Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek? Állást kaptam, de nincs aki a fiamért menjen suliba. :-( fórum

Mit tegyek? Állást kaptam, de nincs aki a fiamért menjen suliba. :-( (tudásbázis kérdés)


1 2
11. bige (válaszként erre: 9. - Babetthopp)
2010. jan. 7. 15:30
olyan nincs, hogy 4-kor el KELL hozni. van ügyelet minden iskolában.
2010. jan. 7. 15:30
Esetleg nincs a szomszédban egy nyugdíjas néni, aki tudna segíteni, vagy egy fiatal lány, némi pénzért?
2010. jan. 7. 15:27
Egyenlőre a 3 hónapos tanfolyam ötig tart. Négykor el kell hozni a fiamat. Utána változó a munkarend.
8. Ekka
2010. jan. 7. 15:25
Ez jó kérdés. Nálunk is aktuális le, de csak szeptembertől. Én eü-be szándékozom visszamenni, ami ugye azt jelenti, hogy 1/2 6-ra ott kell lenni, én sem tudom mi lesz... Ki viszi a gyerkőcö,t v. épp ki hozza:((((
2010. jan. 7. 15:22

Mettől meddig kell dolgoznod?

Az iskola vállal ügyeletet. én is 1/2 5-ig dologozom és csak után a megyek a gyerekekért. ők akkor már az ügyeletes tanárnál vannak a kijelölt teremben.

Egyébbként sok sikert a munkádhoz!

2010. jan. 7. 15:22
Mekkora a fiad? Napközi meddig van?
2010. jan. 7. 15:22

Ez jó kérdés!


Én azért keresek már szeptember óta munkát (akkor mentek a lányaim oviba), mert sehol nincs olyan melóhely, ami tényleg "csak" 8 óra, nem várják el automatikusan a túlórát, 4-kor, legkésőbb fél 5-kor vége van, hogy még emberi időben oda tudjak érni a gyerekekért az óvodába. :-(

A férjem rengeteget dolgozik, nem tud egyszerre 2 helyen lenni, a szüleim szintén dolgoznak még, senkit nem tudok ugrasztani a gyerekekért, ezt nekem kell megoldanom, de így meg baromi nehéz elhelyezkedni. :-(

Kíváncsi vagyok, mások hogyan oldják meg!

4. Edis
2010. jan. 7. 15:21
Pedig, ha nincs ki érte menjen, akkor csak ez jöhet szóba, nem?
2010. jan. 7. 15:20
Idegen? Nem tudom.
2010. jan. 7. 15:19
szia!babysitter?
2010. jan. 7. 15:18
Mit tegyek? Állást kaptam, de nincs aki a fiamért menjen suliba. :-(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook