Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet adni születésnapjára egy 3 éves kislánynak? fórum

Mit lehet adni születésnapjára egy 3 éves kislánynak? (tudásbázis kérdés)


18. 34c48a3825 (válaszként erre: 15. - Clau26)
2012. nov. 4. 15:53
Nem lehet, hogy az a gond, hogy folyton "szórakoztatjátok" azt a gyereket? Csupa olyan helyre viszitek, ahol semmi szükség saját ötletre, kis fantáziára, az önálló játék örömére és gondolkodás/személyiségfejlesztő hatására, hanem csak szájába toljátok a valamit, ami szórakoztatja?
17. Clau26
2012. nov. 4. 15:17
mennem kell..felébredt...köszönöm az ötleteket..ha van esetleg még szívesen veszem..
16. Clau26 (válaszként erre: 14. - Zakajeo)
2012. nov. 4. 15:16
igen ilyeneket akarunk majd neki venni
15. Clau26 (válaszként erre: 13. - Mandarinmandarin)
2012. nov. 4. 15:15
Az az igazság,hogy ezt mind megkapja..tényleg mindene meg van..talán ez is a baj,hogy mindent megadtunk neki..3x repültünk már vele..nyáron kb 4x aquaréna,télen aquaworld,állatkert,kisvasút,játszóház,hosszú hétvége,strand,tóra nem is mentünk vele csak csúzdaparkokba mert azt élvezi..de most h eldöntöttük lesz tesó visszaveszünk ebből..nem teljesen csak mondjuk felére csökkentjük..múltkor elvittük játszóházba és 1óra után már megunta mert annyit voltunk már ott vele..ezzel tisztába vagyok h elrontottuk..csak az a baj h mi is ezeket a helyeket szeretjük pl:aquaréna vagy külföld..azóval ezen a téren nagyon elkényeztettük..egyébként nincs elkényeztetve csak ezeket a dolgokat megszokta már..szóval elrontottuk e téren
14. zakajeo (válaszként erre: 11. - Clau26)
2012. nov. 4. 15:07

nekünk is van kint nagy,imádják:)

amiket írtam még,ha most nagy a szobája,csúszda,libikóka az a beleülő figurás nem a klasszikus,azok viszont akár jók is lehetnek mert most tudja használni ha jön a jó idő ki lehet vinni őket a kertbe és majd a tesóval is jó lesz még:)

2012. nov. 4. 15:06
Pesten laktok? Kapjon egy gyereknapot! Libegő , Aquaworld, Tropicarium, Cirkusz, Állatkert, Játtszóház, Vidámpark...stb. Csak öltöztessétek fel reggel és mondjátok neki, hogy szülinaposnak meglepetés napja van, és hogy egész nap vele lesztek, és ha a mozgás vonzza, akkor menjetek! :_) Ha Pesten laktok könnyebb eljutnotok, kipuhatolózni mit szeretne, de ha vidéken, akkor meg megéri, mert újdonság lesz talán! Este meg otthon adnék neki egy szépen csomagolt mesekönyvet. Hogy legyen valami kézzelfogható. Olyan fáradt lesz, hogy örülni fog neki, ha csak olvassátok (és na üsse kő, ágyban vacsiztok)Sok sikert!
2012. nov. 4. 15:05
és csak tipp...úgy tűnik mindene megvan amire csak gondol,esetleg ha a felét összepakolnád dobozba jól elraknád valahová hogy ne legyen unalmasan szem előtt...pár hónap múlva pedig elő lehet venni,átcsereberélni....nálunk mindig örülnek ha valami régi dolog előkerül:)
11. Clau26 (válaszként erre: 8. - Zakajeo)
2012. nov. 4. 15:04
van egy nagy kertünk oda akarunk majd nagy trambulint neki..nem fér el a szobájába nagy dolog mert most ugyan nagy a szobája,de tervezzük a tesót és át lesz alakítva 2kis szobára
10. Clau26 (válaszként erre: 6. - Sopianae)
2012. nov. 4. 15:03
az nem tetszett neki..nem köti le..kb 2perc után már más érdekelte
9. Clau26 (válaszként erre: 7. - Angyalka29)
2012. nov. 4. 15:02

a mikrofon jó ötlet miután nagyon szeret énekelni,orvosos táska is lehet tetszene neki mert nagyon szeret babázni..köszi az öteletet..

mese sajnos nem érdekli..a könyv se..

8. zakajeo (válaszként erre: 1. - Clau26)
2012. nov. 4. 14:59

bentre nem fér el a trambulin?olyan kisebb fajta....vagy benti műanyag csúszda,libikóka amibe egyedül is lehet ülni stb....

Olvastam több hasonló helyfoglaló dolgot,esetleg azokat meg lehet próbálni vaterán stb eladni ha nem játszik vele a kislány pl a házikó labdával stb....

2012. nov. 4. 14:57

sztem a trambulin jó szobába is, nekünk is van, napi szinten ugrál a háromévesünk:)

nehogy azt hidd, hogy más háromévesek órákat eljátszanak akármivel.

nálunk nagyon bejön a mikrofon, ha már táncszőnyegben gondolkozol. álló mikrofonunk van, énekel bele, vannak rajta dallamok.


ill. nagyon szereti az orvosos táskát, gyógyítja a babákat.


sztem még a könyv jó ajándék, nálunk az anna, peti megy, esténként sokat olvasunk, az leköti.

2012. nov. 4. 14:56
Memóriakártya? Nem kell annyit párt kitenni elé, de azt ti is tudjátok vele játszani...
5. Clau26 (válaszként erre: 3. - Vaczila)
2012. nov. 4. 14:51
Mindene meg lesz neki a ha felnő..most még kicsi ezért a játékoknak örül a legjobban..ruhát már kapott..és cipőt is most kap..de szülinapra meg karácsonyra játékot akarok neki..számára az még az ajándék..ha idősebb lesz akkor jó lesz mert veszünk társast és azzal tudunk játszani meg akkor már talán a mese is leköti,most vagyok bajba...
4. Clau26 (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2012. nov. 4. 14:48
Ez mind van már neki..kivéve az alagút..de az nem érdekli..szoktunk menni olyan helyre ahol ez van és nem érdekli..
2012. nov. 4. 14:39
Szerintem a táncszőnyeg egyáltalán nem 3 éves gyereknek való. Egyébként valószínűleg azért nem kötik le a játékok mert már most mindene megvan. Mi lenne ha valami csini kis ruhát kapna? Vagy nyitnál neki egy takarék könyvet, amibe ünnepek kapcsán tennél pénzt és csak apróbb ajándékokat kapna, amire épp szüksége van. Az én gyerekeimnek kamaszkorra szép summa jött össze benne és akkor bizony már nagyon értékelték is ezt.
2012. nov. 4. 14:38

A táncszőnyeg még nem neki való véleményem szerint.

Azzal várnék 1-2 évet.

Pl alagút (2500ft)

Babakocsi (2000ft-tól vannak a csillagos egekig mennek az árak)

Orvos szett

Babakonyha

Süti formák (gyúrsz tésztát és pl azzal játszik, 2,5 éves lányom imádja csak én nem)

Van olyan kifestő, amihez csak víz kell és ecset. Amint vizet ér a lap színes lesz) Olyat szeretnék, de nem tudom a pontos nevét és hol lehet kapni)

2012. nov. 4. 14:30

Sziasztok!


Kislányom most lesz 3 éves és nem nagyon van ötletem mit vegyünk.Amit tudni kell róla:egy igazi kis boszorka,aki nem tud megülni a valagán.Emiatt a mesék nem érdeklik,a rajzolás 5 percre,gyurma 10percre..talán a lego ami hosszabb időre leköti.Amit szeret:muzsika tv 1000-el és táncol énekel..ez amit állandóan csinálna és persze menne,menne csak ne kelljen ülnie.Apukáméktól rajztáblát kap,krétával,filcekkel..anyósomtól pötyit mert azt mondja azt a bölcsibe nagyon szereti.Tőlünk elektromos autót kapott volna de inkább azt karácsonyra kapja,így egy tv-hez köthető táncszőnyegre gondoltam.Házikója van 100db labdával,bele se megy..konyhája volt,nem érdekelte..barbie-ja van,babája van,legója van,ugráló zebrája van,biciklije van..trambulin lenne még jó neki mert azt imádja de sajna azzal várnunk kell tavaszig..szóval nincs ötletem csak a táncszőnyeg,de nemtudom neki való e?..és itt a karácsony is..úgyhogy please..légyszi írjatok ötleteket...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook