Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet kezdeni statikusság ellen? fórum

Mit lehet kezdeni statikusság ellen? (beszélgetős fórum)


14. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 5. 14:23
Előfordul ilyen, a töltések egyensúlyának nemléte okozza. A legjobb ruhalágyító az ecet. Én néha töltök a mosogépbe, ahova az öblítőt kell.
13. ,zumba
2022. márc. 4. 20:38
Channa-nak igaza van: a sok műszálas kabát, ruha, ágynemű, stb. A természetes alapúak nem töltődnek fel. Esetleg öblítő használatával csökkenthető egy ideig.
12. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 20:28
Nekem mindig télen jött elő és vagy vmi műszálas pulóver vagy sál volt, sokáig Bem is jöttem rá.
2022. márc. 4. 20:22
Elektrosztatikus na mire kimondod :D
2022. márc. 4. 20:21
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. márc. 4. 19:56

Sok a műanyag rajtad és a lakásodban.


Egy régebbi munkahelyemen jó kis műszálas szőnyegpadló volt, na ott én is ráztam rendesen, ahol egész nap azon csoszogtam...

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Globus)
2022. márc. 4. 19:53
Bzzzzzzz😀
2022. márc. 4. 19:47
Valami karbonos hajkefét vettem vagyonért, ami direkt erre való. Valódi kaucsukfésűt.Antisztatikus sampont, balzsamot használok. Hajvégeket olajozom. Minden hiába...
6. libikóka (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2022. márc. 4. 19:45
Már én is kifejlesztettem a módszert:))))))
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2022. márc. 4. 19:37
Az autó ajtó engem is mindig megrázott. Gyakorlatilag villámokat szórtam. Ezért úgy szállok ki, hogy közben végig fogom az autó egy fém részét. Így nem ráz meg.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 18:54

Ez nekem is probléma volt.

Vettem egy ionos hajkefét. Ettől nem száll, nem "elektromos" a hajam.

[link]

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 4. 18:51
Nem nagyon tudom,már 2 hete én is pattogok.A hajmosáson nem változtattam,nics semmi új pl.fésű,,mégis égnek áll.Ami azért is gáz mert rengeteg babahajam van ilyen 3-4 centisek,,nem győzöm lakkozni .Az autó ajtó is mindig megráz.
2022. márc. 4. 18:48
2022. márc. 4. 17:40
Tegnap vettem észre, hogy itthon ahogy haza értem teljesen felálltak a hajszálaim még ha lófarokban is volt. Pedig kint nem volt ilyen. Mostanában kezdett nagyon ilyen statikus lenni a hajam bár lehet azért, mert nem használok balzsamot egy ideje? Plusz a szobámban is érezni, pl.székemen ülök a karfán érzem ahogy a karomhoz ér vagy az ágyneműket leszedem és hallani is ahogy "szikrázik" a staikusság. Zavaró de nem tudom mivel lehetne megszüntetni vagy mi okozza? Főleg a hajamra irányult a kérdés de utána jutott eszembe hogy a szobámban is mindenhol van. Ablak előtt műanyag párkányon is ha rárakok ruhákat majd leveszem érezni szinte. Meg ahogy leveszem a ruháimat néhány megráz pedig pamut..Mit tanácsoltok? Hogy hívják ezt amúgy, statikusság vagy mágnesesség? Elektromosság? :D Statikus neven ismerem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook