Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak, hogy a karom egy kicsit vastagabb legyen? fórum

Mit csináljak, hogy a karom egy kicsit vastagabb legyen? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 23. 13:56
Nagyon Szépen köszönöm mindenkinek a segítséged!
9. mese
2011. márc. 22. 19:38
A karod úgy jó, ahogy van! Bár nekem lenne ilyen! az enyém meg nagyon vastag, és lógós, majdnem akkora mint egy comb..:S Örülj neki, hogy ilyen csinos vagy!:) Bár, lehet, 2-3 kiló jól állna még rajtad.
8. Egzotikum (válaszként erre: 1. - Nikyke20)
2011. márc. 22. 19:37

Szia Nikyke! Meg tudlak érteni, nekem leginkább a tornászalkatú, izmos de nőies lányok tetszenek. Azt már írták, hogy a karod mivel erősítsd - súlyzózz, kicsi súlyokkal (fél, egy, később maximum 2 kilóssal). Amivel kiegészíteném, hogy érdemes nem csak egy testrészre koncentrálni, ha "hízni" szeretnél. Egyébként a hízás nagyon rossz szó erre, nevezzük izmosodásnak!

Tehát erősítsd egyszerre mindened. Elégedett leszel az eredménnyel, és nem fog "torzulni" az alakod. Ha csak a karod edzed, elég furán fogsz festeni. Lábaid, derekad, hasad is van, ne hanyagold el őket.

2011. márc. 22. 19:30
Nagyon jó a karod is... ne akarj hízni, pont jó vagy így ahogy vagy. Örülj neki, az idő előre haladtával ha akarod, ha nem megfogsz erősödni...mindenhol:)
6. Nikyke20 (válaszként erre: 4. - Viktory1)
2011. márc. 22. 19:28
Köszönöm viktory1 :)
2011. márc. 22. 19:27
Én is valami sportra gondoltam. mert amúgy szerintem nem gáz a testalkatom, csak a karjaimnak kéne picit vastagabbnak lennie
2011. márc. 22. 19:27
Nagyon csinos lány vagy!Sokan irigylik az alakod szerintem!De ha hízni szeretnél egyél kalóriadús ételeket !Szerintem
2011. márc. 22. 19:26

Szia!

Én biztos nem nevetlek ki! Ha nem riadsz vissza attól, amit írok :), akkor nyugodtan próbáld meg a súlyzós erősítést. Én hetente 3x egy órát edzek. És jó. Ha normálisan eszel, biztos, hogy egy kicsit "megizmosít".

2011. márc. 22. 19:25
súlyemelés?
2011. márc. 22. 19:22

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Lehet, hogy kinevetnek sokan... de lenne egy kérdésem...

Hízni szeretnék néhány kilót, hogy csinosabb legyek! De úgy,hogy az a néhány kiló a karomra menjen, mivel elég vékonynak találom!

Tippeket szeretnék kérni, hogy mit is tegyek.

Aki kíváncsi talál képet az adatlapomban, hogy milyen is vagyok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook