Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, ha az apám iszik?Anyukám már belefáradt!Az öcsém pedig nem veszi komolyan az életet! fórum

Mit tegyek, ha az apám iszik?Anyukám már belefáradt!Az öcsém pedig nem veszi komolyan az életet! (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 5. 19:31

Tudod ha apud italozik akkor olyan lelki gondja van amit nem tud megosztani senkivel és a tehetetlenségét italba folytja.Lehet maga sincs tisztába azzal, hogy miközben nyalogatja a sebeit tönkreteszi a családját és azokat az embereket akik közel állnak hozzá.

Ez egy nagyon komoly probléma ebben jó tanácsot nem igen tud adni egy kívűlálló, hiszen minden ember más okból iszik.Lehet, hogy el kéne mennetek egy szakorvoshoz, aki rávilágítja arra, hogy nem az ivászat a legmegfelelőbb a problémák megoldásához.

Lehet, hogy elfolyt valamit magában apud, az is lehet, hogy magánéleti válsága van amit egy szülő nem biztos, hogy megoszt a gyerekeivel, az is lehet, hogy kezelhetetlen öcséd is rátesz a lapátra, mert lássuk be egy szülőnek kudarc lehet az ha gyermeke linkóci egy kicsit.

Nem is biztos, hogy ezt neked kéne megoldani.

Lehet, hogy csak több figyelemre vágyik.

Nagyon nehéz ez nagyon családi ügy.

Én csak azt tanácsolom kitartást és az okot keressétek apud problémájánál, ha az meg van akkor a gyógymód már magától jön.


Ami az öcsédet illeti tudom mit éltek át nekem 20 éves a kisöcsém.


Kortünet.Kezelhetetlen, önfejü, tinikor.

Nincs gyógymód, csak reménykedni lehet, hogy ne keveredjen bajba.

Amúgy a családi kupaktanácskozás nálunk segíteni szokott akkor 2 hónapig nincs zür, aztán valamit megint alkot és akkor megint mosni kell a fejét.


Mi most elküldtük dolgozni és most várunk meddig bírja a strapát.

2008. júl. 5. 19:20

Csak már gyűlölök haza jönni.Nem tudom, ez normális?Csak anyu miatt járok még néha haza.

Sajnos senki sincs akinek úgy elmondhatnám ezt az egészet, hogy még meg is értse és tanácsot is tudjon adni.

2008. júl. 5. 19:14
Igen dolgozik!Nagyon szorgalmas, egy boltot vezet!Néha andaxint vesz be, ha teljesen el van keseredve.
2008. júl. 5. 19:13

Szia!Hát kicsit itthon is, kicsit Pesten is, kicsit Szombathelyen is.-egyetemista vagyok, ezért sokat utazom.

Apukámon szeretnék változtatni, úgy hogy vele szeretnék tenni valamit. Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk, mindent elmondok neki, ami egy anyukára tartozik. Öcsém 18 éves, és nagyon link, amivel még rak anyu lelkiállapotára.

Bármilyen tanácsot szivesen veszek, mert már nagyon el vagyok keseredve, és fáradva...

2008. júl. 5. 19:10
Édesanyád dolgozik? Esetleg gyógyszert szed?
2008. júl. 5. 19:04
Otthon laksz még? Mennyit iszik? Öcséd hány éves? Mlyen tanácsot szeretnél? Te mit tégy, vagy apukáddal mit tegyél? Édesanyáddal milyen a kapcsolatod?
2008. júl. 5. 18:58
Mit tegyek, ha az apám iszik?Anyukám már belefáradt!Az öcsém pedig nem veszi komolyan az életet!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook