Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak ha se a nőgyógyász, se az endokrinológus nem tudott segíteni? fórum

Mit csináljak ha se a nőgyógyász, se az endokrinológus nem tudott segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 10. 08:34

egy jó endokrinológus kell, de abból sem könnyű jót találni...

nézz be ide: www.mensmentis.hu

2011. jan. 10. 08:34
A nőgyógyászom, aki a meddőségiben is dolgozik lehet hogy tudna segíteni. Tehát ezzel is és azzal is foglalkozik. :) Ha budapesti vagy, megadom az elérhetőségét.
8. 1d1983f461 (válaszként erre: 6. - Molyka)
2011. jan. 10. 08:30
Nincs babám és nem is lesz egy jó darabig.:) Szóval nem a teherbeesés a gond, hanem "csak" a szőrök. Ezzel nem hiszem, hogy elmehetnék meddőségi rendelésre:(
2011. jan. 10. 08:29
Én úgy tudom, az ilyen probléma oka az, hogy a női szervezet ilyenkor több férfihormont termel a kelleténél. Ettől van a szőrösödés. Én maradnék nőgyógyásznál, de érdemes lenne másikat felkeresni.
2011. jan. 10. 08:26

3 nőgyógyász és egy endokrinológus zárta ki nálam a PCO-t... amikor a meddőségibe kerültem, az ott dolgozók a fejüket fogták, hogy hogy nem vették észre. Hozzá tartozik, hogy tartományon belüli volt minden hormoneredményem, sőt, cisztákat seláttak, ill. nem ismerték fel.


Nem ismerlek, nem tudom van-e babád már, de a legjobb lenne egy meddőségi szakrendelés, ott kiderítenek mindent.

5. 1d1983f461 (válaszként erre: 3. - Szöszi71)
2011. jan. 10. 08:22
A panasz az, hogy szép lassan olyan szőrös leszek mint Csubakka:) Én is próbálom itthon "gyógyítgatni" magam. pl olvastam hogy a menta tea jó erre a probléma így iszogatom, persze nem látok eredményt....
4. szöszi71 (válaszként erre: 2. - 1d1983f461)
2011. jan. 10. 08:21
Szerintem menj inkább kozmetológus szakemberhet, talán ő az aki segíteni tud. A nőgyógyász ezen a téren tényleng nem tud mit tenni.
2011. jan. 10. 08:19

Szia!


Mi a panaszod?


Én valahogy ezen nem tudok már csodálkozni, hogy az orvosok nem tudnak segíteni. Én tavaly nagyon nagyot csalódtam az orvosokban, így nem is megyek, csak ha már nagyon muszály.

Egyszerűen nem tudtak rájönni, hogy mi a bajom mikor bal oldalt nagyon fájt, még lábraállni is kellemetlen volt. EGyszer a neten olvasgattam és ott olvastam, hogy mi lehet a bajom, így meggyógyítottam saját magam. A doki meg felírt valami gyógyszert amit azt se tudtam, hogy mire szedek. Mihelyst már a saját gyógyításomtól jobban voltam nem is szedtem a gyógyszert tovább, nem mérgeztem vele a szervezetemet.

Azóta sincs semmi problémám:)

2011. jan. 10. 08:17

Sziasztok!


Kb másfél -2 éve vettem észre magamon olyan helyeken is szőrt, ahol egy nőnek nem „illik” szőrösnek lennie. Eleinte nem zavart, mert csak egy két szál volt. Leginkább a hasamon, de fokozatosan terjedt. Mell, mellkas, arc és 1-2 szőrből lassan egy seregnyi lett meg persze ahol az előtt volt pihe szőr az is megerősödött. Jártam nőgyógyásznál, aki kizárta a pco-t endokrinológushoz küldött. Nagy nehezen oda is bejutottam. Ahol csak vérvétel –hormonvizsgálat, ami viszont nem mutatott eltérést. A doki elintézte annyival, hogy genetika ezt egy kozmetológiai problémának fogadjam el. Gyógyszert nem adott. Mondanom se kell, hogy nem vagyok hajlandó elfogadni, hisz szemmel láthatóan fokozatosan romlik az helyzet. Hova fordulhatnék még (bőrgyógyász)? Érdemes lenne visszamenni nőgyógyászhoz? Felülbírálhatja az endokrinológust? Bármilyen ötletet szívesen várok.

2011. jan. 10. 08:17
Mit csináljak ha se a nőgyógyász se az endokrinológus nem tudott segíteni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook