Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondolnátok? Kedves és nem a külsőségek érdeklik? Láttam az exét. fórum

Mit gondolnátok? Kedves és nem a külsőségek érdeklik? Láttam az exét. (beszélgetős fórum)


1 2
18. libikóka (válaszként erre: 16. - Df1e1c376c)
2021. jan. 26. 10:23
:))))))
17. Bichi (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2021. jan. 26. 10:22

Szerintem ő sem gyönyörű, ha azzal "nyugtatja" magát hogy a pasinak nem a külsőség a fontos, hanem a belső :).

Egyébként meg egy idegen, akit még nem is láttam, hogy jön ahhoz, hogy megkérdőjelezze, hogy miért van a múltamból fent kép. Szerintem tök szánalmas, aki rögtön törli...

16. df1e1c376c (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2021. jan. 26. 10:20
Most rugtem fel a vasaló deszkát, ahogy elmentem mellette. Ezt biztos hallotta minden szomszéd :D
15. Otsike
2021. jan. 26. 10:19
Nehéz kérdés...
14. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 10:15

En a napokban pakolasztam szabadsagon koltozes utan, es lattam par fenykepalbumot (tudod, az a papirra nyomtatott ize). A parom volt felesege, akit azert vett el, egy szep no volt. Azok az exei, akiket most lattam, azok is szep nok voltak. A lanya anyja meg baromi szep no meg most is.

A parom meg egy kedves, normalis ferfi, es jol is nez ki, es a belso ertekek erdekeklik.

Osszetornem a kicsi kacsojat, ha ki ararna dobni. O is a kepeken van.


En nem tudom, mikor leptem be a fb-ra, talan par eve. Nem is toroltem, nem fagyasztottam, azt hiszem. De a volt ferjemrol tuti van fent stizeneves kep.

A dedo utan mindenkinek van multja.

13. Amaunet (válaszként erre: 4. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 09:37

A nagymamát is töröltetnéd vele, mert az egy vidéki, ráncos kis öregasszony fejkendőben, kötényben?


A képek mellett szerepelnek dátumok is, nemde?

Ne bántson, hogy vállalja a múltját!


Majd te is felkerülsz az albumba és eldicsekszik, hogy neki bejött az élet, mert megismert egy gyönyörű nőt!

2021. jan. 26. 09:37

Hát majd eldől ,mint az a bizonyos vasalódeszka.

Nagy következtetéseket ne vonj le.


Még a fiút/ férfit sem ismered ( már élőben) . Lehet te is megdöbbennél ha szakítás után az lenne az ex első dolga hogy a nyomodat is eltünteti,már ha nem valami rettenetes szakítás volt.

2021. jan. 26. 09:32
Ja, és nem értem, miért kell foglalkoznod az exével, pláne hogy még nem is vagytok együtt. De utána se kéne. Ez arra vall, mintha nem lenne elég önbizalmad, és méricskéled magad.
10. NomNom (válaszként erre: 1. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 09:29
Mesélj még...
9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 09:29

1; Nem tudom. Megismered, megtudod.


2; Utálhatod, de múltja mindenkinek van. Le kellene mér szakadni erről a facebookos instás fas*ságról. A régi fényképalbumot sem dobod ki, és a memóriája sem törlődik senkinek, csak mert te megérkeztél.

2021. jan. 26. 09:28

A külső semmit nem jelent, egyedül csak arra tudsz következtetni belőle, hogy az illető ápolt vagy ápolatlan.

Lehet, hogy a srác is egész máshogy fog kinézni a valóságban, majd ha találkoztok.

2021. jan. 26. 09:24
De szépen ragyog a 🌞.
6. unom (válaszként erre: 4. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 09:16

Miért kellene törölnie?

Ha tényleg normális, és ezen kezdesz hisztizni, kétlem, hogy ebből lesz valami.

2021. jan. 26. 09:15
Nem, nem biztos, hogy kedves és normális és az sem, hogy a belső értékek érdeklik. Lehet, hogy azért volt a csúnyácska lánnyal, mert nem akadt jobb neki. Aztán a lány rájött, hogy ő csak egy szamár az áhított ló helyett és ezért szakított.
2021. jan. 26. 09:11
Az, hogy ez alapján ez egy kedves, norlális férfi lehet, akit a belső értékek érdeklik, ugye? A másik pedig a közös képek az ex nővel. Én utálom őket.
2021. jan. 26. 09:10

Irigylem a problémádat.

A múltat nem kell és nem is lehet semmissé tenni.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Maja_maja)
2021. jan. 26. 09:08
Mi a konkrét kérdés?
2021. jan. 26. 08:58

Szóval elkezdtem ismerkedni egy sráccal (29) és megnéztük egymás közösségi oldalát. Külön kielemte, hogy igen, vannak képek az exével, de még nem törölte őket, mert család is van rajta van.

Aki nagy darab, az arca sem a legszebb. 4 évig voltak együtt. Arra következtetek ilyenkor, hogy a srácnak a belső értékek a fontosak és egy jó ember, kedves.

Emellett azt is leírta, hogy nem posztol sokat, de amúgy élőben jobban néz ki. Emellett, hogy nem ő a legjobb pasi, de vicces és érdekes. Ezeket emelte ki.


Mondjuk eleve utálom, hogy fent maradnak a képek az exekkel. Ti? Oké, az életünk része, de annak a résznek vége. Mit kell tovább reklámozni? Nem értem. ... de így legalább megláttam, hogy kivel volt együtt. Nem egy feltűnő, gyönyörű nőies nővel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook