Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csinálhat az orvos? fórum

Mit csinálhat az orvos? (beszélgetős fórum)


2022. nov. 21. 14:13
Bocsánat 17 éves vagyok elfelejtettem leirni
2022. nov. 21. 13:37
Mindenkinek köszönöm a választ
2022. nov. 21. 13:37

Az orvos pontosabban radiológus mondta és nem nincs simlis ügyem és nem is az igazi szüleim.

Könyökom meg olyan mintha lenne egy második könyökcsúcs.

Az ágyamról mellesleg álmomban estem le de mindegy is. Az agyam bajairól pedig elég hogy az orvosom és a család tud

15. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 21. 09:33
Az idegsérülést ENG vizsgálattal tudják kimutatni. Esetleg előjegyeznek, de ránézésre e tényt senki nem tudja megállapítani.
2022. nov. 21. 00:52
Maunika mondta, hogy idegallapotban vagy?
13. Soufflet (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2022. nov. 21. 00:48
Mielott honapokra agyba kerultem a csipom miatt, nekem meg esesem se volt. Az orvos szerint lehetett valami aprosag, pont rossz helyen utottem be, fosszul mozdul ram, rossz pozban aludtam. De amikor mar fajt egy ideje, nem "szarni sem ra" futni menni, hanem megvizsgaltatni :P
12. Soufflet (válaszként erre: 5. - Pteri)
2022. nov. 21. 00:44
Azert megeshet, hogy leeshet. Par honapja a parneneremmel sikerul akkora hevbe jonni az agyban, hogy poz valtasnal leestem az agyrol :D Ilyen csak felnotekkel vagy a felnott korhoz kozelitokkel eshet meg.
2022. nov. 20. 22:01

Nem tudhatod, hogy el van e törve.


Nekem tört már el a könyököm, de a csontok nem csúsztak el, így nem is gipszelték be, csak felkötve kellett pihentetnem és próbálni mozgatni.

Azt mondta a doki, hogy ha begipszelné, akkor az azt jelentené, hogy ahány hétig gipszben van annyi hónap gyógytorna.


1 hetes töréssel már gyógytornászhoz jártam.


Miből gondolod, hogy ideg sérülésed van?

10. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2022. nov. 20. 20:49
Arról tudnék mesélni. Jó szar valóban.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 20:36

Ezt ki állapította meg, hogy idegsérülésed van?

A szüleid meg, hát gondolom van annyi simlis ügyed, hogy talán okkal nem hisznek neked.

8. timycat (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2022. nov. 20. 20:20

Nekem az volt a baj, hogy nem fájt igazán, mozogni is mozgott, egy darabig, csak lett 2,5 deci folyadék a könyökömben és csodás lila lett, na az már feszült annyira hogy orvoshoz mentem. Viszont a gipszet megúsztam, mert tört az orsó csont is, állítólag ha gipszelték volna nem tudnám forgatni az alkaromat.


Persze apró töréssel pl ujj nagyon nem csinálnak semmit. "szerencsére" olyanom is volt már

7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Timycat)
2022. nov. 20. 20:15
Azért enyhébb töréssel el lehet lenni akár pár napig. Volt ilyen eset unokatesómmal. Picit volt duzzadt és fàjt neki, de nem volt annyira vészes.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 20:12

A gipsz ellenállást nem értem. De törve tuti nincs írom látatlanban, mert én csak 10-12 órát vártam a töréssel mire orvoshoz mentem és elég horrorul nézett ki a könyököm, "jól meg is dicsért" a sebész.


Idegsérülés passz, olyanom szerintem még nem volt, izom, ínszalag már igen, azok rosszabbak mint a törés. Nekem olyan volt hogy nyomta valami az ideget, zsibadt végig a karom egy csíkban az ujjak végéig, jó car.


Idegsérülés állítólag kisugárzó fájdalom, zsibbad, érzeketlen vagy pont hogy ég. Az is nagy fájdalom állítólag.

5. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 20:11
Neked nem az idegsérülés a legnagyobb bajod. Egészséges, felnőtt ember nem esik le a saját ágyáról. Nem retteg a szüleitől annyira, hogy ne merjen gipszet viselni, mert mit szólnak? Ha én neurológus lennék, nem a könyöködet vizsgálnám , hanem a fejedet. Furcsa gondolataid vannak, ne haragudj.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 20:09
Nagy butaság amit csinálsz. Az a legszomorúbb hogy ilyen a kapcsolat a szüleiddel 😞
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 19:57
Pont a tiktokon láttam egy videót. Arról szólt, hogy van egy jól menő fotós csaj, aki elesett és megütötte a combját. Nem foglakozott vele, csak jegelte, meg fáslizta…orvoshoz nem ment vele, de dolgozni igen. Nincs jó állapotban. Sajnos komolyabb volt a baj, mint gondolt. Hát nem tudom, neked ez jó lesz-e? De ha így akarsz járni, ahogyan ő, akkor ne menj!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 19:09
Ezt ki állapította meg, hogy idegsérülésed van?
2022. nov. 20. 19:00

Röviden annyi hogy idegsérülés van a jobb kezemben. December 1.-jén megyek neurológiára. ALig egy hete történt hogy leestem az ágyamról az alkaromra és a könyökömre. Mindenki azt mondja menjek el orvoshoz mert ez lehet törés. Nem megyek el mert nem gipszelhetik megint be mert a szüleim nem hinnék el megint baj van velem. Fáslizom pihentetem jelegem...

Ha elsejéig nem múlik el és a neurológus meglátja mit tud tenni? hisz orvos és tudja mit vált ki az idegsérülés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook