Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit főzöl/főztél, amikor anyósodék mentek hozzátok vendégségbe? fórum

Mit főzöl/főztél, amikor anyósodék mentek hozzátok vendégségbe? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 13:26
Egy pohár teát :-))
2011. jún. 13. 10:41

Szombaton jönnek,marharagu leves +pujka szelet,+ töltött.Csirke sütve,mustáros tarja.Ubisali+frencia+gyümölcs......Rétes+ami jön.20-an leszünk......JAJ....

Mama+ 4 tesó családostol.

2011. jún. 3. 13:07

Az attól függ, milyen alkalomból jön.

Karácsonykor egyben sült zsályás pulykát, kenyérszósszal, áfonyamártással, gesztenyés kelbimbóval és gesztenyés krumplipürével, áfonyás mascarponetortával és fűszeres gesztenyelevest. Máskor grilleztünk, ha csak úgy jött. De volt már egy nagyobb összejövetelen speciális pácban sült csirkecomb és marhaborda, cole slowe, majorannás újburgonyasaláta, házizsömle, tésztasaláta, gyümölcssaláta, túrótorta és pogácsa is. Vagy pórékrémleves, egy könnyű halétel és torta. Sokféle volt már, hirtelen ennyi jut eszembe.

2011. jún. 3. 12:35
(l)
2011. máj. 31. 15:18
Töltött káposzta,hús leves,Párolt rizs,rántott hús,sült hús,Fasírozott,hagymás zsíros krumplit,ők csak a parasztos kaját szeretik!
2011. máj. 31. 15:06
Bármit, amit mindannyian szeretünk.
2008. okt. 7. 13:17
Nyáron mi is bogrács, grill, télen fasírozott, rántott husi, saláták, pogi, torta. Én a kollégáimat szoktam meginterjúzni. MIndig jön valami új és klassz ötlet.
2008. okt. 7. 13:15

Nekem már nem él szegény anyósom, nagyon jóban voltunk és minden hétvégén hozta a fia, utána vitte is haza.

Mindig azt főztem, amit mindnyájan szerettünk, bár néha a könnyebség kedvéért rákérdeztem, hogy kíván-e valamit.

Mikor már a keresztfiunkat is hozta, akkor igazodtam a két gyerekhez, a sajátomhoz és a kereszthez.

2008. okt. 7. 13:14
Nálam a sváb szelet bejött felraktam a receptek közé. Gyors egyszerű és nagyon finom!!!
2008. okt. 7. 13:11
nem nagyon szokott jönni.
2008. okt. 7. 13:01
szendvicset :DDD
2008. okt. 7. 13:00

Változó, de manapság a kedvenc a tejszínes-sajtos húsi.

Ill. van még egy kedvenc, a pulykatorta is krumplipürével.

De nyáron pl. sokat bográcsozunk, grillezünk.

1. yda
2008. okt. 7. 12:58
Mit főzöl/főztél, amikor anyósodék mentek hozzátok vendégségbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook