Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit érez? fórum

Mit érez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
105. 937a2a883a (válaszként erre: 102. - Hedix01)
2011. febr. 22. 09:56
Basszus!Ez annyira igaz :-)
104. hedix01
2011. febr. 22. 06:45
Nem !
103. Szilvamama (válaszként erre: 102. - Hedix01)
2011. febr. 8. 09:34
Ez nem Kánya Kata???
102. hedix01
2011. febr. 8. 08:34

Tisza Kata idézeteiből ollóztam,nagyon egyet értek vele.Talán nektek is tanulságos,olvassátok el!

"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez."

101. sunshine24 (válaszként erre: 99. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 19:06
Tudod mi vagy te? Egy önző liba. Sajnálom, de ezt gondolom. Nem tudom, hogyan tudsz nap, mint nap a párod szemébe nézni.
100. 9e32886f4a (válaszként erre: 99. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 18:11
ha csak a párod van számodra akkor miért csalod? nem értem..
99. Csacseszka (válaszként erre: 98. - 47857a36a5)
2011. febr. 3. 15:29

Köszönöm szépen! Én tényleg szeretném őt elfelejteni, de így tényleg szörnyen nehéz.

Tudom, hogy soha nem hagyja el a családját. És lehet titkon mégis ebben reménykedem.

Szeretem, és ez így nehéz. Nem tudom nap mint nap figyelmen kívűl hagyni, hiszen egy légtérben dolgozunk, muszály vagyok szóbaállni vele, látni....

Gondolkoztam az új melón is. De nehéz olyant találni amiért megéri innen elmenni.

Miért nem hagyom el a párom? Nekem senkim nincs, csak ő!

2011. febr. 3. 14:11

Csacseszka! Szerintem elképzelhető, hogy a pasi tényleg szeret téged, tényleg fontos vagy. Lehet, hogy otthon valóban kevésbé jó az élete. DE egy valamivel tisztában kell lenned, szerintem - az általad említett okok miatt (hitel, gyerek stb.) SOHA nem fogja elhagyni a családját.


Azt az egyet viszont nem értem, hogyha te nem vagy férjnél, nincs hitel, nem szereted a párodat - tehát semmi komoly dolog nem köt össze benneteket - akkor miért vagy vele? Félsz változtatni? Azt hiszed, hogy nem kellesz senkinek? Nem csak ez a két pasi van a világon!


Szerintem az lenne a legjobb, ha tényleg erős lennél és hagynád a nős pasit! Tudom, hogy rossz lehet, hogy minden nap látod, érzed az illatát, DE! ha nagyon erősen elhatározod magad - mégha az első pár hétben nehéz is lesz - bármire képes leszel és nem tud kibillenteni már ő sem a stabil lelkiállapotodból.

97. Szilvamama (válaszként erre: 95. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 13:42
Áltatod magad :) Dehogy próbálod te elfelejteni, szereted, élvezed a helyzetet :)
96. Szilvamama (válaszként erre: 93. - E458602baf)
2011. febr. 3. 13:41
Ezt én is így érzem ... 34 éves vagyok, de elmondhatom, hogy soha nem kezdtem nős férfival. Pedig lett volna jelentkező, a 20-as éveimben meg pláne :)
2011. febr. 3. 13:33

Igen, a baj, hogy szerelmes lettem, pedig nem akartam. És jó volt a kaland, hogy olyanokban volt részem mint még soha. És ha ez ennyi is volt, akkor is valamilyen szintem megérte. Mert lehettem az, aki más mellett nem.

Próbálom őt elfelejteni, de így tényleg nehéz, hogy nap mint nap látuk egymást, és vágyunk egymásra:(

94. sunshine24 (válaszként erre: 88. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 13:33
Csacseszka te mazohista vagy. Vannak ilyen nők. Élvezik, ha megalázzák őket, élvezik, ha szenvednek. Másrészt meg hogy tudsz te a párod szemébe nézni? Miért nem lehet megmondani neki őszintén, hogy nem szereted, nem kívánod, semmi kedved vele lenni? Neki még lenne lehetősége boldognak lenni egy olyan nő oldalán, aki tényleg szereti, és megbecsüli. Te pedig megfosztod őt ettől.Színtiszta önzőség.
93. e458602baf (válaszként erre: 92. - Szilvamama)
2011. febr. 3. 13:22

Én sem ítélem el egyáltalán...voltam hasonló cipőben, és mindig hálát adok azért, hogy még időben nemet mondtam...mert később már nagyon nehéz.

De valahogy amikor elmondta a pasi hogy barátnője van, úgy éreztem hogy hozzá se tudok érni...hogy ő nem az enyém...onnantól minden megváltozott bennem. Pedig egészen addig majd kiugrott a szívem mikor megláttam.

Nem vagyunk egyformák.

Az ilyen szituációt sok szemszögből láttam már... volt hogy egy pasi ajánlotta fel, hogy a párom mellett ő szívesen lenne velem... abból se kértem.

És voltam olyan helyzetben is, hogy a pasi nézegetett más nők után... na az szörnyen rossz volt...annyira megalázó :S

De én úgy érzem, hogy itt már nem tudok tanácsot adni Csacseszkának... mert ő már eldöntötte hogy így jó neki.

92. Szilvamama (válaszként erre: 91. - E458602baf)
2011. febr. 3. 13:10

Ezzel már birkózzon meg az ő lelkiismeretük ...


Mi csak tanácsot tudunk adni, és ezek a tanácsok nerőben ellentétesek az ő akaratukkal. Az ő élete, azt kezd vele amit akar.


Én annak ellenére, hogy egy ilyen nő közreműködésével veszítettem el a férjemet nem ítélem el. Szerelmes.

91. e458602baf (válaszként erre: 86. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 13:01

Bocsi! :)

Hát ha neked jó így, akkor nem tudok többet tanácsolni :)

Csak azt nem értem mért kell más embereket ezzel megbántani és becsapni, megalázni...meg sorolhatnám.

Na mindegy, ez a ti dolgotok.

Minden jót kívánok!

90. Csacseszka (válaszként erre: 89. - Szilvamama)
2011. febr. 3. 13:00
Tudom:(
89. Szilvamama (válaszként erre: 88. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 12:56
Értem én ... az eszeddel tudod, hogy nem ez a legjobb, de a szíved uralkodik a fejed felett ... :)
88. Csacseszka (válaszként erre: 87. - Szilvamama)
2011. febr. 3. 12:53
Tudom, hogy független pasi kéne. De ha őt szeretem, és ha nekem jó így? Míg boldogok vagyunk élvezem.....
87. Szilvamama (válaszként erre: 86. - Csacseszka)
2011. febr. 3. 12:49
Igen, ez van ... Ha elfogadod, hogy ennyi jut neked belőle, és nem akarsz többet. De Te többet akarnál, igaz? Mert szereted. Nagyon fog fájni, ha vége lesz. Mielőtt belemész egy akár évekig is elhúzódó viszonyba, gondold meg. Nem szeretnél családot, gyereket? Mert azt könnyebben megkapnád, ha egy független férfi párja lennél.
2011. febr. 3. 12:30

Dolgozom!

Ja, és nem számítottam csupa pozitív dologra! És megértelek benneteket is! És elfogadom.

De ez van. Én szeretem:(

2011. febr. 3. 11:00

Csacseszka, Te már nem szállsz be a beszélgetésbe?

Vagy megoldódott a dolog? Történt valami? Hogy döntöttél?

Ez a fórumozás már csak ilyen...nem mindig azt a választ kapjuk amit várunk ;)

84. Szilvamama (válaszként erre: 76. - A14deb9047)
2011. febr. 2. 19:00

Csatlakozom ... Megcsalt feleségként az elenségemnek nem kívánok ilyet, pláne egy olyannak, aki soha nem bántott. Viszont az eltellt 3 hónapban én is kaptam ajánlatot nős férfitól, és látom, hogy milyen könnyen bele lehetne keveredni egy ilyen kapcsolatba. Viszont mivel épp most próbálok kimászni a gödörből, tudom, hogy milyen pocsék lenne a feleségének. Persze az, hogy én nemet mondok, nem azt jelenti, hogy mással nem teszi meg. És itt sem beszélhetnénk heti több alkalomról, mert neki az időnkénti összebújás is megfelelne. Ami ugye a lebukás esélye nélkül megoldható.


Át kellett értékelnem dolgokat, és rá kellett jönnöm, hogy a nős férfiak többsége nem veti/vetné meg az esetlegesen kínálkozó alkalmakat. A férjemről sem gondoltam volna soha, de igaz a mondás: álló tóban lakik a béka ...

2011. febr. 2. 17:29

Az első hozzászólásodból sok mindenre választ is lehet kapni.

Azért vetet véget, mert kiderült a munkahelyeteken és fél a lebukástól. Azért még nem akarja teljesen megszakítani a kapcsolatot...hátha kellhetsz még később.

Azt mondta nem szerelmes beléd... akkor erre is megvan a válasz, hogy mért nem hagyja el az asszonyt.

Azt hiszem ez elég egyértelmű... már mint nekem így jön le ez az egész. Te csak egy pótlék vagy ahhoz, ami hiányzik otthonról, és ez nem feltétlenül a szex. Szerintem ezt érzi ez a pasi.

Közbe persze neked is bejönnek ezek a kis lopott percek... de ha tényleg szereted, ahogy írod, akkor hagyd el a jelenlegi párodat függetlenül attól hogy mi lesz a titkos kapcsolatotokból.

És ezt a gyáva hazug(nekem annak tűnik kívülről) pasit is próbáld elfelejteni...menny társaságba szórakozz...majd meglátod lesz aki igazán értékel...nem ő az egyetlen pasi a világon.

82. a14deb9047 (válaszként erre: 80. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 16:34

A levelezés nem kerül semmibe... akár csak játék, szórakozás is lehet; sokat elbír a net :D

akár a göncölszekeret is lehozza neked az égről a neten.

81. e458602baf (válaszként erre: 80. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 16:28

Nehéz ezekre a kérdésekre választ adni...hisz nem ismerjük az illetőt...nem tudunk róla semmit.

Először is... te döntsd el magadba hogy mit akarsz.

De szerintem azt gondold végig, hogy megérdemli-e a párod és az ő felesége hogy hazudjatok nekik. Nem hinném. Először is ezt a részét kellene tisztázni a dolgoknak.

Aztán ráértek eldönteni, hogy kelletek-e egymásnak.

Hidd el, hogy ha egy pasi igazán szerelmes és egy nővel akar élni, annak nem lehet akadálya.

80. Csacseszka (válaszként erre: 71. - E458602baf)
2011. febr. 2. 16:19

Én megpróbálom más szemszögből nézni a dolgot! Elhiszem, hogy csak kihasznált. Mint írtam, lett volna alkalmunk naponta szexelni, de nem tettük, nem az volt a lényeg. Nem kellettt soha időpontot egyeztetni, egy helyen dolgozunk, egy munkabeosztással. Minden áldott nap munka előtt és után is találkoztunk. Mégsem volt szex.


Ha kihasznált, miért ő vetett véget ennek? Miért nem ment bele abba, hogy ezentúl csak egy gyors szex ereéig találkozzunk? Miért levelezik velem egyész álló nap? 30 e-mailt simán váltunk egy nap.és hétvégén is!


És nincs kapuzárási pánika. Én nem vagyok még 30 ő nincs még 40!

79. a14deb9047 (válaszként erre: 78. - 9e32886f4a)
2011. febr. 2. 15:35
Igen, ezt akarják elhitetni velünk, hogy nem vagyunk elég jók!!
78. 9e32886f4a (válaszként erre: 76. - A14deb9047)
2011. febr. 2. 15:30
bár én még nem vagyok férjnél, de elmondthatom hogy jelenlegi páromon kívül az összes többi exem mindig megcsalt egy másikkal, és az is elég vacak nyomorult érzés. Mindig azt hittem bennem van csak hiba pedig nem.
2011. febr. 2. 15:27
én már azon is elgondolkodtam bár nem tudom az pasi korát se csacseszkáét, hogy esetleg nincs e kapuzárási pánika a palinak és azért megy félre?
2011. febr. 2. 15:27

Mint megcsalt feleségként merem mondani: az a legundorítóbb érzés, amikor az ember megtudja, és rájön, hogy hazajön hozzá és úgy tesz, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, mi több, még játssza is a fejét... és ezek után még elvárja, hogy mindent megkapjon! És közben ez sem jó, az sem jó, kötözködik, és úgy csinál, mintha a feleségben lenne a hiba, pedig közben ő sunyít ezerrel. Nem elég finom az étel, nem elég síma a kivasalt ing, szóval az ilyen apróságok; miért megy el fodrászhoz, miért van egy új darab ruhája, miért késett 20 percet, stb...

Nyitottam én már ajtót a karonülő kisgyermekkel nőnek... szegény se köpni, se nyelni nem tudott... úgy menekült el, mint akit üldöztek. Sajnáltam... Bontottam föl véletlenül levelet...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook