beparázott. Mert, hogy majd ezért is ő fog kapni otthon. Úgyhogy sajnos semmi nem lett az egészből, pedig... Két évbe telt, mire az elhatározástól, eljutott odáig, és gyűjtött annyi bátorságot, hogy lépjen. Aztán még voltak zaklatások, pofonok... De vége lett hál'istennek. Egyszer egy szórakozóhelyen jött oda hozzám az baromarcú, hogy a tesóm lekarmolta a nyakát, pedig ő csak be akart menni hozzá, mert beszélni akart vele... Én meg megmutattam neki, az egyént, és a bandáját, akivel agyon fogom veretni, ha még egyszer meghallom, hogy a tesóm közelébe megy. Azóta nem volt zaklatás. Az csak felbátorítja ezeket a köcsögöket, ha azt látják, hogy megijed tőlük a "célpont".

Persze, ezt könnyű mondani annak, aki az elszenvedője a barmok tetteinek.

hó1 keress valakit, aki tud segíteni. Csak van egy régi barát, vagy.... Nem tudom, de annyira sajnállak!!!!!

80. dee
2008. jan. 26. 20:18

Én már nem értem kit is üt a férje és ki kinek a testvére.:(


De ha itt megtaláljáok egymást,akkor miért nem menekítitek el a gyerekkel????Én nem hagynám ott a testvéremet,vagy inkább közösen kivernénk a verekedős sógort.:)

79. sunbird (válaszként erre: 78. - 465949e6bd)
2008. jan. 26. 20:07
Hozzátok nem mehetne?
2008. jan. 26. 19:50
Az a véleményem, a lelki terror itt erősebb (még).. A testi csak rátesz egy lapáttal...
2008. jan. 26. 19:43

Megkérdezted már magadtól, hogy "BOLDOG VAGYOK-E?" és feletél már rá őszintén??


Ha nem, TEDD MEG!!

2008. jan. 26. 19:40

Ha ott vagyok, nagggyon vissza kell magam fogni, hogy ne szóljak be neki, mert ahogy beszél hó1-gyel, azt már én sem tűrném el!!!!! Pedig én jóval fiatalabb és tapasztalatlanabb vagyok, mint Ő.

Az a baj, hogy azt hiszi, ő az "Atyaúristen".


hó1: nézz szét a családban és gondolj arra: a történelem ismétli önmagát!!! EZT AKAROD??


Én is csak jót akarok Neked és a Picúrnak!!! De a hozzászólóknak valóban igazuk van...

2008. jan. 26. 19:31

Nos...

AKIDNA-ról inkább nem alkotok véleményt.. mindenki jobban jár...


Az az ember tényleg egy görény!!! Mármint a férj.

Az a nő, akit hónapok, évek óta semmibe vesznek, egy csepp szeretetet sem kap, annak annyira elfogy a lelki ereje is, hogy nemhogy mersze, de egyszerűen energiája nincs lépni!

hó1 szegény majdnem 1 éve otthon poshad, a baba miatt, természetesen, ha elmenne sétálni,stb. a férjre rögtön rájön a frász, féltékeny lesz, meg minden baromság. (Egyszer a húga egyetemi kollégiumába szeretett volna elmenni, megnézni, hol lakik a hugi, erre a férje: "persze, biztos meni akarsz pasizni" - NORMÁLIS az ilyen????) A köcsög (bocs,hó1, de én már az elején éreztem...) férje mellett van egy f.szkalap apósa és egy hárpiás anyósa, 2 utcával arrébb tőlük...

Kell ennél több?? "feel the sunshine..." :'(

74. dus
2008. jan. 24. 13:29

Én már rég otthagytam volna!!!!!

Az első pofon után, hogy alkalma sem legyen a másodikhoz!!! Mert egyszer nem csak TE, hanem a fiad is kap párat, aztán leshetsz! És ahol van 1x, 2x, ott lesz még sokkal többször is!

A végén még rád keni,hogy Te báltalmazod a fiad, felelőtlen, kiszámíthatatlan anya vagy, elmegy a gyámügyhöz és elveteti tőled! Ott senki nem fog neked hinni, hisz te vagy a babával! Pláne, ha apukának van pénze, azzal bármi elérhető! Hiába nem te vagy a bűnös, te járod meg! És még a fiadat is elvehetik!

Így NE VÁRD MEG A KÖVETKEZŐ POFONT! Amint lesz lehetőséged, lépj! Ne halogasd! Igazuk van a többieknek!

Nekem is van gyereke, szerető férjem! Szerencsére soha nem emelt rám kezet, de én is vissza adnám, az biztos! Én sem maradtam "Barbi baba" a szülés után, de a párom így szeret, ahogy vagyok! Most ismét fogyózom, úszok, tornázok, de nem azért mert neki ez az "elvárása", hanem mert én akarok jobban kinézni! Nem tiltja, de így is elfogad! Nekem is vannak csíkjaim, kicsit lógós cicik, nyúlott hasbőr, de ez majdnem mindenkinél együtt jár a terhességgel! A torna ezen sokat segít! Akinek nincs ilyen "problémája", jó neki, nagyon szerencsés!

Vissza olvastam pár hozzászólást!


AKIDNA írta: "Miért nem védekeztél?"

Már ne is haragudj kedves Akinda, de nem csak a nőnek kell védekeznie! Miért mindig a nő legyen az, akire rákenik a balhét! A férfi is ott volt, ő is csinálta és neki miért nem jutott eszébe az a rohadt gumit felhúzni a fa....-ra! Legkönnyebb áthárítani a felelősséget a másikra! Ez sajnos jellemző néhány pasira!


HÓ 1 írta:

"De bevallása szerint, nem volt felkészülve rá, nem tudta mivel jár egy gyerek!! 32 évesen!"

NA NE MÁÁÁÁR!!!

Mond meg a kedves apukának: FEL KELL NŐNI A FELADATHOZ!!!! 32 évesen meg aztán már pláne! Mire várna 50 éves korig? A gyerekét nem akarja látni leérettségizni, netán diplomázni?

Nehogy már ne tudja, mivel jár egy gyerek? Nincs a családotokban gyerek, ahol látná, hogy mennyi idő megy el egy baba körül! Bla-bla-bla!!!


Lényeg, hogy ne várj sokáig! HA van hova menned, rajta! NE TÉTLENKEDJ! Vegyél magadon nagy erőt, pakolj össze és olyan messze menj attól a fa...kalaptól, amilyen messze csak lehet! Ez nem csak a saját, hanem a gyereked érdeke is!!!

Sok sikert hozzá!

73. dee
2008. jan. 23. 22:03

Nos akkor menjen a verekedő!Rúgd ki a fenébe!!!!!

Ne tűrj egy pillanatig se!

2008. jan. 23. 21:36

Én 10 hónapig voltam egyedül a 3 éves fiammal. A férjem elhagyott, majd 3 hó múlva vissza akart jönni, de én nem engedtem.

A fiamnak 3 évesen az utolsó pillanat volt, amikor még különösebb trauma nélkül átvészelte a válást. Minél kissebb a gyerek annál könnyebb neki, a férjed meg tuti csak rosszabb lesz.

Ja és 3 éve boldog vagyok. Te is lehetsz, de nem ez mellett az "ember" mellett.

2008. jan. 23. 20:55
Én is egyedül neveltem egy darabig a kislányomat. És nem bántam egy percig sem, hogy akkor úgy döntöttem!!!(nem ilyen durva dolgok miatt)Egy barátnőm két gyerekkel maradt egyedül. Ma már boldog kapcsolatban él:)
70. 0c97fbb607 (válaszként erre: 66. - 75ff34a615)
2008. jan. 23. 10:43

Fogadd el a tényt nem szeret téged,NEM SZERET TÉGED,sem a gyereketeket!

Egy kapcsolat alapja a szerelem és a kölcsönös tisztelet egymásiránt!

Nálatok egyik sem létezik,talán nem is létezett.

Minél hamarabb lezárod,annán jobb lesz neked és a babádnak is.

Nem várj ,hanem keresd a megoldást,hogy új életet kezdhess.

69. Ági28 (válaszként erre: 65. - 75ff34a615)
2008. jan. 23. 09:18
Basszus! A következő mondata az lesz, h ne menj nagyvécére, mert az olyan gusztustalan! Ne haragudj, nem téged akarlak bántani, de a férjed egy fasz. Újra használhatóvá válsz? Mármint újra meg tud d..ni? Hm. Akkor inkább intézze el magának! Amúgy mi lesz, ha a pici nagyobb lesz? Van hová menned? Szülők? Az, h férj nélkül maradsz egy gyerekkel elég ilyesztőnek tűnik, de nem ez a legrosszabb ami történhet veled az életed folyamán! Sokkal rosszabb lesz az életed, ha vele meradsz! Akik itt írunk nem akarunk rosszat. Nem abban leljük örömünk, h van valaki akinek még nálunk is rosszabb! Hidd el, itt mindenki azért mondja h hagyd ott, mert nem lesz javulás! Jobb sosem lesz, csak rosszabb! Nem vagy rossz csaj. Talpra tudsz állni. Gyerek mellett is lehet dolgozni valamit. tudom nehéz, nem könnyű, de ha van szülői segítséged, akkor menni fog. És ki tudja, hátha hamarabb jön az igazi mint gondolnád! De ezt a barmot ott kell hagyni, ha nem akarsz egyszer a kékfényben szerepelni!
68. 5cb4354c81 (válaszként erre: 65. - 75ff34a615)
2008. jan. 22. 18:18

Már ne is haragudj, de te tényleg valami idiótát fogtál ki. Értékcsökkent az agya, annak a.... Bocs, de engem ez nagyon felhúz!!!

Gyűlölöm az ilyen baromarcú IQ harcosokat!!!!

Még vársz... Meddig? Ameddig a gyerek is megérti, megérzi a dolgokat???? Már nehari, de én a gyerekem helyébe képzelném magam, és egy percet sem várnék.

És nincs joga ennek az embernek sem nevezhető lénynek, hogy tönkre tegyen téged, és a bébit!!!!

2008. jan. 22. 16:53
Minél nagyobb lesz a gyerek annál nehezebb lesz. Csatlakozom myly-hez, MIRE VÁRSZ? Ha nekem a párom ilyeneket merne mondani, annyi ideje sem lenne, hogy elköszönjön, olyan gyorsan repülne. Mi az, hogy "értékcsökkent"? Láttam a képeket, Te egy csinos nő vagy Ő viszont egyáltalán nem jóképű pasi. 1000 különbet találsz. Biztosan van hova menned. Vágd le őt egy jó zsíros gyerektartásra, és hagyd ott a pi...ba.
66. 75ff34a615 (válaszként erre: 62. - 0c97fbb607)
2008. jan. 22. 15:38
Arra várok, hogy egy picit nőjjön a bébi...addig pedig gyűjtöm a bátorságot...! Remélem kitart addig az erőm!!!
65. 75ff34a615 (válaszként erre: 63. - Ági28)
2008. jan. 22. 15:36

valóban..én 20 kg-ot híztam, pedig vigyáztam mikor-mit eszek! (persze nem vontam meg magunktól semmit, inkább arra figyeltem mit-mikor), és még 5 kg rajtam van! Minden nap tornázok, lépcsőzök, és kenem a csíkjaimat anti-celluliszt krémmel...hogy minél hamarabb "használhatóvá" váljak...mert szerinte, így a baba után "értékcsökkent" vagyok!!!!

Persze Ő lehet 100 kg, hiszen Ő ffi!

Egy nőnek szerinte nincs más dolga, mint jól kinézni!

(azért legyen persze rend, tisztaság, tiszta ruha, minden nap 1-re ebéd, a gyerek legyen rendbe, és még tornázzak is!!!) Nem hiszen hogy bárkinek is menne....vagyis megoldható...éjszaka, amíg mki alszik! De mi vagyok én??? Supergirl?

Még gyerek??? Szívem szerint még szülnék 10-et....csak nem NEKI!!! Ilyen hozzáállás mellett SOHA!

64. Munya (válaszként erre: 58. - 75ff34a615)
2008. jan. 22. 13:29

Olyan fiatal vagy még, inkább most lépj, mint 20-30 év múlva. Ne várd meg, míg tönkre teszi az életeteket.

Én csak tudom, ebben nőttem fel, de ma már tudok apámmal beszélgetni. :)

63. Ági28
2008. jan. 22. 13:17
Ez mekkora baromság! Eltorzulás! A férjed hol nőtt fel? Maugli mellett? Minden nő, akit teherbeejtenek felszed x kilót! hehe szép is lenne ha nem! Még a sárgarépán és zabon élő RR is felszedett iksz kilót és N nem verte pufira érte! Normális hapsi felfogja, h a tested megváltozik! Talán ő tökéletes? Svájcéner-teste van? Csupa izom? Mi lesz ha 40 éves leszel? (bocsi a 40-esektől), de ráncos leszel! Akkor? És nem akarsz több gyereket? Hogy fogod kigordani a kistestvért?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook