Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinál pontosan egy fuvarszervező, mi a feladata, mi a felelőssége, mennyi a munkája és kb mennyi a fizetése? fórum

Mit csinál pontosan egy fuvarszervező, mi a feladata, mi a felelőssége, mennyi a munkája és kb mennyi a fizetése? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 21. 12:52
Ja, és hozzátartozik a dologhoz, hogy semmit sem tudok a cégról, honlapjuk nincs, és belföldi fuvarszervezésről lenne szó.
2014. márc. 21. 12:50
Én is szretnék érdeklődni, hogy mit csinál egy fuverszervező, illetve, csak elméleti tudással szinte kezdőként, ebben az évben mennyit lehet kérni bérként?
11. kristo_f (válaszként erre: 10. - Looseer)
2013. febr. 13. 22:54

Nem tudom abban a szakmában mi a jó pénz,

de sokan megnyalnák a 20 ujjukat ennyi nettóért

+ cafeteria

2013. febr. 13. 19:56
280 igen. és totál kezdő. kevés?
9. kristo_f (válaszként erre: 8. - Looseer)
2013. febr. 13. 09:37
280??? Nem semmi! Kezdő vagy ebben a szakmában?
2013. febr. 12. 22:07

na, tegnap megvolt az interjú.sztem bejöttem.havi 10k cafeteria és 280 nettó meg céges teló.

Ez milyen?

7. 86e85f01ed (válaszként erre: 1. - Looseer)
2013. febr. 9. 12:16
Ha mindezek amiket az 5-ös válaszomba leírtam nincsenek meg, bele se kezdj ebbe a munkába, mert nem fogsz tudni belőle megélni és előbb utóbb elfognak küldeni, mert nem fogsz tudni termelni a cégednek.
6. 86e85f01ed (válaszként erre: 1. - Looseer)
2013. febr. 9. 12:08

A netto 200eFt az 2006-os multi mbér volt..alapként, erre jöttek rá a + juttatások.


A fuvarosoknál alapbér+jutalék az általános.pl. ha 1 milliót netto tiszta hasznot termelsz neki akkor az alapbéren felül +20%-a az 1 MFt-nak.

5. 86e85f01ed (válaszként erre: 1. - Looseer)
2013. febr. 9. 11:55

Kiváló kommunikációs és szervezőkészség, gyors helyzetfelismerés, és döntés és tárgyaló készség. Egy időben egyszerre mnimum 2 dologgal kapcsolatos 100%-os odafigyelésre való képesség( ha többet tudsz, az csak + előny) Ez alap ahhoz, hogy ezt a munkát jól és prosperatívan tudd végezni.

Egy jó fuvarszervező nettó 200eFt /hó fölött keres. Akár múltinál, akár fuvarosnál. Cserébe viszont a nap 24 órájában bármikor elérhetőnek kell lennie. Akár éjjel 2-kor is.Tehát nem 8 órás meló. Ebben a szakmában ma már(régen nem így volt) csak akkor tudsz mindezeken felül érvényesülni, ha képes vagy más emberekre taposni, ha csak a pénzt nézed, de nem az embert és nem érdekel milyen eszközzel szerzed meg a melót, és kiken gyalogolsz át érte.


A fuvar feladatok szervezése fel-ill.lerakóig való kordinálása és végig kisérése. Attól a pillanattól kezdve ahogy levállalod a munkát, teljes felelőséggel tartozol, mind a rakományért, mind a fuvarosért és a korrekt időpontok betartásáért jogilag, még akkor is, ha a fuvarosodnak biztosítása van. Tehát nem mindegy mit irsz alá, és mit vállalsz. A kamion folyamatos nyomon követése, a megbízóval való kapcsolattartás alap mindehhez.

2013. febr. 9. 11:35

köszi!

alkalmazott igen.


hátha valaki még hozzászól.

3. kristo_f (válaszként erre: 2. - Looseer)
2013. febr. 9. 09:32

Gugli

"fuvarszervező feladata" és megtudod

Mintha azt kérdeznéd, mi a feladata egy villamosmérnöknek.

Sokféle ága van.

Belföldi fuvarozás közúton, vasúton

Külföldi/európai ugyanígy, tengerentúli szállitás.


Bútorokat és személyes holmit kellett szállitani Izraelbe

Fogalmam sem volt hogy álljak neki

Elég gyorsa találtam a neten egy korrekt céget.

Elmondta mit mibe csomagoljak, függően mennyi a cucc mekkora konténer kell, körbejárjon Európában, úgynevezett gyűjtőduvarban, másokkal együtt szállitják, vagy csak az én cuccomat

Csak az enyémet, kellett egy csomagoló cég aki a konténerbe is berakja, konténer rendelés, hol a konténer, mi a száma

Melyik cég kamionja megy Koper tengeri kikötőbe és mikor

Melyik cég hajója megy Izraelbe és melyik teherkikötőbe, vámolás kell vagy nem

Mindezeknek a megszervezése, lepapirozása

Nyomon tudtam követni merre jár melyik hajón a konténerem, mikor érkezik


Na!

Kb. ilyeneket csinál


Mennyit keres azt nem tudom, de ha alkalmazott lennél akkor a Mo-gon szokásos bérek

Ha saját cég akkor csak rajtad múlik

2013. febr. 9. 08:23
sehol senki?
2013. febr. 9. 07:55
Sziasztok! Érdekelne, hogy mit is csinál pontosan egy fuvarszervező, mi a feladata, mi a felelőssége, mennyi a munkája és kb mennyi a fizetése? Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook