Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tehetnénk, ha 3 év próbálkozás után sem jött még össze a baba? fórum

Mit tehetnénk, ha 3 év próbálkozás után sem jött még össze a baba? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Rika1
2017. szept. 26. 04:24
A méhpempőről sok jót hallottam már. Többek között gyermekáldást is! Google mézgyógyász
12. NomNom
2017. szept. 25. 23:13

Én olyat ismerek akik lombikot sem akartak próbálni, de örökbe fogadtak 2 csecsemőt. A második örökbefogadás után pár hónappal kiderült, hogy a nő várandós.

Sosem lehet tudni, az orvosok bármit is mondanak... :)

11. 4331bba7c7 (válaszként erre: 9. - 73ab74c6e4)
2017. szept. 25. 22:48

👍

Egyetértek.

Hiába a sok gyógycucc meg egyebek.

Ismerek olyat, akinek lombikkal sikerült sok év próbálkozás után, s a kis tesó elég sietősen betoppant. Mert akkor már nem görcsölt a nő, sőt.

Sok sikert kívánok!

2017. szept. 25. 22:40
Szia!Először praktikus lenne egy tisztító programot csinálni, majd feltőlteni a szervezetedet gyógynövény és természetes alapú vitaminokkal , ásványi anyagokkal Többek között a folsav mellett a minőségi méhpempő és halolaj is fontos.A párodnak a spermaszám szaporításra a szelén, a maca kivonat, az L-arginin mindenképpen hasznos. Ezekkel sok jó tapasztalat van az ismeretségi körben , sok párnak segítettek már. Sok sikert!
2017. szept. 25. 22:30

Nincs valami olyan az életetekben ami miatt nem jön? Anyós, szomszéd, főnök..stb?

Illetve te mint nő, igazán szeretnéd?

Ezeket csak azért kérdeztem mert a legjobb baratnőmék voltak hasonlókepp, de ők 10 éve nem védekeztek. Persze volt némi szervi gondjuk de az igazi ok fejben volt. Amint megszűntek a zavaró körülmények és már a lány is akarta igazán, összejött a gyerek.

2017. szept. 25. 22:12

[link]

Mindkettőtöknek segíthet ez a torna.

Van sok "Aviva-baba" :-)

2017. szept. 25. 21:55

[link]



Esetleg ezt is kipróbálhatod, problémát nem hiszem, hogy okozna.

Szomszédnak sikerült teherbe esni ettől. ( vagy a tudat) de sikerült. :)

2017. szept. 25. 21:47

Én komplettebb vitamint szednék a te helyedben is, nem miszáj drága terhesvitamint, de vmi multivitamint, ha olcsóbbra jön ki akkor akár szétszedve. Konkrétan méhpempőt nem használtam de sok jót olvastam róla.

Más akkor nincs (IR,pajzsmirigy gond) ilyesmikre gondolok.

2017. szept. 25. 21:44
szia.barátcserjétől rosszul voltam,méhpempőt még nem próbáltuk .Köszi a tippet :)
4. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Pergom)
2017. szept. 25. 21:42
Barátcserje, méhpempő.
2017. szept. 25. 21:42
Szia.Igen voltak.Én PCOs vagyok,páromnál alacsony a spermaszám
2. macibogarka (válaszként erre: 1. - Pergom)
2017. szept. 25. 21:41
Szia. Kivizsgálások voltak már?
2017. szept. 25. 21:38

Én 28,párom 32 éves.3 éve folyamatosan szedjük a vitaminokat.

Párom:cink,szelén,D-vitamin,máriatövis.

Én:folsav,C-és D-vitamin


Párom most fog kipróbálni egyéb vitaminokat/gyógynövényeket(pl:Maca)


Jövőre-esküvő után-mennénk lombikra.Talán addigra összetudna jönni?

Vannak tapasztalaitok a vitaminokkal kapcsolatban?

Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook