Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináltok, ha egy szakítás után folyamatosan síró görcsötök van? fórum

Mit csináltok, ha egy szakítás után folyamatosan síró görcsötök van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. júl. 11. 09:27
Már egy ideje megy ez a huzavona.A héten különösen,rengeteget sírtam.Annyit,hogy ugy éreztem elfogyott az erőm.Szédelegtem,gyengének éreztem magam.Most meg beteg lettem.Nagyon régen voltam beteg utoljára.Ugy látszik ez az egész testileg lelkileg megvisel.
2008. júl. 11. 08:55

Sziasztok!

Én szakítás előtt állok.Vagyis a barátom akar velem szakítani,de én is ugy érzem,hogy igy nem mehet tovább.Tegnap minden oké volt,ma reggel megint veszekedés.Ő mond sérőt dolgokat,amiket én nem hagyok szó nélkül,vita kerekedik belőle és persze azt mondja,hogy neki elege van.Meg nincs értelme az egésznek,ellaposodott a kapcsolatunk.:(

Azt mondja,hogy megváltozott velem kapcsolatban amiről én tehetek.És nincs ereje már az egészhez belefáradt.Jó mi?

Annyira megalázónak érzem ezt az egészet.

Tényleg próbáltam mindent megtenni,boldoggá tenni és ezt mondja.És a tegnap este után ugy érzem kihaszált.Tudom nem ez a legjobb szó erre.De elhitette velem,hogy minden rendben ma meg azt mondja nehogy azt gondoljam valami változott még mindig ugy gondolja,hogy nincs értelme az egésznek.Akkor meg miért csinálja ezt?

128. 8df16b904f (válaszként erre: 127. - 7bfb99f5fd)
2008. júl. 10. 13:41
na majd megnézem:)))
127. 7bfb99f5fd (válaszként erre: 125. - 8df16b904f)
2008. júl. 9. 23:08
Olyan 2000 FT környékén van. Lehet belőle egypár dolgot tanulni. Mondjuk nekem a mai napig egyetlen egyet nem sikerült megtanulnom azt a bizonyos keserűség gombócát lenyelni!
126. Klimpírozi (válaszként erre: 124. - 7bfb99f5fd)
2008. júl. 9. 22:53

könyv kedves igazán..egy férfi javallta nekem elolvasni..vajon miért???

S ha már szakítás, sírás...meg kell élni, nem kikerülni..meggyászolni, belerokkanni, aztán élni tovább..

125. 8df16b904f (válaszként erre: 124. - 7bfb99f5fd)
2008. júl. 9. 22:40
mennyibe kerül??
2008. júl. 9. 22:11
Van egy jó könyv. Tudom ajánlani mindenkinek: Miért hazudnak a férfiak, miért sírnak a nők? Na ez után döntöttem el, hogy úgy fogok viselkedni mindegyikkel, ahogy azt megérdemlik. Hercegnők vagyunk. Nekik kell gürizniük a kegyeinkért!
123. 8df16b904f (válaszként erre: 122. - Cukilany)
2008. júl. 9. 20:52

Ne fogadd vissza szerintem! Annyira megalázó szerintem ez a kutya-macska játék... Sok pasi azt hiszi, hogy mindent megtehet...:((((

Ilyenkor a legjobb a társaság...:) Mint ahogy azt tenni is fogod:)))

122. cukilany (válaszként erre: 120. - 8df16b904f)
2008. júl. 9. 15:23
Áááá, azért este még bőgtem egyet, szerencsémre jött a barátnőm és elmentünk vásárolni, 2 cipővel gazdagabb lettem. Ma megrendeltem 7 könyvet, jövő héten hozza meg a futár, holnap meg megyek le BS-re, ahova eredetileg ketten mentünk volna, szal most 4 napig nem akarok kijózanodni, utána meg olvasok... Nekem is az a legnagyobb bajom, h nem tudom mit kezdjek magammal egyedül... ha holnap beállítana, én még visszafogadnám, de percről perce érzem, hogy egyre jobban csökken ez az érzés, és változik bennem valami!
2008. júl. 9. 13:05
próbálok tovább lépni és nem gondolni rá... ismerkedni... Azt sem tudom mikor csinálta utoljára ilyet... Már el is felejtettem....:P
120. 8df16b904f (válaszként erre: 118. - Cukilany)
2008. júl. 9. 13:04
Az jó, ha nem sírsz... Én is ott járok, hogy nem tudok már sírni. Mikor kiírtam ez a fórumot, akkor azt hittem, hogy vége lesz, de még összejöttünk... Viszont már teljesen bíztos, hogy végleg szétmentünk. Már nekem is jobb igy, nyugodtabb vagyok stb... Csak ne lenne olyan rossz, ha egyedül vagyok... Állandóan filózok.... De már nem fogadnám vissza....
119. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 118. - Cukilany)
2008. júl. 8. 16:13

A baratnom rondan kirugta, mondvan, hogy menjen anyucihoz es hataridohoz kototte, mikorra viszi el a holmijat a lakasabol. En eloszor azt hittem, talan az otthonlet riasztotta vissza hozza a sracot, de mar legalabb 1 eve a legnagyobb rendben vannak. (meg a sulyaval is a lelkebe gazolt)

Szerintem probalj meg elore nezni, ne erezze, hogy egyfolytaban ot varod vissza, eld ugymond az eleted, ha eszhez ter, vissza fog jonni. Ha nem, jobb is, ha nem pocsekolod az idod (majd 30 fele rajossz, hogy milyen piszok draga az 20 es 30 kozott). Biztos nehez, de a no te vagy, mindig erosebbnek kell lenni, mint az eppen jol esne, addig er egy no valamit egy pasi szemeben.

Most kibujt belolem a bolcs, de megtartani csak tartassal van esely, nem teljes onfeladassal.

Kisirtad magad, szepen terj vissza a normalis kerekvagasba, kosd le magad, o meg gondolkodjon :(

Remelem gyorsan megoldodik! :S

118. cukilany (válaszként erre: 116. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 8. 16:03
Nekem is ezt mondta, hogy túl nagy a felelősség rajta és a nyomás. Igazából most tényleg sok minden megváltozott az életében, sőt szinte minden. De nem tudom mit lehet csinálni ilyenkor, igyekszem nem beleszólni, hazaküldtem aludni kis időre, hogy legyen akkor egyedül. Csak nekem ez akkor is olyan szakítás-féle, és vajon meddig gondolkodik... ááá, szőrnyű az érzés, de legalább már nem sírok.
117. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 116. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 8. 15:59
Ezzel csak azt akartam leirni, hogy nem biztos, hogy a tiednel is nem egy ilyen beijedes tortent.
116. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 115. - Cukilany)
2008. júl. 8. 15:50
Ha nem jart volna ugyanigy egy baratnom, azt irnam, ez a veg, de naluk teljesen mashogy alakult, a parja pillanatnyi elmezavaraban mondta friss hazaskent (megijedt a felelossegtol, sot mindentol), aztan amikor a lany kidobta, kis ido mulva helyrealltak a fiu erzelmei es azota a legnagyobb boldogsagban elnek.
2008. júl. 8. 15:47

Az én pasim tegnap kinyögte, hogy nem tudja szeret-e, akar-e velem lenni, stb... egész napot átbögtem, majd este volt egy sírógörcsöm, végül beültem a kocsiba és végigautókáztam az egész rózsadombot 2 órán át, néha megálltam sétáltam picit! Nekem ez segített! Megnyugodtam és azonnal elaludtam.

Persze még mindig gondolkodik, de én ezt már szakításnak veszem, csak túl gyenge még hogy bevallja sztem!

114. Franc22
2008. júl. 8. 15:18

ki engedem magamból.

Egyszer csak ki szárad a könycsatornám és elapadnak a könnyeim. Vagy lenyugszom

2008. júl. 8. 14:47

Gondolom, Te szívesebben szagolgatnád rajta:)


Hát én meg beletemetkeztem a munkába... nem tudok jobbat, másképp megőrülnék... mondjuk ma talizok egy sráccal...:)

112. *angel*
2008. júl. 8. 14:41
Hát igen én is! nem vettem neki csak egy parfümöt MEXX -et nagyon jóillata van!! :)
111. 8df16b904f (válaszként erre: 110. - *angel*)
2008. júl. 8. 12:09

Remélem legalább nem nagy dolgot vettél neki..?

mekkora bunkóság ez.. Sajnálom, hogy kifogtál egy ilyet....:((

110. *angel*
2008. júl. 6. 22:27
Hát gyerekek vettem neki ajándékot névnapjára aztán anniy volt a reakció: KÖssz!! És elment flörtölni és fűzögetni tovább azt a Csajt!! Pff.... és én hülye vettem neki ajándékot!!! Hát de bolond vagyok... vagyis csak szerelmes!
2008. júl. 6. 21:00

Huh!!! De jó volt a hétvége:)))


mizu veletek??

108. *angel*
2008. júl. 4. 11:16
:) Jó pihizést!!! :)Aztán jó munkát én épp most fejezem be pénzteken... meg is kaptam a fizumat :)
2008. júl. 4. 10:35

Köszönöm a Gratulákat!!!


Már hétfőn kezdek is!!!:)


Én sem leszek most hétvégén.. megyek vidékre a szüleimhez:)



Lányok felejtsetek és minden jó lesz!!! És nem badni a derekat!! :P

106. *angel*
2008. júl. 4. 08:34
Gratulálok a munkához:)
2008. júl. 4. 04:11
megvan a munka?ügyi vagy:)én most nem leszek 1hétig,addig sok sikert nektek a társkeresésben,meg minden egyébben:)jók legyetek:)
2008. júl. 4. 04:11
megvan a munka?ügyi vagy:)én most nem leszek 1hétig,addig sok sikert nektek a társkeresésben,meg minden egyébben:)jók legyetek:)
103. *angel*
2008. júl. 4. 00:26
istenem most élem át életem legsz*r*bb óráit! Meghalok miért kell ezt.. mit ártottam valakinek miért szivat?? wááááááááááááááá épp elöttem fűzi a másik csajt.. komolyan.. szó szerint hánytam tőle.. áhhh ezt nem hiszem el miért kell így szeretnem?? nem értem... kész... ááááá
2008. júl. 3. 19:55

:D :D :D


vááááááááááááááá:D:D SIKERÜLT:D a munka!!!!


huh! felregiztem most én is egy társkeresőre, de mi az, hogy előfizetéses??? pffff.... sosem gondoltam, hogy egyszer itt fogok keresgélni :(

2008. júl. 3. 15:19
mi a www.startrandi.hu-n,meg a b.nöm a www.love.hu-n van fent..probáld ki,lehet h találsz vmi jó pasit:)sok sikert az álláshoz:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook