Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csináljak hétvégente, ha teljesen egyedül vagyok? Barátnők nem mindig érnek rá, barátom meg nincs. fórum

Mit csináljak hétvégente, ha teljesen egyedül vagyok? Barátnők nem mindig érnek rá, barátom meg nincs. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
28. Lyenn (válaszként erre: 23. - Marshal299)
2011. nov. 5. 19:12
Aki így áll hozzá, annak biztosan!:))
27. Lyenn (válaszként erre: 25. - Evawitch)
2011. nov. 5. 19:10
Ilyenkor menj el egy szórakozó helyre, étterembe, vagy sétálni egy parkba.:)) Csudajó ismeretségek születhetnek belőle...
26. e32d76b828 (válaszként erre: 25. - Evawitch)
2011. nov. 5. 19:10
menj szállj fel egy járműre és nézegesd az embereket..találgass ki mit dolgozhat,milyen a felesége v férje,mit lehetne kihozni belőle bizonyos helyzetekben,legyél Sherlock Holmes...én a volt Moszkva téren mindég jókat ücsörögtem és sosem voltam egyedül
25. Evawitch (válaszként erre: 21. - Tücke)
2011. nov. 5. 19:06
Mert rengetegszer vagyok egyedül és hiányzik a társaság. Egyedül lakom, ami jó, de kell valaki szerintem, aki velem van néha. :)
2011. nov. 5. 19:06
Én ilyenkor rokonokat látogatok. Régen halogatott messze lakó ismerősökhöz megyek el, ilyesmi.
23. Marshal299 (válaszként erre: 21. - Tücke)
2011. nov. 5. 19:05

Mert egyedül SZ....!?

:)?

22. e32d76b828 (válaszként erre: 21. - Tücke)
2011. nov. 5. 19:05
igazat szólsz...
21. Tücke (válaszként erre: 20. - E32d76b828)
2011. nov. 5. 19:04
én azt nem értem hogy miért kell ahoz eleve társasággal neki indulni, hogy jól érezzem magam
2011. nov. 5. 19:02
volna pár ötletem ha én volnék a helyedben...
19. Tücke
2011. nov. 5. 19:00
hát nem tudom én olvasni akk szeretek ha senki nincs a közelembe úgy totál beletudok mélyedni a könyv világába... moziba szeretek egyedül menni mert nem dumál bele senki a film legérdekesebb részébe.. múzeumba is egyedül szeretek menni mert nem kell kapkodva végignéznem mindent mert a másik siettet mert éhes meg mert unja meg mert csak azé jött el hogy legyen vkivel... futni csak társaságban jó, bulizni is el lehet menni egyedül ha olyan helyre mész akár még új ismerősökre is szert tehetsz
18. kisj (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:59

Néhány nap magány nem a világ.

Nem is értem, hogy hol itt a probléma?

17. andi6020 (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:55

De tudod, hogy nem bántani akarlak. Sokat tűrtél már, fiatal vagy az ilyen szintű megalkuvásokhoz!

Eljön majd az a férfi, akivel boldog leszel, de ahhoz előbb ebből ki kell lépned!

2011. nov. 5. 18:53
Ha nincs kivel, akkor ismerkedj! Én nagyon sokszor egyedül indulok el itthonról és mire elérek bulizni már lesz társaságom :) Hidd el, minden csak a hozzáállásodon múlik! Esetleg családi program vagy valamilyen rég látott rokonnal tali?
15. Evawitch (válaszként erre: 12. - 3f54929e3a)
2011. nov. 5. 18:51
Járok konditerembe már régóta. :)
14. Evawitch (válaszként erre: 11. - Linda111)
2011. nov. 5. 18:50
Mikor nem volt balhé a barátommal, akkor is sokat voltam ám egyedül. Neki van egy politikával kapcsolatos dolga, amibe idén még jobban belemélyedt és hetente egyszer szoktunk találkozni, de akkor se csináltunk semmit. Vagy kocsmázott vagy filmeztünk. 3 év alatt 2-szer voltunk moziban és 1-szer állatkertben. Szoktam neki említeni, mehetnénk valahova, de semmi. Mindig a pénzhiány. Arról írtam, hogy nyert egy halom pénzt ruletten régebben, akkor is csak a kocsma volt a szórakozás. Szóval örökké egyedül voltam. Tavaly ősszel voltak bulis időszakok tavaszig, de kissé leálltunk egyéb okok miatt. Most néha akad olyan hétvége, hogy nekiindulunk, de a legtöbb napot, a hétköznapokat is magamban töltöm itthon munka előtt vagy után. Ezért kezdek már begolyózni, mert sok az egyedüllét. Mások mindig mondják, hogy mi, meg nekünk, meg velünk, én meg csak azt mondhatom, hogy én, meg velem, meg mentem... :(
13. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:44
A gondjaidat ismerve, megismernék egy új pasit. :))
12. 3f54929e3a (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:42
Egy jo film vagy berelj kondi berletet en azt tervezem de nekem meg a parom sokat dolgozik en azert vagyok egyedul sokat. Mivolhogy en csak tanulok most ezert több idöm van. A kondi berletet eszeltem ki ott legalabb az ember tud masokkal is lenni :)
2011. nov. 5. 18:39
Szerintem ne igy fogd fel, ennyire negativ dologként az egyedüllétet. Biztosan megvan az oka, hogy most igy, egyedül kell lenned. Az egyedüllétnek is vannak pozitiv oldalai, és segiteni tudja az embert. Próbáld kihasználni a jó oldalát, azt csinálhatsz, amit akarsz, olyan filmet nézel, amit akarsz...és ahogy mondtam, mindennek megvan az oka, lehet hogy most igy kell lenned egy kicsit, hogy rájöjj néhány dologra az életeddel kapcsolatban. Egy hétvége egyedül nem a világ, jövő hétig meg még bőven lesz idődprogramot szervezni! :-)
10. Evawitch (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2011. nov. 5. 18:39

Nekem is ismerős vagy, be szoktál szólni, hogy ez nem jó. :)

Nem tudom miért, de valahogy megundorodtam az emberektől, nem tudnék új hapsival lenni. Idióta vagyok, ez van...

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:36
Hát nem tudom, de olvastam az összes fórumod, szóval az, hogy hogy összevesztetek, neked csak szerencse. Remélem végleges, így legalább esélyed lesz normális kapcsolatra.
8. 44b8637c85 (válaszként erre: 6. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:36
nem maradsz örökké egyedül, nyugi :))
7. Evawitch (válaszként erre: 5. - Jucka1984)
2011. nov. 5. 18:35
Gyerekeket nem szeretem.. :( Én is mennék valahova, de nincs kivel. Ha tud valaki vigyázni a gyerekekre, elmehetnénk valahova. :)
6. Evawitch (válaszként erre: 4. - Dd0b171267)
2011. nov. 5. 18:34
Olvasni lenne mit, meg bicajozni is tudok, mert már van mivel. :) Sajnos hangulatom nincs hozzá, mert egyedül vagyok közben. Tudom, jó az egyedüllét, de néha kellene valaki, akivel megértjük egymást... :(
5. Jucka1984 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:33

nézd, használható ötletem nincs, de ha tényleg nagyon unatkozol, gyere át, van egy 2 évesem és egy 4 hónaposom, én szívesen "uncsiznék" egy kicsit :)))

persze csak viccelek :) én viszont úúúgy elmennék már valahova egy kicsit kikapcsolódni, bulizni...

4. dd0b171267 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:31
A könyvtárból is kikölcsönözhető.
2011. nov. 5. 18:30
Olvasd a Bibliát, csak javadra válik:)
2. 44b8637c85 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. nov. 5. 18:30
Én ma egyedül voltam bicajozni és nagyon jó volt! Hidd el, egyedül is lehet jó :)) sőt ;)
2011. nov. 5. 18:28

Barátommal összevesztünk mert sokszor bunkó volt és megmondtam neki, hogy ha így gondolkodik rólam, el lehet menni. Facebookon beszéltünk, mert hol is máshol (max. részegen áll neki mondani a magáét személyesen), írta, hogy keressek mást meg szidott engem. Hosszú történet...

Szóval múlt héten a 4 napon teljesen egyedül voltam.Akkor pénteken voltunk barátnőkkel valahol, de utána meg teljesen egyedül kellett lennem. Ez meg írogatott nekem a filmekről, amiket nézett, mert mást nem csinált egész délután. Most is végre nincs túlóra és nem tudok mit csinálni. Voltam sétálni, házimunka, filmezés, fetrengés nem érdekel. Ezek nem jó időtöltések, én társaságban szeretnék lenni, de nem idegenek között. Barátnők nem érnek rá ma, családi dolgok, anyagi dolgok, ilyesmik. Mindjárt aludni kell és nem csináltam semmi olyat, ami jó élménynek számít, amiért érdemes élni. Itt ülök órák óta, ja, meg a wc-n mert már hasmenésem van az idegességtől. Előnye van, mert legalább kitisztul a belem, mert amúgy meg székelési nehézségeim vannak alapból.

Lényeg az, hogy nem szeretnék hétvégente búslakodni egyedül. Mit tehetnék?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook