Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok azokról a nyugdíjas szinészekről akik "sírnak" hogy nem tudnak megélni, és ezért kell dolgozniuk? fórum

Mit gondoltok azokról a nyugdíjas szinészekről akik "sírnak" hogy nem tudnak megélni, és ezért kell dolgozniuk? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. aug. 18. 18:59
A Kossuth dìjjal pl. sok pènz jàr ès az 0r0k0s tagok halàlukig t0bb szàzezer Ft-ot kapnak havonta!! -bocsi a gèpelèsèrt, de 1 honapig nincs magyar billentyuzetem:((-
7. angyal63 (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2008. aug. 18. 18:55
Teljesen igazad van. Ha a nyugdìjalapba t0bbet tettek volna be az èvek soràn, akkor nem 50ezer lenne a nyugdìjuk, egyèbkènt meg nem abbol èlnek, hanem a be nem vallott milliokbol. Farm, lovak, sok hektàrnyi birtokok...stb. (meg a reklàmok: kevès munka nagy gàzsi) Van egy mondàs: "Aki sìr attol el kell venni" van benne valami...
6. LoLiNa (válaszként erre: 4. - 025c5b6977)
2008. aug. 18. 18:49

télen 50? nekem nyáron 60 (minimum) a kiadás (minden) vidék, saját lakás..

4 fő. gyesen vagyok, mégsem sírok.. és apuka se hoz haza 70nél többet..

na adjuk össze..

5. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - 97c5294a47)
2008. aug. 18. 18:47
Én erre csak annyit mondok: nézzük már meg micsoda vityillóba laknak színészeink ( öregek, középkorúak ). Életem végéig nem fogok tudni olyan pazar kérót összehozni, mint amikben ezek laknak.( Lásd: pl. Lakáskúltúra )Nehogy már ne tudjanak spórolni öreg napjaikra. Majd, ha ráérek sajnálom őket....
2008. aug. 18. 18:28
Egyébként én 63 nm-ben lakom, és téli hónapban van olyan 50 ezres költség, ez csak a lakásfenntartásra megy el. És ha nem a gyerekkel vagyok itthon gyeden, gyesen, akkor is olyan 73 körül kapok kézhez. Én is sírhatnék :)
2008. aug. 18. 18:27

Hát... valószínű hogy ők más életet éltek régebben, és ezért van ez.

De tényleg szomorú hogy mi átlag emberek, élünk ahogy élünk, és a nagyszüleink, szüleink is joval kevesebet kapnak kézhez mint az említett nyugdíjak és mégis fenn tartják a lakást, meg nem halnak éhen.

2008. aug. 18. 18:25

Remélem nem lincsel meg senki, de engem rettentően dühit, hogy sírnak hogy nem tudnak megélni, és hogy mennyit dolgoztak és milyen kevés a nyugdíjuk.

Multkor Pásztor Erzsivel láttam egy interjút, melyben mondta hogy 90 ezret kap, és ebből nem tudja fenntartani az 50 nm-es panellakását. Könyörgöm, én is egyedül vagyok, és én is panelba lakom, nagyobba mint ő, és per pillanat kevesebbet kapok kézhet mint az ő nyugdíja, mégse sírok.

Vagy Sztankay aki 150 ezres nyugdíjból nem tud megélni, és még sorolhatnám tovább.

2008. aug. 18. 18:23
MIt gondoltok azokról a nyugdíjas szinészekről akik "sírnak" hogy nem tudnak megélni, és ezért kell dolgozniuk?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook