Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit hazudjak be az anyósnak? fórum

Mit hazudjak be az anyósnak? (beszélgetős fórum)


1 2
19. andi6020 (válaszként erre: 14. - Levarosbukta)
febr. 8. 20:29
Kit érdekel? Akkor sem kellene mennie, ha nem lenne jó oka rá. Nem megy és kész. Ennyi. Nem magyarázkodnék a helyében.
18. Kacsahercegno (válaszként erre: 17. - 996b40d6f5)
febr. 8. 20:22
Amúgy ez a legjobb ötlet tényleg :D
17. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 20:21
Covid...
16. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - Levarosbukta)
febr. 8. 20:19
Fel, persze, csak egy kirándulást 🤷‍♀️ Nem lagziban, temetésen vagy valami fontos bírósági tárgyaláson van jelenése, hogy valami nagyon húzós indok kelljen. Plusz sokan nem szeretik szétkürtölni az egész rokonságban a pár hetes terhességet.
15. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 20:18

Mi busszal voltunk, ez hosszú út, nem 6 óra. Bár nem írtad, honnan mentek.

"Budapest – Párizs távolsága autóval: 1 485 km. Az utazás várható időtartama: 13 óra ".

Én sem mennék a helyedben. Ha semmiképp nem akarod elmondani az igazat, mondd, hogy visszatérő hasmenésed van,olyankor nagyon csikar a hasad, így nem mész. A férjed már nem tud repülővel utazni ?

14. levarosbukta (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
febr. 8. 20:12
Amúgy felfogtad, hogy nem az esti mozit mondaná le?
13. levarosbukta (válaszként erre: 11. - Unom)
febr. 8. 20:11
De itt más a szitu! Hónapok óta tervezik a nyaralást. Ha nem igy lenne kiafenét érdekelne.
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 20:09
Szerintem amúgy semmit. Nem mész, pont. Úgy általánosságban minél kevesebbet magyarázkodsz, annál jobb. A többi hozzászólóval ellentétben szerintem abszolút a te dolgod, hogy el akarod-e mondani, főleg ennyire az elején...
11. unom (válaszként erre: 8. - Levarosbukta)
febr. 8. 20:07
Mert hét hetes terhességet sokan nem szívesen jelentenek be.
febr. 8. 20:05
A hazug embert hamarabb útól érik,mint a sánta kutyát! Tehát jobb az őszinteség!
9. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 20:03
Oké, nem szeretnéd elmondani a terhességet, akkor mondd el, amit el lehet mondani: hogy gyengélkedsz, nem érzed jól magad, és így nem szívesen utaznál.
febr. 8. 19:53
Ki ne tudjon róla? és ha tudnak? Soha nem értettem meg mi a fenének kell ilyenről hazudni, vagy terelni.Tisztára mint a dedóban. Főleg így hogy nem utazol velük.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 19:53

Mondd hogy ebolás vagy.

Szívesen.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Anyagi)
febr. 8. 19:52
De en nem arra kerem itt az embereket, h elemezzek a viszonyomat az anyossal. Hanem, h adjanak tippet mit talaljak ki. Ugyh legszives a temahoz kapcsan valaszolj, ha tudsz. Ha nem, akkor ignorald a temat. Kosz!
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 19:50
Nem érzed jól magad, beteg vagy, nem bírod most az utazást... és még csak hazudnod sem kell.
4. Anyagi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 19:43

Nem vagytok jóban?


Pedig kezdhetnéd javítani a viszonyt, mert nem is tudod mekkora segítség lehet majd még a kicsi mellett!!!!!!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
febr. 8. 19:25
Nem, azt semmikepp...
2. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 8. 19:21
Hát én csak megmondanám.
febr. 8. 19:16

Mar 3 honapja tervezzuk, h megyunk kirandulni anyosekkal, ok repulovel mi autoval utaznank Parizsba. Nekunk 6 ora ut autoval, anyoseknak nemtudom, de repulovel jonnek. Nos, az a helyzet, h vedekeztunk esteherbe estem. Elegge nehezen viselem, faj a hasam, hanyinger, beteg erzet es tarsai. Na most a ferjemnek lesz ott uzleti ut, ugyh o megy 4 napra, en maradnak ithon a gyerekemmel...



De mit talaljunk ki? Miert nem megyek?



Nem fogjuk meg elmondani, mert nagyon korai meg es az anyos elegge pletykas. NEM szeretnem, h tudjanak rola.. 7 hetes leszek akkor...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook