Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent az hogy "Soha sem fantáziáltam rólad"? fórum

Mit jelent az hogy "Soha sem fantáziáltam rólad"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. 9b68993820 (válaszként erre: 81. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 17:16
De hiába keres, még ha ritkán is, és hiába találkozgattok, ha mégsem alakul semmi, nem? :( Próbálj ismerkedni más srácokkal, mert így csak egy végtelen várakozás lesz az életed, és nagyon sok időt elpazarolsz olyan srácra, akire felesleges. Ha annyira nem mersz vagy tudsz ismerkedni, regisztrálj egy társkeresőbe, beszélgess korodbeli srácokkal, és ha valamelyikkel kölcsönös szimpátia alakul ki, találkozz egy randira. :)
81. cde472ac47 (válaszként erre: 80. - 9b68993820)
2013. jún. 7. 16:16

Nekem annyira nincs önbizalmam, hogy én már ennek is örülök egy kicsit, hogy valaki legalább szexre akarna...Persze tudom ez nem normális dolog.


Hát pedig én már nagyon is sokat futottam utána. Vagyis ez olyan fura "játék". Olyan ez mintha ilyen "húzd meg - ereszd el" dolog lenne. Mikor már kezd a lelkesedésem alább hagyni miatta, mert hanyagol engem, vagy több napig semmi életjel, akkor jelenik meg újra. Volt már hogy 1 hétig nem beszéltünk. Én nem kerestem őt, ő sem engem, mondom akkor hagyom a fenébe. Erre felhív engem, bocsánatot kér hogy elhanyagolt, van-e kedvem találkozni, jön a szövegeivel és akkor megint belezúgok. És kapom a jótanácsokat hogy "egy nő is mutassa ki ha érdeklődik a pasi után" és akkor én is keresem őt, ha úgy tetszik futok utána....


Jajj nagyon elszúrok mindent :(

80. 9b68993820 (válaszként erre: 79. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 14:46

Valószínűleg úgy gondolta, akarsz tőle valamit, ha írtál neki, elhívott randira, aztán rájött, hogy te nem vagy az a kalandozós típus. Bepróbálkozgat, ha éppen kedve van, vagy te keresed, elmegy addig, amíg hagyod, ennyi. :( Sztem nyitott lenne szexre veled, ha te akarnád, de kapcsolatot nem akarna, akkor ő keresne folyamatosan és teperne. :)

Sztem hagyd, mert senkinek nem jó olyan szekér után futni, ami nem veszi fel, főleg egy nőnek megalázó próbálkozni egy pasinál, aki egy kis flörtnél többet nem tesz bele az ismerkedésbe. :(

2013. jún. 7. 13:25

Na úgy volt hogy én írtam neki először facebookon, de ő hívott el találkozni hogy beszélgessünk kicsit. Aztán írt nekem a találkozó után hogy "Remélem megismételjük majd még :)" majd megint leveleztünk egy darabig de ennyi. Aztán eltelt 1 hét és én írtam neki valami ürüggyel, hogy XY dolgot hogy kell megcsinálni. Majd visszaírt hogy "Így és így, de tudod mit? Megcsinálom én neked ha eljössz velem megint találkozni most hétvégén". És ez volt a 2. találkozó, de ez már randi volt. Eleinte találkozónak mondta, aztán meg már randinak. Szóval ha ő is kimondta hogy randi, akkor csak randi az.


Ja és 3-4 alkalomnál meg mondtam hogy én este utálok egyedül hazasétálni (tényleg mert félős vagyok) és akkor mondta, hogy rendben majd hazakísérlek. Hazakísért, dumáltunk egy darabig a kapuban, erre mikor ment volna el, átkarolta a derekam és megcsókolt. Csak én meg elszúrtam a csókot...De amúgy mikor beszélgettünk azt mondta, hogy én régebb óta tetszettem neki, és én meg elmondtam hogy ez kölcsönös dolog volt már régen is. Mert hogy ő is nekem. Csak egyik barátnőmtől meg megtudta hogy én azért azért kerestem őt meg akarok tőle valamit.


Szóval tudja hogy tetszik nekem.

78. 9b68993820 (válaszként erre: 76. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 10:27
Ha nem nagyon keres, ritkán találkoztok, és akkor sem történik semmi, akkor valószínűleg csak régi havernak tekint, nem? Lehet, hogy nem is sejti, hogy te többet szeretnél tőle.
77. Villanykörte (válaszként erre: 74. - Cde472ac47)
2013. jún. 7. 09:22
Ahogy látom, nagyon beleestél abba a csapdába, hogy túlagyalod ezt az egészet. Aminek az lesz az eredménye, hogy felnagyítod az apróságokat és belelátsz mindenfélét, ami lehet nincs is ott. Szóval szerintem az lenne a legjobb, ha most teljesen félreraknád az egészet és nem foglalkoznál a sráccal.
76. cde472ac47 (válaszként erre: 75. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 22:00
Na ez a fura hogy nem nagyon keres, de ha keres akkor elhív találkozni. Csak akkor keres...
75. 9b68993820 (válaszként erre: 74. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 17:58
Sztem a szerelem idővel alakul, vagy nem alakul, ahogy megismered a másikat. :) Lehet, hogy valaki nagyon tetszik elsőre, aztán mégsem alakul komoly érzés, komoly kapcsolat. Ha találkozgattok, keres, elhív, akkor úgy is kiderül majd, hogy mi lesz kettőtökkel. :)
74. cde472ac47 (válaszként erre: 73. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 17:44

Tudod az a fura hogy már találkoztunk nem is tudom hányszor, fogalmam sincs kb 7-8 alkalommal mostanában. És eleinte sokkal lelkesebb volt. Mármint nem is azzal hogy gyakrabban keresett, hanem a nézése olyan volt hogy "majd' felfalt" de tényleg. Mindig csak mosolygott rám, bármikor ránéztem csak bámult engem. Egyik első alkalomnál emlékszem szálltam fel a buszra, mert mindig elkísért a buszomig és megvárta velem, na és emlékszem úgy visszafordult utánam. Azt hittem már elmegy ahogy felszálltam, de ahogy kinéztem a buszról csak mosolyogva nézett felém, és integetett. Olyan aranyos volt :DDD


Na és ezek a nézések elmúltak már az a helyzet. Szerintem unalmas lettem neki, vagy esetleg megismert jobban és rájött, hogy nem is tetszem neki. Nem tudom...

73. 9b68993820 (válaszként erre: 72. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 17:13

Az, hogy külsőleg ki kit talál vonzónak, az mindenkinél más. :) A külső vonzalom kevés a szerelemhez. Az, hogy szűz vagy, tapasztalatlan, az főleg nem számít, sőt vonzó lehet egy férfinek. :)


Egy jó kapcsolatban mindkét félnek egyformán fontos, hogy tetszen a másiknak, a kedvében járjon stb. Erőltetni nem tudod azt, hogy beléd szeressen, ezt azért tapasztalatok nélkül is megérthetnéd. :) Biztos volt olyan srác, akinek te tetszettél nagyon, de ő meg téged nem érdekelt. Előfordul, szinte mindenkivel. :) Ha nem alakult ki köztetek semmi, hiába próbálod belemagyarázni, attól még nem lesz. :( Ha pedig alakulhatna, várd ki, hogy ő közeledjen, egyértelműen. :)

72. cde472ac47 (válaszként erre: 70. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 17:07
Akkor lehet haver vagyok neki egy kis plusszal tényleg. Vagy talán egy kicsit tetszem neki külsőleg. Vagy nem is tudom áhhh...Őszintén szólva én a külsőmmel nem vagyok megelégedve. Vagyis tudom hony annyira nem vagyok ronda, de sokszor az jut eszembe hogy pl az ő volt barátnőjét ismerem. Egy alacsony, vékony derekű, hatalmas mellű csaj. Olyan cicás szemekkel meg csókos vastag szájjal. Szerintem olyan tipikus jó csaj. Na én az ellenkezője vagyok :D Magas, vékony, nagy bociszemű, kis mellű stb. És sokszor úgy érzem hogy ha elcsúszok valamin akkor az a külső. Hogy azért nem érdeklem mert nem vagyok olyan mint a volt csaja. Na jó meg az hogy visszahúzódó vagyok és szűz :D A szűz ami leginkább visszataszító lehet bennem számára. Mert ő nincs ehhez hozzászokva.
71. air (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 17:06
Azt jelenti,hogy hatalmába áll kiiktatni az életéből a te vonzerődet:)))
70. 9b68993820 (válaszként erre: 69. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 17:01
Írtad, hogy a srác elég csajozós, sztem te simán haver vagy neki, de megszokhatta, hogy a lányoknak tetszik. Kicsit már rögeszméddé vált, így biztos nem fogadod meg, hogy keress mást. :) Várd ki a végét, de én a helyedben nem nagyon élném magam ebbe bele. :(
69. cde472ac47 (válaszként erre: 68. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 16:58

Hát vannak ezek az üzenetek, meg egyszer meg akart csókolni de még korainak éreztem, ezért csak olyan kisebb csók volt 2-3. Ja meg újabban jön azzal hogy "már úgy hiányzol ha nem láthatlak" meg ezt a "hiányzol" szót kb mindig elsüti. Jó mondjuk ha hiányoznék gyakrabban találkoznánk, de mindig van kifogás: sport, munka, családi ügyek stb. így ritkán találkozunk.


Ja meg "romantikus"-e hogy 2-szer megölelt engem mikor elköszöntünk egymástól. Kísértem ki, erre hopp átölelt engem és egy darabig csak ölelt engem. Ez volt 1. A következőnél meg a buszmegállóban puszi, váltottunk pár szót, mire megint csak átölelt és azt mondta közben, hogy "hiányoztál már" és ölelt egy darabig megint. Már kb soknak is éreztem az ölelgetést, én léptem el vagy hogy mondjam.


Ennyi csak.

68. 9b68993820 (válaszként erre: 66. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 16:43
De van közöttetek bármi romantikus, intim dolog? Olyan, mintha csak haverok lennétek. Akkor ezért ragaszkodsz ennyire hozzá, mert még nem volt kapcsolatod. Legyél óvatos, mert ő nagyon felületesen és flegmán kezeli a dolgokat, ami neked nagyon számít, azt valószínűleg ő csak megszokásból mondja, teszi, ahogy a nőkkel általában. :) Lehet, hogy nem is akar hülyíteni, csak haverkodik veled, egy kis plusszal, ami férfi és nő között mindig van, csak te belelátsz dolgokat, belemagyarázol, mert még nincs tapasztalatod.
67. cde472ac47 (válaszként erre: 64. - Villanykörte)
2013. jún. 6. 16:39

Én azt szeretném ha megváltozna a kedvemért :DD


Meg egyébként nem is tudom őt hova tenni: néha lelkes felém, néha meg nem. Tényleg lehet hogy tartalék játékos vagyok neki :(

66. cde472ac47 (válaszként erre: 63. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 16:38

Hát igen, ilyenkor jön elő hogy látszik hogy soha sem volt még pasim mert ennyire nem voltam népszerű soha. Meg olyan furán indult minden. Mi osztálytársak voltunk gimiben. Sokszor kereste a társaságom, de azért annyira nem hogy "jajj oda van értem" csak olyan "hmm itt ez a lány, helyes, de ennyi". Ilyenek hogy kérdezgette merre megyek haza suli után, sietett odajönni köszönni nekem, mindig naprakész volt hogy mit raktam fel a netre a közösségi oldalamra stb. De ennyi. Mondjuk ezzel hívta fel magára a figyelmemet mert amúgy nem érdekelt soha. Vagyis tudtam róla hogy egy rendes gyerek, mert annak mutatta magát mindig, de soha sem érdekelt csak így hogy legalább egy kicsit érdeklődő volt felém.


És eltelt pár év, és elkezdtünk levelezni facebookon egymással, mondjuk én írtam neki először de csak annyit hogy mizujs vele. Erre ő: nagyon sok minden történt velem mióta nem találkoztunk, ha volna kedved akkor találkozhatnánk beszélgetni egy kicsit. Na és így kezdődött minden.

2013. jún. 6. 15:48
Szerintem ez azért nem rossz, vagy fene tudja, nőből vagyok, többnyire csak akkor fantáziálok már miután már volt köztünk valami, de csak szimplán azért mert tetszik, nem.
64. Villanykörte (válaszként erre: 62. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 15:44
Ahogy mondani szokták: a vér nem válik vízzé. Ha eddig ilyen volt, akkor kicsi az esély, hogy ezentúl más lesz. A te dolgod eldönteni, hogy akarsz-e a tűzzel játszani.
63. 9b68993820 (válaszként erre: 61. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 15:31

Sztem neked hiába mondana bárki bármit, akkor is csak azon rágódnál, hogyan tudnád őt becserkészni, megkapni. :) Pedig fordítva kéne lennie, hogy ő próbálna meg mindent, hogy összejöjjetek. :)

Ha nem vagytok egy pár nagy szerelemben, akkor ilyen sms-ek alapján azt mondanám, hogy csak direkt hülyít. :(

62. cde472ac47 (válaszként erre: 60. - Villanykörte)
2013. jún. 6. 15:29
Igen, nagy játékos tényleg. Sok nője volt már, gondolom nem most csinálja ezt először. Az excsaját megcsalta párszor, meg ha jól tudom az az előttit is. Ezt hallottam róla...Meg tényleg mindig van nője, vagy komolyabb, vagy kevésbé komoly...
61. cde472ac47 (válaszként erre: 59. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 15:27

Nem csak ilyeneket ír/mond, olyan sms-eket ír hogy ihaj...Múltkor itt volt nálam filmet nézni, de megfázott ebben a hülye időben. Erre miután elment tőlem, este chateltünk és ezt írta: "Annyira utálok beteg lenni, különben egész idő alatt csak magamhoz szorítva öleltelek volna. De majd legközelebb ha már nem elszek beteg, és hagyni fogod hogy megölelgesselek. Álmodj szépeket Édesem"


És ez ilyen alap hangvételű, ez megy már nem is tudom hány hete...

60. Villanykörte (válaszként erre: 58. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 15:13

Az, hogy nem téged akar nem jelenti azt, hogy bármi hiba lenne benned vagy valamit elrontottál. Csak gondold át más szemszögből: adott egy srác, aki nem tetszik neked. Ez azt jelenti, hogy valami baj van vele? Dehogy. Egyszerűen csak neked más vonzó.


Sehogyan sem tudod elérni, hogy akarjon téged, ha egyszer nem akar. Mások gondolatait, érzéseit nem tudod befolyásolni. Sőt, van egy olyan érzésem, hogy ő nagy "játékos", érzi, hogy te "ugrasz", amikor elhúzza előtted a mézesmadzagot és legyezgeti a hiúságát ez a játék. A legjobb szerintem ha elfelejted és keresel egy srácot, akinek tényleg kellesz.

59. 9b68993820 (válaszként erre: 58. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 15:13

Sehogy. :( Azt elérheted esetleg, hogy lefeküdjön veled egyszer, vagy alkalmanként, de az érzéseket nem lehet erőltetni. Ilyen kevéstől még nem kellene elolvadnod. :)

Ne keseredj el, nem ő a hozzád való, és jobb, ha nem történik semmi, mert utána ezerszer rosszabbul éreznéd magad. Keress olyat, aki nem csak időnként flörtölget, hanem komolyan érdekled, jól bánik veled, ővele majd minden más lesz. :)

58. cde472ac47 (válaszként erre: 57. - 9b68993820)
2013. jún. 6. 15:03

Igen, tudja hogy tetszik nekem. De ez így nagyon gáz :( Meg látja és tudja hogy elolvadok mikor ilyeneket mond nekem....


De mi bennem a hiba hogy nem akar engem? Mit rontottam el hogy nem érdeklem igazán, más csaj meg ezek szerint igen? Hogyan érhetném el hogy akarjon engem?

57. 9b68993820 (válaszként erre: 56. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 14:29
Ez óvodás színvonal, sztem felejtsd el. Az biztos, hogy annyira nincs oda érted, talán érzi, hogy neked tetszik és talonoz, legyezgeted a hiúságát, picit szórakozik, amíg nincs olyan, aki igazán érdekli. Nem kell minden szavát kielemezni, ha akarna, igazán tetszenél neki, fel sem merülne benned, hogy melyik szava mit jelenthet. :)
56. cde472ac47 (válaszként erre: 52. - Cde472ac47)
2013. jún. 6. 13:52
Ma meg szóba került a szex...Azt mondja "Majd ha egyszer úgy alakul..."
2013. jún. 5. 22:51
Annyira nem értem én ezt...
54. cde472ac47 (válaszként erre: 53. - Bd55e3f068)
2013. jún. 5. 22:42
Mármint én? :D
53. bd55e3f068 (válaszként erre: 52. - Cde472ac47)
2013. jún. 5. 22:40
Lassan, de biztosan bekapja a horgot.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook