Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet javasolni és mire kell majd majd figyelnie? fórum

Mit lehet javasolni és mire kell majd majd figyelnie? (beszélgetős fórum)


2021. nov. 28. 17:30

Kedves Fórumozók!


Remélem, hogy mindenkinek kielégítő választ tudtam adni a felmerülő kérdéseire. Bízom abban is, hogy a jelen fórum témájában is lesztek olyan nagyon kedvesek, hogy megosztotok tapasztalatokat, javaslatokat.


Mindenkinek, aki eddig hozzászólt és minden leendő válaszolónak is köszönjük a tapasztalatot, ötletet, javaslatot.

11. MTami01 (válaszként erre: 5. - Lau_Ra)
2021. nov. 28. 17:26
Viszonylag sokan sportolnak vagy sportoltak versenyszerűen. Még többen amatőr szinten. Már mint a családon belül.
10. MTami01 (válaszként erre: 7. - Dfc04c70e4)
2021. nov. 28. 17:25

Itt szerintem a leírásomat félre értetted. A jövőbeni lehetőségre kérdeztem volna rá, hisz a lába még viszonylag sokáig (2021.12.27.) gipszben lesz.


A szülők azok, akik elsősorban bizalmatlanok, viszont a leányzó korábban olvasóként látogatója volt több fórumnak is. Amit úgy érzett, hogy ránézve pozitív és kipróbálható, azt ki is próbálta. Többnyire sikerrel. Ő viszont nem mer regisztrálni. A lány unszolására engedték a szülők, hogy nyissak fórumot a nevükben.

9. MTami01 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. nov. 28. 17:20

Kedves Napsugár! Tudom, hogy mire utalsz!


"Mi ez? Valami átok a családon, vagy kiterjedt genetikai hiba, vagy esetleg egy kitalált történet, és most ahány rokon, mindenkinek szalag-szakadása van/lesz?"


Apám valamivel több, mint 20 évig sport és nem volt semmilyen sérülése. Anyám is majdnem 15 évig és neki sem volt komolyabb sérülése. Ha megnézzük a nagybátyámékat, ott is többen sportoltak. Volt, aki versenyszerűen, volt olyan, aki csak amatőr szinten. Nagybátyámnak volt egyszer a keze eltörve, de még kisgyerekként. A feleségének semmi. Unokabátyám (akinek a lányáról van szó) szintén sportolt, ahogy a neje is. Mindketten amatőrök voltak, de sérülésmentesen. Nagyapámnak volt anno sportolás közben egy kettős lábtörése, ami a '60-es években a karrierje végét jelentette.


Sajnos nem kitalált történet.

8. papája (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. nov. 28. 16:08
Lesz, akinél a cérna szakad el...
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 2. - MTami01)
2021. nov. 28. 14:45

Akkor most hogy is van ez? Ők (mármint a szülők) engedték? Mit? A sportolást? De hisz még rajta van a gipsz a lány lábán.

Kicsit kusza.


Vagy a lány szülei engedték, hogy fórumot nyiss a nevükben? Ez is furcsa. Ha egyszer "bizalmatlanok a fórumokkal szemben", akkor? Vagy a te tolmácsolásodban elfogadják a fórumozók javaslatait?


Esetleg simán unatkozol? Nyitogatod sorba a fórumokat?

6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - MTami01)
2021. nov. 28. 14:39

Az öcsédnek is volt 2019-ben, pár hete te is kificamítottad a bokádat, emlékszel? Olvasd el a 353.-s hsz-edet:


[link]


És nézd már át a prividet, milyen témában folytattunk oda-vissza beszélgetést az öcséd állapota miatt.


Most itt az unokatesód lánya, totál ugyanaz a helyzet, mint az öcséddel.

Mi ez? Valami átok a családon, vagy kiterjedt genetikai hiba, vagy esetleg egy kitalált történet, és most ahány rokon, mindenkinek szalag-szakadása van/lesz?

5. Lau_Ra (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2021. nov. 28. 14:10
És mindenki versenyszerűen sportol?😂
4. MTami01 (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2021. nov. 28. 14:06
Szerencsére nem! A szüleimnek, nagyszüleimnek és a rokonaim többségének soha, semmi baja nem volt sérülések terén, pedig a legtöbbjük sportolt is hosszabb-rövidebb ideig.
2021. nov. 28. 13:59
Nálatok mindenkinek szakad a szalagja?
2. MTami01 (válaszként erre: 1. - MTami01)
2021. nov. 28. 13:57
Ők engedték, de némileg bizalmatlanok a fórumokkal szemben. Nekem eddig az itteni tanácsok jól jöttek.
2021. nov. 28. 13:56

Unokabátyám lánya 15 éves, versenyszinten kézilabdázik. Sajnos november 11-én egy edzésen keresztszalag-szakadást szenvedett. Jelenleg fekvőgipszben van, amit december 27-én vesznek le a lábáról.


Mi várható a gipszlevétel után? Igaz-e, hogy egy ilyen sérülés után 6-12 hónap mire felépül és újra sportolhat? Egyáltalán ezután engedhető szülői szemmel a sport?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook