Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondolsz az EMO-król? fórum

Mit gondolsz az EMO-król? (beszélgetős fórum)


15. laszlozsu (válaszként erre: 14. - Aron882)
2009. szept. 23. 23:22

Hohó! Hátrább az agarakkal. Neked is van egy véleményed, neki is. Az, hogy ez a kettő nem találkozik egymással, attól még senki nem hülye.

Úgy gondolom több tisztelettel is meg lehet fogalmazni egy ellenvéleményt.

14. Aron882 (válaszként erre: 13. - Koppanya)
2009. szept. 23. 23:01
Azt se tudod, hogy mit jelent emonak lenni:D De hülyének lenni nem bűn :P
2009. júl. 3. 17:36

HAJRÁ ANTIEMO!!!!

ezt gondolom

12. 6ecff55bc6 (válaszként erre: 11. - Magányosfiú)
2009. ápr. 3. 18:37
nekem is volt ilyen időszakom, nem is rövid...amikor még nem volt túl ismert M.o.-on ez a stílus, de utána is, még sem gondolok úgy rá, hogy aha...akkor én emo voltam...
2009. febr. 10. 22:22
én úgy jöttem rá h emo vok hogy állíndóan magányos vóltam és öngyilkosis akartam lenni meg aztán tetszettenek a depis zenék a magányos szomorú zenék öltözködésben nem vok abszolúlt emo csak amogy leírtm úgyvagyok és ennyi én ilyen vagyok.:S
10. stuxx
2008. nov. 15. 22:43

XXI.-ik sz.-i "Darkhuszárok"...

Voltak ilyenek már a '90-es, '80-as és korábbi években is. Ugyanazzal a "csóró depis vagyok de érzelmes" mottóval.

A régiek is kinőtték, a mostaniak is ki fogják! Meg hát aztán jönnek majd az újak, újabb hülyeségekkel...

Így megy ez, amióta világ a világ :)))

2008. nov. 15. 22:29
EMO az Emotional szobol ered...ami erzelmes., erzelgost jelent...az Emo egy olyan stilusiranyzat...ahova olyan fiatalok tartoznak akik az erzeseiket..magukba zarjak,...fekete ruhakba jarnak....a zene amit hallgatnak a punkrock egyik melodikusabb valtozata...lehet normalisan is "viselni" ezt a kor..de egyesdek tarsitottak valami modern depresszioval..."depi" vel..es azt tartjak hogy ok depisek ezert emok..jah es meg is oletik magukat..de ez mar durva valtozata...de ilyet is halottam..;((..de hat nah minden fiatal valahova akar tartozni..igy a 14-16 eveseket jellemzi ez a kor..a tiniket..de kinovik..:)) lattam amr ilyet...mind kinovik..:))
2008. nov. 1. 22:16
Bután hangzik, ha azt kérdezem mi az EMO?
2008. okt. 30. 12:53
Szerintem elferdült gyerekek. Sajnálom a szüleiket, mert a fiúk például gusztustalanok.
2008. okt. 18. 18:12
emo<3
2008. aug. 16. 12:01

Na ez érdekes.

Lérdezed, hogy "Ha van antiemo akkor mondjuk antirapper miért nincs."


Egy ismerősömtől idézek, Ő ezt pontosan megválaszolta egy másik kérdéssel.


"Érdekes, hogy a biciklis felvonulással leállították budapestet (több tízezren voltunk) és senki nem panaszkodott - nem volt elentüntetés.

Most meg, hogy pár buzi felvonul, egy csomóan kimennek és ellenzik a dolgot.

Miért van ez?"


Én személy szerint elolvastam az oldalt, amit ajánlottál, de mégiscsak azt gondolom, hogy az ismerősöm kérdése talán rátok is vonatkozhat.

2008. aug. 16. 11:42

Tiszta marhaság ez az antiemo. Én nem vagyok se emos se antiemos, melletem megfér mindenki. Valakit csak azért utálni mert más fajta zenét szeret, más az életstilusa nem tudnék.

Nekem ugyan mind1, az jobban idegesit h ha tetszik valakinek egy olyan ruhadarab amit az emok hordanak, akkor már elkönyvelik emosnak azért mert felveszi ö is.

2008. júl. 29. 10:13
Szerintem mindenkinek a magánügye hogy néz ki,milyen zenét szeret és hogyan öltözködik.Az antik csak kötöszködnek!Miért nem lehet békén hagyni a másik embert???Nekem semmi bajom az emo-kal tetszik hogy felvállalják ezt a stilust!Nekem szimpatikusak!
2008. júl. 29. 09:53

Szerintem, azért piszkálják, utálják őket sokan, mert már a média is egy hamis képet alakított ki róluk. Pld. érvagdosás, mély depresszió- pedig eredetileg csak az átlagosnál érzékenyebb lelkivilág jellemző rájuk, bár...én úgy vagyok vele, hogy embere válogatja. Másfelől sokan csak divatból csinálják, de ennek is két része van. AZ egyik, aki úgy oltözik, haj stb. , és állandóan hangoztatja, hogy emo, de ha megkérdezed, hogy miért? vagy hogy alakult ki, nem is ismeri az egész történetét. Vannak, akiknek tényleg csak a külsőségek tetszenek meg, de el is mondják, hogy nem emok. Velük nincs bajom, mert miért ne tetszhetne meg másnak is egy olyan típusú ruhadarab, akármi?

Egyébként mindig van egy ilyen új hullám, amin fel vannak háborodva- egyrészt, másrészt meg egy csomóan azok akarnak lenni.

2008. jún. 24. 12:27

Írd meg hogy mit gondolsz az emo-ról az emo fiatalokról,és az ANTIEMO mozgalomról.


Szerintem van okuk rá amiért ezt csinálják és az antik szánalmasak mért szekálják őket.

Ha van antiemo akkor mondjuk antirapper miért nincs.Szóval szerintem az antik hülyeségeit ne higgye el senki inkább ha az emoról akarnak valamit megtudni akkor ide menjenek fel:

imemo.gportal.hu

itt mindent meglehettalálniaz Emoról

Köszi hogy elolvastátok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook