Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet ha gyűrűvel álmodtam? fórum

Mit jelenthet ha gyűrűvel álmodtam? (tudásbázis kérdés)


15. 98e28fd60a (válaszként erre: 1. - 7eed05a2a6)
2019. jan. 20. 20:10

Én kicsit sem hiszek ilyen gyűrűs álmokban.


Példa : azt álmodtam, hogy eltörtem az eljegyzési gyűrűm. Màsnap a kolléganőm azt mondta, ez azt jelenti, 3 hónap múlva elvàlunk. Teljesen biztos volt benne, hogy így lesz.


Ennek, már legalább 5 hónapja és nem vàltunk el, sőt, fel sem merült a vàlás.😁

14. katácskák (válaszként erre: 13. - Katácskák)
2010. okt. 28. 07:52

A Név-Szülinapodon kivűl Mindennapod legyen Csodás, ha elfogadod tőlünk szeretettel.

S gratulálunk

a hivatásodhoz szép, felemelőt választottál Magadnak.

13. katácskák (válaszként erre: 11. - Katácskák)
2010. okt. 28. 07:44

Bocsi a helyesírásért csak könyvből írtam ki és siettem Feléd elküldeni mihamarabb a választ, NEM olvastam át előtte:(((


Akkor tedd azt amit a Szíved diktál, Ő a legjobb tanácsadó- tapasztalataim szerint természetesen.


Sok Boldogságot Need akár Vele akár Nélküle-Mással, Másokkal:)))

2010. okt. 28. 07:41

Az álmokat nem szabad szó szerint értelmezni, az csak a tudatos világunkra érvényes. Az álomban meg kell keresni a szimbólumot, ahogy leírta valaki, mert a tudatalattink így "gondolkodik". Tehát nem fog valóra válni, hogy a volt párod megkéri a kezed csak azért, mert ezt álmodtad. Akkor engem pl. már lézerfegyverrel megöltek volna. :)

Nem vagyok nagy álomfejtő, Jungot olvastam pár éve, és akkor döbbentem rá, hogy az, hogy te gyűrűvel meg a volt pároddal álmodtál, egészen más területre is vonatkozhat. Pl., ami most hirtelen eszembe jut: jelentHETné azt is, hogy vágysz egy állásra, ami biztos pont lehetne az életedben. Nekem a gyűrű egyfajta elkötelezettséget jelent, meg szimbolizálhatja a hűséget, kitartást stb. De nem csak emberhez lehetünk hűségesek, hanem akár egy gondolathoz, elvhez is.

11. katácskák (válaszként erre: 7. - 7eed05a2a6)
2010. okt. 28. 07:40

a döntésed pedig inog talán picit...


Most leírom mit jelent szerintük:karikagyrű vállalt együttműkődés,kötelék 2 Ember közöttÖsszetartozás, Mindenféleképpen azonosulásunkatfejezi kiegy hagyomény,egy eszme,,egy idea iránt.Akéz az akarat kivitelező eszköze.


A megbocsájtás lehet esetleg adhat(na) Egy 2. esély Nektek...

2010. okt. 28. 07:35

jaj istenem ez a lélek !

Van egy barátnőm aki hisz az álom igazságában hát nem tudom az kellene még hogy tényleg megtörténjen !

9. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 6. - Katácskák)
2010. okt. 28. 07:34
utánanézek köszönöm szépen !
2010. okt. 28. 07:34
De a Lelked azért viaskodik még...
2010. okt. 28. 07:33
mármint tuti hogy szeretem de sajnos a bizalom nélküli kapcsolatnak nincs érelme és egy szavát sem hiszem el! Erre jön és álmomban megkéri a kezem és nem arany gyűrűt kapok tőle de szép volt és én elfogadtam
2010. okt. 28. 07:33
Jung, Freud szerint írtam Ők egy álomszimbólum rendszert építettek fel-tudományos alapokon...
5. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 3. - Katácskák)
2010. okt. 28. 07:32
lehet sőt tuti ! de sajnos bennem vége pont ezért nem értem !
2010. okt. 28. 07:31
köszönöm!
2010. okt. 28. 07:29

Lehet, hogy még szereted a volt Párod? tudatalatt ami, Aki álmodik

Szerintem...

2010. okt. 28. 07:27
Megszokottság, egyhangúság. Elguruló gyűrű: hűtlenség. Eltört gyűrű: fájdalom. Meggyűrűzött madár: terhedre van a környezeted; beszámoltatnak, faggatnak. Jeggyűrű: titkos vonzalom, tiltott szerelem. Köves gyűrű: nem viszonzott érdeklődés. Pecsétgyűrű: jó barátság; erős családi érzelmek. Címergyűrű: dölyfösség.
2010. okt. 28. 07:25

Sziasztok !

Kérem aki tudja ,írja meg mit jelent az az álom ha jelent egyáltalán valamit hogy a volt páromtól jegygyűrűt kapok !

illetve lehet hinni az álmokban ? van valami benne vagy csak az ami bennem volt egész-nap !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook