Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok a füvezésről? fórum

Mit gondoltok a füvezésről? (beszélgetős fórum)


27. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 14:37

Soha nem próbáltam.

Sokan jointtal kezdik, aztán keményebbel folytatják.

Te döntesz.

26. syria (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 14:16
Az én véleményem az, hogy kerüljed, mert pont olyan káros lehet mint a cigaretta, vagy az alkohol. Na! Ez alapján már tudsz dönteni?
25. andi6020 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 23:11

Azt azért csak el tudod dönteni, hogy elszívj e egy gandzsát, vagy ne.

Szerintem amúgy szívjad.

24. Scherlock (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 21:42

Ez de beteg már! :D


Nem tudod, mit gondolj!???


Azt tudod már, hogy holnap mikor kelsz fel, vagy majd abban is segít valaki, hogy eldöntsd? :D

23. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 21:33

Én azt gondolom ha legális lenne,néha beleférhetne,ha az orvosi kontroll is meglenne hozzá,személyire adnám a patikában,és havi 1-2 dose fölött kötelezném a féléves eü vizsgálatot,aki azon bukik,vagy amúgy is bukik,annak nagyszerű favágó iskolát nyittatnék szibériában...

Mert így natúr ahogy most hozzá lehet jutni,csak orgazdaként,és erősítve a bűnözést.

22. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 21:33

2x próbáltam, sajnos úgy okádtam tőle, mint a lakodalmas kutya. Így csak olyan cucc fér bele (belém), ami nem a gyomrom kavarja fel.


Káros? Hát nyilván.

Életveszélyes, mint maga az élet.

2020. dec. 28. 21:19
Kb olyan hatása van mint amikor az ember nyugtatóra piát iszik. Először felpörög tőle, aztán meg hirtelen lenyugszik. A nyugalmi állapot a hosszabb.
2020. dec. 28. 21:11
Azt hogy legálissá tenném. :D Mondjuk én már nem élek vele, de fiatalabb koromban nem egyszer...nem olyan mint a nehézdrogok, nem halluciálsz tőle, nem okoz függőséget se, legalábbis nálam nem okozott, nem voltak elvonásai tüneteim amikor nem szívtam, de viszont ellazított teljesen. Ha van aki nem képes feloldódni társaságban, annak melegen ajánlott. Egy száltól nem állsz be, de jót tesz az idegrendszerednek. ;)
19. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 21:03
A "barátod" miatt ne szokjál rá inkább keress másikat...
18. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Globus)
2020. dec. 28. 20:28
Szerintem is. Ma már teljesen hidegen hagy.
17. cc7a88f96d (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 12:41
Èn sem ajànlom.Kb olyan mintha erősen be lennèl rùgva,de ugye itt nincs màsnapossàg.Ne kapj rà erre.Azt a pènzt költsd egyèbre.
2020. dec. 28. 12:40
Van orvosi kannabisz és használják a gyógyászatban.Aki "füvezik" nem azt a fajtáját használja.
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 12:28
Nem érdemes kipróbálni, én ezt gondolom. Azt fogja mondani aki adja, hogy egy kipróbálástól nem szoksz rá. de feldob, ezért még egyszer kipróbálod. Aztán már ha kicsit rosszabb passzba kerülsz, azonnal szívni fogod, mert emlékszel milyen volt. És már rá is kaptál. Kérdés hogyan akarsz élni, és megtudod-e venni. Mert azért egy átlagfizetésből nem lehet finanszírozni ezt. Perze nem tudhatom mennyi a jövedelmed, de bármennyi, e helyett egy csomó sokkal hasznosabb és élvezetesebb dolgot is fel tudnék sorolni most rögtön. És te?
2020. dec. 28. 11:31
Egy munkatársam ajánlotta, hogy hoz nekem. Nem tudom mit gondoljak. Véleményeket várok.
13. globus (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2020. dec. 28. 11:31
1x próbáltam ki húszas éveim végén. Eldöntöttem, hogy annyira nem jó, más örömök többet érnek. Kinek mi...
2020. dec. 28. 11:28
Te mit gondolsz FI?
2020. dec. 28. 10:57
Nekem a hippik kínálták '73-ban először, finoman visszautasítottam. Azóta lett volna alkalmam párszor, de eddig még nem próbáltam, tehát azt "tudom" amit másoktól olvasok.
2020. dec. 28. 10:54
Azt gondolom a füvezésről, hogy végstádiumú rákos betegeknek akik ordítanak a fájdalomtól könnyítést jelenthet. Bár ami ennél jobb az eutanázia, de sajnos nálunk ez nem megengedett. Jó, a füvezés sem, de legalább hozzájut aki akar.
2020. dec. 28. 10:48
Káros, nálam nem fér bele.
2020. dec. 28. 10:47

Régen kb 1-2 embert leszámítva a haverjaim közül mi d fűvezett. Van nem is egy aki konkrétan hot zombi annyit szívott már. Egy ép gondolata nincs, képtelen a mindennapokat nélküle végig csinálni. 30+ ez szerintem pláne csaláfos emberként ugyan úgy folytatva mint egy tini..szerintem nagyon gáz.


Egy kibirhatatlan fájdalmakkal küzdő, végstádiumban lévő beteg embernek azt mondom rendben. Vagy egy súlyos tourette szindrómásnak, parkinsonosnak. De egy egészségesnek napi rendszerességgel nem.



Pár éve pont egy fűves szomszéd miatt költöztünk el kisgyerekkel a szuper albérletünkből. Ő konkrétan a nap 24 órájában 28-ban tolta.. Nem lehetett szellőztetni, létezni. Pont a hálószobáink alatt volt a nappalija. Nyáron a legnagyobb dög melegben éjjel sem lehetett ablakot nyitni, télen a lépcsőházban harapni lehetett a levegőt..

2020. dec. 28. 10:21

Használtam már párszor és a hangsúly azon van, hogy párszor. A párom is. Semmi bajunk sincs. Kicsit beszűkült gondolkozásnak látom azt, hogy zombulásal azonosítják a füvezést.Talán az alkoholhoz tudnám hasonlítani. Ott sem mindegy, hogy naponta, vagy alkalmanként iszol. Arra is könnyű rákapni, mégis legális. Leihatod magad úgy, hogy a mentő visz a kórházba, de az elfogadott. 😄 Agresszív füvest még nem láttam, de agresszív piást nem egyszer.

Ha tényleg ésszel használod, akkor nem káros. A füstje kicsit markánsabb, mint a rendes ciginek, de a mindennapi dohányzás még így is sokkal rosszabb, mint havi 1 vicces spangli. Még 1 valami: rossz kedvedven ne szívj, mert felerősíti. Pánikbeteg vagyok, szóval tudom.

Amúgy a rendes drogok szarok és soha nem támogatnám vagy próbálnám egyiket sem.

2020. dec. 28. 10:19
Nekem nem fér bele. Középiskolában és egyetemen sokan füveztek körülöttem, én sosem próbáltam ki. Nagyon nem tetszett az az állapot, amibe kerültek általa, szerintem egy kultúrált alkoholfogyasztás sokkal gusztususabb. Társkereső időszakomban sok udvarlót vissza is utasítottam miatta, az én közelemben nincs ennek helye.
2020. dec. 28. 10:03

Én is próbáltam fiatalon párszor. Engem a marihuána kiütött. :D

3x-i alkalom volt. Azóta sem. Nem nekem való.

2020. dec. 28. 10:00
Sok füvest ismerek. Semmi bajuk és csak alkalmanként szívják. Az sem mindegy mit szív, mennyit, mikor.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 09:53

Szépen lassan bambává tesz.

Egy kripli leszel, aki nem tudja, mi az öröm.

Miért kell, hogy beleférjen?

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 09:49

Èn sajnos kifogtam annò egy fèrfit..lassan 40èvesen is èjjel nappal szìvja.Volt fiatal kollèganőm aki minden reggel 6ra munkahelyre màr betèpve èrkezett,rendszeresen....

Szerintem ràkattan az ember,ùgyhogy csak òvatosan...

2020. dec. 28. 09:47
Káros, vagy néha belefér?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook