Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit érez? fórum

Mit érez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. febr. 2. 11:12

Nehéz helyzetben vagy. Írod hogy már az illatától elájulsz, akkor így nehéz lenne elfelejteni. Na meg ugye mindennap találkozol vele a munkahelyen.

Én azt mondom hogy ha egy férfi szerelmes lesz, akkor lépni annak érdekében. Ha viszont nem lép akkor ez így jó neki, esze ágában sincs változtani a helyzeten.

Mondjuk az kicsit furi hogy csak havonta használta ki az alkalmakat. Lehet hogy mégsem a szex az ami hiányzik neki a kapcsolatából. Szerintem akkor többször próbálkozott volna. Na meg hogy ne emlegesd az eddig együtt töltött időt. Fura ez nekem. Nem mesélt még a párjával való kapcsolatáról?

2011. febr. 2. 11:10
Nem tudhatjuk mit érez.Lehet boldogtalan a hazássága,csak nem akar kilépni belőle az általad leírt okok miatt (hitel,gyerek).De a lényegen ennek ellenére semmit nem változtat...lehet,hogy szeret,de amíg nem akar változtatni a jelenlegi helyzeten,addig nincs értelme várni rá,keress mást.
13. Csacseszka (válaszként erre: 10. - Szilvamama)
2011. febr. 2. 11:07
Igen annyira fantasztikus volt Vele, hogy elmondani nem lehet:( És ez is több a semminél!
2011. febr. 2. 11:04

... miért kellene neki mást találni, hát írja, hogy neki is van párja... :/

... amúgy nem a 2. vagy... 1. gyerek, 2. feleség, 3. munka, 4. anyuka 5. apuka... 6. rokonok... 7... barátok... 8.... hobbi... Te csak valahol a 20. körül vagy kb.... klasssssz. :/

11. Csacseszka (válaszként erre: 9. - E458602baf)
2011. febr. 2. 11:02

Tudom, hogy kár volt belevágni hisz én jöhetek ki szarul ebből egyedül.

megpróbálom lezárni de nem megy. Itt dolgozunk együtt, ha megérzem az illatát végem:(

10. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Csacseszka)
2011. febr. 2. 11:00

Valahol meg tudlak érteni ... jobb/több, mint a semmi. Persze nem lenne örökre a "semmi", ha őt hagynád elmenni, találnál magadnak olyat, aki tényleg szeret. Csak idő kérdése. Amíg nem zárod le őt magadban, és rekeszted ki az életedből őt, esélyed sincs mást találni.


Mondom ezt úgy, hogy 3 hónapja én kitettem a férjem szűrét, amikor megtudtam, hogy szeretője van. Mondom ezt úgy, hogy elveim szerint soha nem kezdenék nős férfival. De ki tudja? Mi lenne, ha halálosan beleszeretnék? Lehet, hogy én is azt mondanám, hogy jobb a semminél...


Én azt tanácsolom (bár nem írtad, hogy hány éves vagy), hogy ne pazarold el a fiatalságodat, keress magadnak egy méltó férfit!

2011. febr. 2. 10:56

Hát nem vagy könnyű helyzetben.... de ez a pasi csak játszik szerintem.

Szüksége van a kalandra...de otthon azért várja meleg kaja stb...

Egyszer én is kerültem hasonló helyzetbe...de én már az elején elcsíptem a dolgot. A pasi az elején közölte hogy van barátnője, de engem is akar... az edzőteremben ismerkedtünk meg.

Aztán el akart hívni nyilvános helyekre... én sose mentem vele sehova mert az hogy nézne már ki.

Egy csók történt köztünk összesen... bár ő többet akart, de én nem tudtam ezt megtenni, hisz barátnője van...pedig már több hónapja sóvárogtam a pasi után, hogy de tetszik....és mikor végre ott volt, nem kellett.

Kb. két hétig vártam és megkérdeztem tőle hogy akkor most mit akar....mondta hogy nem tud dönteni bla-bla...jó, mondom akkor most már nem is kell és elmentem.

Az ilyen kapcsolatokba kár belemenni...mert csak fájdalom és szomorúság a vége...bár tudom késő bánat...

Szerintem próbáld lezárni...jobban jársz. És keress valakit aki tényleg megbecsül.

Minden jót kívánok!

2011. febr. 2. 10:54

talán nem is szeretném őt egy életre? Az is lehet, hogy nekem jó ez így. És nekem is megvan az izgalom, hisz mellette olyanokat tehettem mint soha.

miért nem hagyja el a családját? Ott a ház, hitel az ő nevén:( És a gyereke aki mindennél többet jelent neki.

vagyok olyan hülye, hogy megelégednék a 2. hellyel is csak velem legyen néha!

2011. febr. 2. 10:50
ha ennyire oda van érted és te is érte miért nem fejezitek be a kapcsolatotok otthon és kezdtek együtt új életet? Ez az első amit nem értek...Miért fél ennyire hogy lebukik otthon, ja mert nős!? Bocs hogy ezt mondom de egy nős pali mindig csak hitegeti a szeretőt 99% soha a büdös életbe nem válik el. Ne elégedj meg a 2- helyezéssel ne alézd meg magad azzal hogy futsz amikor ö úgy gondolja, ha valóban szeretnél vele lenni normális kapcsolatban állítsd választás elé, akkor fog igazán eldölni hogy mennyin áll a vásár.
2011. febr. 2. 10:48

Én is erre gondoltam ,hogy a szex miatt. Na de havonta egy szex? És ezért csinálja mindezt?

nem szereti ha a múltat, az együtt töltött időt emlegetem, mert akkor nehezebb elfelejteni!

Kinek?? nekem vagy neki?

Tudom, hogy a szeretője vagyok. :( És én barom még várok is rá:(

2011. febr. 2. 10:48

Egyszerűen csak pótolod Neki azt amit esetleg otthon nem kap meg.

De többet nem jelentesz és az otthoni biztonságot szerintem nem fogja ott hogyni miattad.

Szerintem hagyd el és keress egy olyan embert akinek csak te vagy!

Ő tutira igazán szerelmes lesz és nem csak a játék szere leszel

2011. febr. 2. 10:46
szerintem abszolut nem szerelmes, akkor nemfelne hogy lebukik otthon, csak jo neki neha az etye-petye veled:DDDAz hogy kedves stb...ez eggyertelmu, a cel erdekebe mindent.
2011. febr. 2. 10:46

Nem egyszerű a helyzet, amiben vagy... Én simán azt mondnám rá: egy nős férfi szertője vagy. Nem szerelmes beléd, de sokat jelentesz neki - szexet, ami a férfinak nagyon fontos.


Tisztázd a helyzetet magadban, mert ebből valószínűleg nem jöhetsz ki jól. Ha elfogadod, hogy ennyi jár/járt neketek, elégedett ember lehetsz. Van egy ismerősöm, aki 6 éve egy nős ff szeretője. Tudja, hogy nincs közös jövőjük, de képtelen lépni. 34 éves, és vár, de lassan kicsúszik az időből, hogy családja legyen mással. Nehéz helyzet ...

2011. febr. 2. 10:44
Szerintem tetszik neki, hogy másnak is kellhet, tudod az újdonság varázsa.....
2011. febr. 2. 10:40

van egy pasi, a kollégám, aki ráadásul nős, nekem is van párom. Nyáron egymásba gabalyodtunk. Szex nem volt sok hisz sem az idő, sem a hely nem volt éppen erre alkalmas. Persze azért voltunk úgy is együtt, de 5 hónap alatt csak 4-5 alkalommal. Ami fantasztikus volt. Minden perc az volt vele.

Majd melóba kiderült. Így befejeztük.

3 hónapot bírtunk egymás nélkül, majd újra egymás karjaiba kötöttünk ki, az ő kezdeményezésére. Ez nem tartott sokáig, de éppen elég volt arra, hogy feltépje a nehezen begyógyult sebeimet. Hisz nap mint nap látom. Nagyon jó barátok maradtunk.

De fél, hogy lebulik otthon, így befejeztük.

Azóta is naponta több 10 e-mail-t váltunk, hétvégén is!

Azt mondta nem szerelmes belém, de sokat jelentek neki mint nő!

Mikor együtt voltunk láttam rajta a vágyat, és olyant mint már rég nem láttam senki szemébe. Mindig ő kezdeményezte a munka utáni talikat, és már reggelente is találkoztunk.


Mit érez? Ténylag csak barát vagyok neki? Lehet még esélyem? sajna én nem bírom elfelejteni! Soha senki iránt nem érzetem még így, és nagyon boldogok voltunk együtt! Szeretem:(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook