Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, nem igazán bírom már? fórum

Mit tegyek, nem igazán bírom már? (beszélgetős fórum)


17. Alnisa (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 14:27
Rám írnál privátban? Ajánlanák valamit, de nem akarom nyilvánosan. Semmi olyan, csak nem szeretnék reklámozni valakit.
16. 51683d1c00 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 12:57

Épp ez a lényeg,hogy hagyd,és rájössz nem fogsz belehalni.

(ha valamit le akarsz győzni annál jobban jelen lesz)légy megengedésben,ez olyan mint egy fóbia...

15. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 11:17

Próbáld ki a Wim Hof légzést, sokaknak segített:

[link]

2022. ápr. 11. 22:14
Köszönöm válaszokat bízok benne hamarosan véget ér ez a dolog.
13. krisztikrisz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 22:08
Kezdjél el szépen-lassan lélegezni mélyeket. Belégzés-kifújás elnyújtva. Ez oldja a stresszt. Iktasd be a mindennapokba. Válassz valamilyen mozgásformát, amivel levezetheted a feszültségeket.
12. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 21:17

Tudom ,hogy pillanatnyilag ez nem vigasztal ,de meg lehet gyógyulni belőle.

A tesómnak voltak rohamai ,súlyosak is .

Sok-sok éve már tünetmentes.

Járt szakemberhez ,de ő is ezerrel a gyógyulásán dolgozott .


Szüleid vigyenek el megint egy dokihoz.

11. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 20:53
Nekik mi segített? Most milyen személyiségek? Sajnos biztos tehettek volna többet hogy ne juss ide. De magabiztos gyereket csak magabiztos felnőtt tud nevelni…. 😞
2022. ápr. 11. 19:24
Mindenképp kérj szakmai segítséget. Csak nagyon nézd meg, hogy valami jó orvoshoz vagy pszichiáterhez menj. Most már jó ideje tudják kezelni a pánikbetegséget. Lehet, hogy mindig kísérni fog téged, de az a lényeg, hogy te legyél az erősebb. Ehhez viszont, hogy ez kialakuljon, általában kell a segítség.
9. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 19:05
Pszichiater
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2022. ápr. 11. 18:57
Igen tanulok még, szoktam relaxációs zenéket hallgatni segítenek azok is, illetve illóolajok, gyógynövényes gyógyszerek, de mindig erőt veszek magamon mert el kell engednem az otthonom, csak azt kellene megtanulonom legyőzni hogy ne hagyjam hogy a roham, pánik felülkerekedjen rajtam.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2022. ápr. 11. 18:53
Igen mindig támogatnak, fiatal korukban nekik is volt ilyen valószínű öröklődés, sajnos ez gyerekkorom óta szorongósabb típus voltam de talán a rohamok leginkább 13 éves koromban kezdődtek és ekkor pedig azt éreztem hevesen vert a szívem ki mentem az udvarra aztán vissza mentem ezután elmúlt majd egyre rosszabb lett iskolában órákról kérezkedtem ki jöttem haza ezmiatt nyirkos volt a tenyerem. Aztán sokszor erőtt vettem magamon és azt ismételtem ez csak egy roham majd elmúlik nem lesz semmi gond sajnos muszály voltam kibírni az órákat mivel mindig nem jöhettem el.
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:50

Nem tudom hogy megy az "eltanácsolt".

Azt viszont igen hogy azzal hogy elmentél és ő befejezettnek nyilvánította a történetet,,neked még azután is biztosan igyekezni kell dolgozni magadon.Keress mást,addig is tegyél magadért,jó zenék (relaxációs),sport,elfoglaltság,ne igen hagyd magad üresjáratokban.Tanulsz még?

5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:40
Nem, nagyon nem. Mindenképp kérj segítséget. Szüleid próbálnak segíteni? Tudod az okát ami miatt kialakulhatott a pánikbetegség?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. ápr. 11. 18:36
Lehet hogy az lesz, voltam már pszichológusnál de eltanácsolt, mert szerinte már rendben vagyok. Szerintem meg nagyon nem így van.
2022. ápr. 11. 18:34
Orvosi segitség kell. Keress fel egy pszichiátert, pszichológust sürgősen. Menjenek a szüleid is veled, fiatal vagy még. Rendben lesz minden, fel a fejjel!:)
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:34

Neked orvos kell.

Ragozhatnám hogy így meg úgy,,,de tényleg.

Sajnállak is ,de van kiút,,te magad (sport hobbik), orvosi segítség ,gyógyszer is ha kell.

2022. ápr. 11. 18:21
Sajnos több éve vagyok pánikbeteg, mikor hogyan tér elő, van mikor csak otthon ülök a szobába és váratlanul menekülési kényszerem van. Ez miatt kialakúlt hangulat ingadozás. Az önbecsülésem a romokban hever, nincsenek barátaim, senki a szüleimen kívül akire számíthatok. Már nem akarok tovább így élni, nem önsajnáltatás csak szeretném ha valaki tudna segíteni. Tudom rossz ezt egy 18 éves lánytól hallani, de már nem bírom hogy az utcára alig bírok kilépni mert félek mindig a rosszullétektől. Kérlek titeket, valaki segítsen, megköszönném. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook