Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szörnyű rémálom: mit jelenthet, miért pont ezt álmodtam? fórum

Szörnyű rémálom: mit jelenthet, miért pont ezt álmodtam? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 23. 16:23
Majd érdekelne, hogy tetszett a könyv!
10. bared (válaszként erre: 9. - Loch ness)
2009. márc. 22. 18:56
2 naponta vigyázok arra a kisgyerekre, a saját gyerekemmel viszont minden rendben...eltelt azóta néhány nap, és nem történt semmi, én is lehiggadtam... bízom az ugyanilyen folytatásban...
2009. márc. 20. 08:48

Ha érzed, hogy valami gond van a lányoddal, akkor kezdj el most rögtön foglalkozni vele. Már az is áldás, ha ezt eszedbe juttatja egy álom.


Egyébként tényleg lehet, hogy attól félsz, hogy nem tudsz megfelelni annak, amit érzésed szerint elvárnak tőled, és akkor úgy törik össze a szeretetük irántad, mint az a porcelánbaba. Elsőre ez jutott eszembe. De persze ezer más dolog is lehet, nem akarok beléd sulykolni semmit. Ez egyszerűen egy ötlet, de te tudod, reális-e vagy nem.

Mindenesetre, ha tényleg rád bízzák egyszer azt a gyereket, akkor ügyelj rá jól, ha tényleg ilyen örökmozgó...

2009. márc. 20. 08:35

Az álmokban dolgozzunk fel sokszor a mindennapi eseményeket. Itt jönnek elő a rejtett, tudatalatti gondolatok is. ami sokszor keveredik avalótlannal, sokszor csak jelképes.


Ne tekintsd ezt az álmot rossz jelnek a lányoddal kapcsolatban.


Kisebb koromban folyton azt álmodtam hogy megölik a családtagjaimat brutálisan és mint a filmek csak én élem túl egy szekrényben elbújva.


természetesen se ez se hasonló nem történt sosem.

7. bared (válaszként erre: 6. - Meggy)
2009. márc. 20. 08:33
a próféta szóljon belőled((
6. meggy (válaszként erre: 4. - Bared)
2009. márc. 20. 08:30

Én nem hiszek az ilyesmiben!

Szerintem nem lesz semmi baj, gond a lányoddal..

Én múltkor azt álmodtam, hogy anyu élt is meg nem.. Olyan fura volt..

Hozzá kell tenni, hogy 2 hónapja halt meg rákban..

5. bared (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2009. márc. 20. 08:23
már meg is rendeltem netről a könyvet...
2009. márc. 20. 08:20

köszi a tippet...az az igazság, hogy a hagyományosan elterjedt álomfejtésben én sem hiszek, de egyet már tudunk: ha azt álmodom kihúzzák a fogamat, meghal egy szerettem heteken belül....ez egy iszonyatos dolog, eleinte jót legyintettem rá, de az utóbbi 15 év engem igazolt(((

A legnagyobb félelmem most az, hogy a 12 éves lányommal van összefüggésben z álom, habár azzal is tisztában vagyok, a rossz álom nem feltétlen jelent mindig tragédiát...

2009. márc. 20. 08:17

Az álmok tényleg szoktak jelenteni valamit, persze nem úgy, mint az álmoskönyvek, álomfejtés mondja, az humbuk. Nekem is sokszor figyelmeztetett, adott választ valamire az, amit álmodtam. Volt, hogy csak hetekkel később jöttem rá. Gondolkodom, hátha sikerül tippet adnom neked, de az álmot igazából te tudod csak megfejteni, mi tényleg csak segíthetünk.

Ami nekem leginkább segített eddig az álmok értelmezésében, az Gyökössy Endre: Isten elfelejtett nyelve, az álom c. könyve. Abban meg lehet bízni, Bandi bácsi nagy ismerője volt az emberi léleknek.

2009. márc. 20. 08:12
Az biztos,hogy nagyon meg akarsz felelni másoknak,de azt gondolod hogy mégsem sikerül.
2009. márc. 20. 08:09
Sziasztok!Kérlek benneteket, legalábbis a fórum elején, ne hasonló rémálmokat írjatok le, hanem próbáljunk rájönni mi lehet ez(( nem hiszek az álomfejtésben, de ettől most nagyon rosszul vagyok.Azt álmodtam az éjjel, hogy egy ismerősöm gyerekére vigyáztam, aki nekifutásból kiszaladt az erkélyre, ráugrott a hasával kő virágládára, ám átlendült a korláton, így lezuhant a4. emeltről. Ám ott nem vért, és egyebeket láttam, hanem széttört mint egy porcelánbaba szó szerint. Itt felébredtem, és azt hittem végre elmúlik, de amikor visszaaludtam, tovább álmodtam templomi búcsúztatótól a szülőkig való elmenetelemet, a temetést, és azt, hogy a szülők nem vádaskodtak, és nekem ettől még rosszabb lett. Annyira életszerű volt, hogy teljesen kiborultam mire felébredtem.... Nem vagyok kattant, esküszöm, soha ilyen még nem volt, de teljes pánikban vagyok((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook