Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak, már aludni sem akarok... fórum

Mit csináljak, már aludni sem akarok... (beszélgetős fórum)


2010. febr. 7. 08:43
Nincs mit ;) Én is köszönöm! A mostani párommal már megbeszélem őket,bár még eléggé "döcögősen" megy a dolog,elég sokszor elhangzik,hogy "én segítenék,csak hagyd" :) De már jó úton haladok,éshát,igen,nehezenfelejtős...a rossz dolgok eléggé mélyen belémivódtak... :S
8. andy332488 (válaszként erre: 6. - 3fd432567f)
2010. febr. 6. 23:14

A két kapcsolatot ne hasonlísd össze, a mostani párod biztosan nagyon szeret téged, és megértené a problémáidat, ha elmesélnéd neki, nem úgy, mint az exed. Persze bennem is voltak már ilyen érzések, hogy ha valamit nem értett meg az exem, akkor a mostani páromnál mellőzöm a témát, vagy félek, hogy hasonlóképpen járok, mint régebben... De ettől el kell vonatkoztatni, ha nehéz is! Hisz ez nem az az ember, nem az a kapcsolat, és kicsit talán te is változtál... (Legalábbis én igen.)

Egyébként én is jártam az egyik barátnőm unokatesójával :D És nehezőn felejtős dolog volt ám, amikor vége lett...

Ui. Köszi a tanácsot, amit a fórumomba írtál! :)

7. puritan (válaszként erre: 6. - 3fd432567f)
2010. febr. 6. 22:10
A férfiak valóban nem értik sokszor, mi nők miért problémázunk annyit és hát lássuk be, a zűrök kis idő elteltével elefántnyiból bolhányira csökkennek, ezért aztán érdemes aludni rájuk, emészteni. Ha nem sikerül, jöhet a hiszti :)
6. 3fd432567f (válaszként erre: 5. - Puritan)
2010. febr. 6. 20:32
Köszönöm:) Igen,sok félelmemet kivetítem sajnos erre a kapcsolatra is,hogy mileszha...pl. anno nem mondhattam el semmi "bajomat",az volt rá a váalsz,hogy neki zűrös lány nem kell,legyek mindig boldog....ezért a mostaninak is nehéz elmondanom őket,félek,ha elmondom,megelégeli a problémáimat,és elhagy...
5. puritan (válaszként erre: 4. - 3fd432567f)
2010. febr. 6. 20:05
Biztosan szeretted az exedet is a kapcsolat elején, ha nehezen heverted ki a bántásait, valószínűleg még azután is, hogy elbánt veled. Az álmaidban ő szerepel, de alighanem az új pároddal kapcsolatos félelmek. A benned lévő rossz érzéseket és az exeddel szembeni alulmaradásodat próbáld meg elemezni magadban, megérteni mi miért történt. Az ilyen kijelentések, hogy szánalmat érzek és gerinctelen, a legtöbb esetben arra utalnak, hogy az ilyen jelzőket használó fél még nem jutott túl az őt ért sérelmeken.
2010. febr. 6. 19:28
Túlléptem rajta,eszembe sem szokott jutni,csak ... szánalmat érzek iránta,milyen gerinctelen...néha hallok róla/róluk infókat(legjobb barátnőm az unokatesója),de nem foglalkozom velük,mindketten csak röhögünk rajtuk...nem is találkoztam vele kb. április óta,és nem is beszéltünk azóta,egyészen a tegnapi "szia"-ig,de ma akárhányszor lefeküdtem aludni,úgy keltem fel,hogy ez egyre rosszabb...álmomban egyszer már megkérdeztem tőle,mit akar tőlem,miért nem tűnik el,de nem válaszolt...
2010. febr. 6. 19:26

valoszinu meg nem zartad le ezt a regi kapcsolatot. meg nem dolgoztad fel teljesen, es lehet ezert jonnek elo ezek a regi felelmeid az almaidban.


nem lehet?

2010. febr. 6. 19:24
ú nekem is volt hasonlo aki néha elojott az álmomban sajnosb ez tudat alatt van és amig tul nem lépsz rajta addig visszatéro dolog lesz
2010. febr. 6. 19:23
Egy éve lett vége egy szörnyű,egy éves kapcsolatomnak,a srác átvert,megalázott,hazudozott,a csöppnyi önbecsülésemet is letörte.Azóta van egy Párom,akibe hihetetlenül szerelmes vagyok,számomra ő a legfontosabb,akiért bármire hajland vagyok...DE...mostanában nagyon rosz álmaim vannak,amiben mindig visszajön az ex.Ált. vagy engem akar bántani,vagy azokat akik fontosak/fontosak lesznek nekem,pl. Szerelmemet,a (még) nemlétező gyrekünket...nem tudok mit tenni,és tegnap összefutottam exszel,és egyre roszabb álmaim vannak,már aludni sincs kedvem...Szerintetek,mit tudok csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook