Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Dr. Lőrincz Ildikó endokrinológus nőgyógyászt? fórum

Ismeri valaki Dr. Lőrincz Ildikó endokrinológus nőgyógyászt? (beszélgetős fórum)


dec. 9. 11:08
Szia! Kicsit késve: ő volt az első, aki a menstruációs zavarom tüneteit nem csak kezelni akarta egyszerűen fogamzásgátló felírásával (mint összes előtte lévő férfi doki tette volna), hanem próbálta kideríteni, hogy mi okozhatja a problémát. Én vidékről mentem felhozzá 2 alkalommal Bp.-re. Egyik alkalommal nagyon szétszórt volt az időpont alatt, nem igazán rám figyelt, hanem épp a gyerekeivel volt valami problémája. A különböző időpontokban készült vérvételeket is elsőre figyelmetlenségből felkeverte és rosszul állapította meg a ciklusom rendellenességét. A kezeléstől 1-2 hét után elment az étvágyam, szarul voltam. Felhívtam, azt mondta, lehet túl sok volt elsőre. Kicsit úgy kezelt a vizsgálat alatt és utána a telefonban is, mintha egy kétségbeesett tinédzser lettem volna. Összegezve: messze a legdrágább doki, ahol eddig jártam és vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Lehet, hogy kell kémia/szimpátia is a doki és a paciens között és ez nem volt meg.
2. lizoka (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2020. márc. 5. 09:27
Senki???
2020. márc. 4. 18:13

Szeretnék véleményt kérni ,ismeri valaki a doktornőt.

Köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook