Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit érzel, ha kórházba kell menned? (Nem műtétre, hanem pl. 1 vérvétel vagy látogatás céljából?) fórum

Mit érzel, ha kórházba kell menned? (Nem műtétre, hanem pl. 1 vérvétel vagy látogatás céljából?) (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. globus
2012. aug. 28. 15:33
Közelmúltbeli borzalmas emlékek feltolulása miatt már az épület láttán rossz érzéseim vannak.
2012. aug. 28. 15:32
Semmi különös. Ez is egy intézmény a sok közül.
2012. aug. 28. 15:31
Kifejezett élvezettel megyek oda,lehet hogy röhejesen hangzik de így van.Mindig is vonzottak az egészségüggyel kapcsolatos dolgok az egészségügyi intézmények az ott folyó munka,stb.....
12. Kege
2012. aug. 28. 15:27
nekem kifejeztten gyomoridegem lesz és hányingerem az izgalomtól..de ha még a gyerekorvoshoz viszem a fiamat oltásra ,vagy csak vizsgálatra,akkor is ugyanez..utáálom!
2012. aug. 28. 15:24

Azt, hogy volna jobb dolgom is, de hát mindegy, letudjuk és kész...

Látogatóba menni viszont nem igazán szeretek. Annyira levegőtlenek a kórtermek, hogy egyszerűen nem kapok bent levegőt és rosszul leszek viszonylag rövid idő alatt. Sietek is ki a friss levegőre... (a kórházszag amúgy nem zavar, csak az, hogy SZÓ SZERINT NINCS BENT LEVEGŐ :( )

10. csgybzs (válaszként erre: 1. - D6fd5940b1)
2012. aug. 28. 15:20
Valakivel menni/látogatni nem nagy ügy... vérvétel.. na az igen!
2012. aug. 28. 15:20

ápoló vagyok de nem szeretek bemenni..lehet ezért is tértem vissza újra a sulipadba és más felé kacsingatok...

nem szeretem...sok rosszért mentem oda, mint magán ember...

de ha menni kell menni kell...nincs mit tenni

8. inta
2012. aug. 28. 15:19

Semmi extrát, édesanyám nyugdíjig egészségügyis volt, sokszor mentem be hozzá a pszichiátriára, ahol dolgozott. Ott azt hiszem, láttam mindent :).


De az teljesen más volt, amikor őt látogattam egy másik kórházban, másik osztályon a betegsége miatt és az életéért aggódtam. Bár a kórházban akkor is 'szerettem' lenni, legalább vele voltam, és láttam a saját szememmel és nem pedig máshol aggódtam érte.

2012. aug. 28. 15:11

Szintén egészségügy,otthon érzem magam.:-)

De pl. apukám falfehér lesz,bármi miatt megyünk. A szagtól hányingere van, alapból a gondolattól is rosszul van.

6. homern (válaszként erre: 1. - D6fd5940b1)
2012. aug. 28. 15:10
semmit,az első bekezdésből pl semmi sem igaz rám, de azért nem is szeretem.olyan mintha bármilyen más helyre mennék intézni valamit :)
5. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - D6fd5940b1)
2012. aug. 28. 15:07
Én is ezt érzem.:)
2012. aug. 28. 15:07
Semmit.
2012. aug. 28. 15:06
Semmi különöset,rutin azt kész.
2. agis
2012. aug. 28. 15:06
Nem csinalok nagy ugyet belole, megyek, es kesz. Ha kell, persze, nem oda jarok kirandulni.
2012. aug. 28. 15:05

Szinte kivétel nélkül azt tapasztalom, hogy az emberek irtóznak a kórháztól..

Ha valami elintézni valójuk van, vagy csupán kísérnek valakit, már a frász kerülgeti őket a gondolattól is, hogy be kell oda tenniük a lábukat..

Ha már ott vannak, akkor jön a "fujj de kórházszag van" reakció..

Persze, sokan a kórházat mindenképp a betegségekkel kapcsolják össze,ami negatív érzést kelt az emberben, oké,ez részben érthető..

De itt új életek is kezdődnek, gyermekek születnek :) Sokan mégis irtóznak a kórházaktóól..


Hmm..csak én vagyok kivétel? Én kifejezetten szeretek bemenni..

Igaz,engem a hivatásom is oda köt :) de mármelyik kórházba,bármilyen okkal teszem be a lábam(kivétel a gyerekosztályra,mert akkor tudom a gyermekem beteg,oda így én sem szivesen megyek), szinte kivétel nélkül mondhatni otthon érzem magam :)))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook