Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent szerintetek, hogy halott édesanyámmal álmodtam? fórum

Mit jelent szerintetek, hogy halott édesanyámmal álmodtam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Sünciné (válaszként erre: 20. - Sesz)
2009. márc. 27. 18:37

Ilyenkor az a legjobb, hogy kibeszéled Magad! Nagyon sajnállak érte, de sajnos én is átéltem ezt!

Az én édesanyám rákban halt meg. A mai napig nem tudom elengedni Őt! Mikor kiderült, már áttétes volt, de két évet kapott még!!!!!!

A volt férjem azt mondta nekem a halála után 3 nappal, hogy " tedd már túl magad rajta"! Na ekkor döntöttem el, hogy nem ezzel az emberrel fogom leélni az életem! Nagyon fájt!!!!!!

20. sesz
2009. márc. 27. 18:19

Bocs hogy csak most irok,de ma valami baj volt a géppemmel.Persze nem úgy haradszom rá,ahogy irtam,csak még annyi feladata lett volna itt velem,velünk az élet meg minden,és elment egy magas vérnyomásban .Egyszerüen hihetelen.Imádok vele álmodni mert akkor mindig olyan mintha igaziból látnám.Persze emiatt még kapott 3 agyvérzést,közben kiderült még hogy a tüdője rendelleneséggel született,és a szív belefáradt a sok vér pumpállásába,szóval nem volt esélye sem szegényemmnek.Biztos őnneki is megváltás volt,de soha nem panaszkodott.Azt tudom hogy várta a halált,éjjel nem mert aludni,attól félt hogy éjjel jön el,mert akkor mindig rosszabb volt az állapota,de reggel 1/2 9 kor távozott.Édesapám mert érte,fent volt budakeszin.Megvárta őket,engem keresett,én nem mentem érte mert itthon vártam kaja stb,otthoni dolgok,készültem az ápollására.Vette a melltartóját,és el is vágta magát az ágyon.Semmit nem tudott mondani.Tüdőembólia,vérkeringés összeomlás stb.

Bocsánat hogy leirtam,de jólesett kiadnom magamból.És hogy elolvastátok.

19. nanettike (válaszként erre: 18. - Szilvia....)
2009. márc. 27. 12:43
az anyukámnak megváltás volt a halál, elég volt egy orvosi mühiba és lebénult majd 2 hónapig feküdt,és szép lassan leépült...
18. Szilvia.... (válaszként erre: 17. - Sünciné)
2009. márc. 27. 06:30
Igen, ez így van. Most már csak rádöbbenünk, hogy HOGY NINCS KINEK! Sajnos. :(
17. Sünciné (válaszként erre: 15. - Szilvia....)
2009. márc. 26. 21:54

Bizony nem szabad haragudni!

Sajnos, hogy Nekik csak ilyen kevés idő adatott meg!

Amikor meghalt sokáig voltam úgy, hogy mikor piacra mentem és láttam olyan dolgot amit ritkán lehetett kapni vagy tudtam, hogy szereti mindíg venni akartam! És akkor döbbentem rá, hogy sajnos már nem kell! Mert amíg élt mindíg vettem Neki!

16. nanettike (válaszként erre: 15. - Szilvia....)
2009. márc. 26. 21:18

sziasztok.

az én anyukám is meghalt , és őis álmodott bizonyos dolgokról, amik azután megtörténtek.PL megálmodta, hogy a családba baba érkezik,vagy meg fog halni valaki. és mindig bejött neki.én is szinte mindennap álmodok, nagyon sok mindenről, néha olyan jó lenne tudni, hogy miért álmodunk...

15. Szilvia.... (válaszként erre: 10. - Sesz)
2009. márc. 26. 21:12

Nem szabad haragudni!


Nekem sem jó, hogy nincs. -hisz nekem csak ő volt. Igaz még van egy nővérkém, de más senki. Mi így voltunk 3-an lányok a család. Rossz nekem is, de az én anyukámnak megváltás volt a halál. Sokat szenvedett. Sorozatos orvosi műhibák következtében lett áttétes rákos. Mellről indult, majd mindenébe szétterjedt.

Én sem tudom még elengedni. Az előszobámba szinte minden nap a képe mellett gyertyát gyújtok. Sajnos csak 2-3 hetente tudok hozzá a temetőbe menni, mert kb. 140 km-re van eltemetve, ott ahol a tesókám lakik. Nagyon szerettem, sőt szeretem. De nem haragszom rá, mert, amíg élt nagyon zeretett minket. Sőt azt is mondhatjuk, hogy értünk élt.

Na mindegy... nagyon hiányzik. Sajnos túl hamar lettem ténylegesen felnőtt. Még igényelném az odabújást, a családi lábáztatást, a hátsimit és minden közös együttlétet. :((((

De neki így volt jobb. Most is itt a képe a dolgozóasztalomon. Itt van velem.... ha zenét halgatok, ha régi közösen csinált dolgokat teszek... szóval még mindig itt él bennem. :)

14. sesz
2009. márc. 26. 13:26
Tényleg mindjárt esik.
2009. márc. 26. 12:04
Az én édesanyám is 47 éves volt! 17 éve halt meg! Még most sem tudom elengedni!
12. sesz
2009. márc. 26. 12:03
Hát még nem esik,inkább süt a nap,de azért gyülnek a felhők is.
2009. márc. 26. 12:01

Sziasztok!

Az én anyukám 11 éve halt meg. Rendszeresen álmodom vele,róla.

Éjjel ha álmodom ,azon a napon mindíg esik az eső!!!!!

Figyeljétek meg!

10. sesz (válaszként erre: 5. - Sünciné)
2009. márc. 26. 12:00
Nem szeretem a temetőt ,inkább ott mindig mérges vagyok rá hogy itt hagyott.
9. sesz (válaszként erre: 6. - Szilvia....)
2009. márc. 26. 11:59
Nagyon sajnálom,tudom mit érzel.Nekem is nagyon hiányzik,főleg hogy mindig unokáról álmodott,és most itt van nem látja.
2009. márc. 26. 11:58
Az enyém 47.
7. sesz (válaszként erre: 3. - Sünciné)
2009. márc. 26. 11:57
Igen élt,csak már beteg volt.Volt még kutya is az álomban,mely őt támadta meg.
2009. márc. 26. 11:57

Nekem is. Nekem októberben halt meg. :( Nagyon hiányzik.

Arról álmodsz amitől félsz, vagy amit nagyon szeretnél. -szokták mondani az okosok.

De igazuk lehet. Én biztos akkor álmodom vele, amikor sokat gondolok rá.

2009. márc. 26. 11:56
Mondjuk én nem nagyon hiszek az álmos könyvben! Ilyenkor kimegyek a temetőbe és megnyugszom!
4. sesz (válaszként erre: 2. - Szilvia....)
2009. márc. 26. 11:56
Karácsonykor volt 3 éve ,51 éves volt,naplómban van kép.
2009. márc. 26. 11:54

Álmodban élt az édesanyád? Én is sokszor álmodom vele!!!

Azt írja az álmoskönyv, ha halottal álmodsz és álmodban él akkor szerencséd lesz!

Nekem mindíg él álmomban!

2009. márc. 26. 11:54

Azt, hogy aznap rá gondoltál!

Mikor halt meg?

1. sesz
2009. márc. 26. 11:52
Mit jelent szerintetek ,hogy halott édesanyámmal álmodtam?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook